این تردمیل خانگی دارای تحمل وزن 130 کیلوگرم و قدرت موتور 2.5 اسب بخار است، با تمامی امکانات دیگر مانند شیب برقی 15 درجه و عرض تسمه 52 سانتی متری که برای دویدن عالی است. بنابراین طبق بررسیهای به عمل آمده کاهش وزن حداقل ۵ کیلوگرم احتمال بروز آرتروز مفصلی زانو را تا ۵۰ درصد کاهش خواهد داد و در صورت حفظ وزن، اثر درمانی آن ماندگار خواهد بود و در صورت بازگشت وزن فرد، درد مفصل زانو نیز بازخواهد گشت. این محصول یک تردمیل خانگی بوده و با توجه به موتور DC، مناسب استفاده در محیط های خانگی طراحی شده است. لازم به ذکر است که با خرید تردمیل خانگی تایگر اسپرت میتوانید دویدن خود را تا حداکثر سرعت 18 کیلومتر بر ساعت شبیهسازی تردمیل برای لاغری شکم کنید. تمرین اینتروال با انتخاب و خرید تردمیل خانگی به راحتی ممکن میشود. اگر اینطور است، چرا سالهاست که در همه کشورهای دنیا از این وسیله استفاده میشود؟

تردمیل لایف پاور
اگر دارای مشکل در زانو و عضلات پائینتنه نداشته باشید این دستگاه ها مناسب شما است. امروزه مشخص شده که طب سوزنی می تواند در افراد دچار ارتروز زانو از درد مفصل زانو را بکاهد و کارکرد آن را بهتر کند. در صورتی که این افراد زاویه پا را با رکاب تنظیم کنند می توانند از این دستگاه استفاده کنند در غیر این صورت بیش از حد خم شدن زانوها باعث تشدید درد می شود. دائما از تردمیل اطاعت نکنید، زیرا در غیر این صورت کل بیومکانیک راه رفتن شما به هم می خورد و اندام های تحتانی شما کشیده خواهند شد و تاندون ها و رباط های مفاصل دچار درد و مشکل می شوند. زمانی ورزش و دستگاه لاغری میتواند به شما کمک کند که مقدار غذایتان را کنترل کرده باشید. خیلی از شما شاید سوال داشته باشید که بین الپتیکال و تردمیل کدام مناسب تر است؟ تردمیل تایگر دارای مدل های متنوع چندکاره و تک کاره می باشد که بنا به نیازتان از بین آنها می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید. ضربه گیرهایی که در زیر تسمه تعبیه شده اند تا مانع از آسیب های احتمالی ناشی از دویدن، به مفاصل کاربر شوند.

تردمیل صبح ناشتا علاوه بر موارد ذکر شده، تردمیل Tiger Sport امکانات دیگری هم دارد که از جمله آنها میتوان به چرخ حملونقل، استند نگهدارنده موبایل و دو جایگاه لوازم همراه اشاره کرد. این تردمیل خانگی حرفه ای از برند تایگر اسپرت در دو نوع تک کاره شیب برقی با مدل TS-90S و چند کاره شیب برقی با مدل TS-90m در فروشگاه رزان کالا به فروش می رسد. این در حالی است که از کلید اضطراری نیز در این تردمیل تک کاره خانگی استفاده شده تا در مواقع سرگیجه یا بی تعادلی بتوان با آن سریعاً حرکت تسمه را متوقف کرد. تردمیل تایگر اسپرت مدل tiger-sport-ts-70s از امکانات متنوعی برخوردار بوده که از جمله امکانات این مدل از تردمیل خانگی می توان به ضربه گیرهای دستگاه و چرخ های حمل و نقل برای جابجایی راحت، کلید اضطراری برای ایمنی بیشتر و جایگاه بطری اشاره کرد. اما یکی از مهمترین امکانات این دستگاه، ضربهگیرهای حرفهای تعبیه شده در زیر تسمه آن است که بخش بسزایی از قیمت تردمیل تایگر اسپرت را به خود اختصاص دادهاند تا ایمنی کاربر را تضمین کنند. اگر صرفاً قصد دویدن نرم یا راه رفتن در خانه را دارید تردمیلهای اقتصادی برای شما مناسب خواهند بود اما اگر تمرینات خاص یا پیشرفته انجام میدهید، به دقت قابلیتهای تردمیل به خصوص سرعتی را که میتواند پشتیبانی کند بررسی کنید.

این دستگاه قادر به تحمل وزن تا 130 کیلوگرم است و از این جهت افراد سنگینوزن را نیز پشتیبانی میکند. تردمیل تایگر اسپرت Tigersport TS80 از تردمیل های بسیار با کیفیت و با دوام است که می تواند تا وزن 130 کیلوگرم را تحمل کند . تردمیل قدرتمند تایگر اسپرت مدل TS-70s دستگاهی مناسب برای تناسب اندام با طراحی زیبا و مدرن، با قدرت موتور 2.5 اسب بخار از نوع DC می باشد. وجود این دو توانایی، نشان میدهد که بخشی از قیمت تردمیل تایگر اسپرت صرف بهکارگیری موتوری قدرتمند و حرفهای در آن شده است؛ موتوری که ۲ اسببخار قدرت دارد. تردمیل ها در بازه قیمتی متفاوتی هستند، قیمت ها از 1 تا 35 میلیون متغییر است، بسته به نوع دستگاه مورد نظر شما؛ هر کدام از این دستگاه ها دارای ویژگی ها و مشخصات منحصر به خود هستند. بنابراین از همان ابتدا اگر هزینه تهیه جای جداگانه برای این جوجهها را در نظر نگیریم، از ابتدا تا هفتماهگی چیزی نزدیک به یک تا دومیلیون تومان است. اگر حیوان خانگی اجرا می شود کوچک است، پس از آن او اضافه وزن، کاهش تن بدن، متابولیسم، آتروفی عضلانی، مشکلات با سیستم قلبی و عروقی و سیستم اسکلتی عضلانی مواجه است.

ایندکسر