[ad_1]

همانطور که سازمان ها داده هایی را که می خواهند استفاده کنند جمع می کنند ، دانشگاه پردو تلاش می کند تا با متخصصان داده دانشگاهی ازدواج کند تا نیازهای واقعی را برآورده کند.

بخش دانشگاهی همچنان متناسب با برنامه درسی است تا با مشاغل فنی مورد تقاضا مطابقت بیشتری داشته باشد و برنامه The Data Mine از دانشگاه پوردو انتظار دارد تعداد سوابق در نوع خود را افزایش دهد.

مارک دانیل وارد ، مدیر The Data Mine و استاد آمار در Purdue ، می گوید The Data Mine ابتکاری برای آماده سازی دانشجویان علوم داده برای ظهور و تغییر نقش دانشمندان داده است ، منطقه ای که همچنان شاهد تغییر است. به عنوان کوه ها و دریاچه های داده ها جمع می شوند

اعتبار: Lyubov Levitska از طریق Adobe Stock

اعتبار: Lyubov Levitska از طریق Adobe Stock

Data Mine ، بخشی از ابتکار عمل علوم داده یکپارچه Purdue ، جامعه ای قابل دسترسی از دانشجویان در دانشگاه است که هدف آن دسترسی به دانش داده و مهارت های مربوط به آن برای گروه گسترده تری از دانشجویان است. این برنامه ریشه در تلاش های پوردو برای ایجاد تحقیقات داده از طریق کمک مالی 1.5 میلیون دلاری در سال 2014 دارد. برنامه Data Mine در سال های 2018-2019 با حدود 100 دانشجو آغاز به کار می کند و در آستانه گسترش چشمگیری برای سال تحصیلی بعدی است.

این برنامه برای طراحی برنامه درسی علوم داده برای نیازهای دنیای واقعی با شرکت های شریک مانند Ford Motor Company ، Microsoft ، Cummins و Beck’s Hybrids کار می کند. وارد می گوید: “در حال حاضر ، شركت ها حوضچه های داده بزرگی را راه اندازی كرده اند ، جایی كه آنها انبارهای بزرگ داده ای دارند.” در نهایت ، آنها می خواهند از این داده ها اطلاعات کسب کنند. “

وی می گوید ، قسمت سخت دانشگاهیان این است كه علم داده بسیار گسترده شده است. وارد گفت ، تجسم داده ها ، پردازش زبان طبیعی ، یادگیری ماشین پیشرفته ، هوش مصنوعی ، مدیریت داده ها و اخلاق داده ها بخشی از این زمینه در حال گسترش تخصص است. پوردو در مقیاس وسیع تلاش می کند تا دانشجویان خود را قادر به درک وسعت علوم داده و تصور چنین نقشهایی ، بدون در نظر گرفتن آرمانهای اساسی یا شغلی خود کنند. وی گفت: “آنها خود را بخشی از این شرکت بزرگتر مبتنی بر داده می دانند.”

پوردو در تهیه و انطباق برنامه درسی علوم داده برای پاسخگویی به نیازهای ظهور یافته علوم داده در مسیرهای مختلف شغلی ، از تنها مورد دور است. در جولای گذشته ، دانشگاه استنفورد یک برنامه کارشناسی ارشد در آموزش داده های علوم ارائه داد. در همین حال ، The Data Mine انتظار دارد که با تعدادی از دانشجویان کار کند. وارد گفت: “مطمئناً همه دانشگاه ها علم داده را دو برابر می كنند.”

وی گفت: از حدود 100 دانشجو در دور اول The Data Mine ، مشارکت در سال دوم به حدود 600 دانشجو افزایش یافته است ، و حتی بیشتر به آنها پیوسته است. وارد می گوید: “سال آینده ما در شرف داشتن بیش از 1000 دانشجو و فارغ التحصیل هستیم.”

پوردو ، به گفته وی ، رویكرد در دسترس قرار دادن برنامه درسی علوم داده را برای همه برنامه ها ، صرف نظر از آنچه دانش آموزان می آموزند ، در پیش گرفته است. از این طریق ، آنها می توانستند فرصت هایی را که از دانش داده به دست می آید ، همراه با دانشمندان اصلی خود ببینند.

همکاری بین The Data Mine و بخش خصوصی شامل بحث و گفتگو با مشارکت شرکت مرکزی ایندیانا است که به گفته وارد ، توسعه اقتصادی در کشور و روابط بین شرکت ها متمرکز است. وارد در گفتگو با همكاران خود در C-suite اظهار داشت كه به نظر می رسد بسیاری از مدیران نیاز به استعداد داده را می فهمند و فعالانه روابط خود را با دانشگاه ها تقویت می كنند. این امر می تواند افراد بیشتری را که با دانش داده وارد کار می شوند و همچنین به کارمندان داخلی فرصتی برای رشد شغلی خود می دهد. وارد می گوید: Data Mine راهی است برای Purdue تا بتواند با فن آوری های متغیر ، زیرساخت ها و ابزارهای علم داده همگام شود. “به پروژه های داده محور خیلی بزرگتر از علم یا فقط مهندسی فکر کنید ، شاید با برخی از رشته های سنتی.”

تمرکز برنامه دانشجویی محور است ، دفتر Ward در محل اقامت دانشجویی قرار دارد. وی در حالی که شرکت ها اقدام به استفاده مجدد می کنند و از قبل در نظر می گیرند که داده های مبتنی بر داده چه تاثیری در تجارت دارند ، می گوید Data Mine در طول سال تحصیلی با دانش آموزان در پروژه های 9 ماهه کار می کند. وارد گفت: “ما از ایده 10 هفته کارآموزی کاملاً دور هستیم.” “داشتن یک تجربه قابل توجه خیلی کوتاه است.”

این رویکرد مورد توجه شرکت هاست زیرا به دانشجویان اجازه می دهد تا در کار ، همانطور که وی می گوید ، و در فرهنگ سرمایه گذاری کنند. وارد می گوید ، استخدام بالقوه دانش آموزان از این برنامه به صورت ارگانیك اتفاق می افتد.

دامنه شغلی که می تواند از علم داده استفاده کند دائماً در حال گسترش است و در حال حاضر شامل کشاورزی دیجیتال ، تولید پیشرفته و مراقبت های بهداشتی است. این نیاز همه جانبه برای به روزرسانی علم داده و سایر جنبه های آموزش ، توجه سازمان های دیگر را به خود جلب کرده است.

وارد می گوید: “Lilly Endowment 10 میلیون دلار در تلاش برای توسعه در كشور در یك مدل مشابه Data Mine سرمایه گذاری كرده است.” این بخشی از یک ابتکار بنیاد لیلی است که به کالج ها و دانشگاه های ایندیانا کمک می کند تا استراتژی هایی برای حل برجسته ترین چالش های خود ایجاد کنند. وی گفت: “دانش آموزان فارغ از اینکه در کجا تحصیل می کنند ، این احساس وجود دارد که آنها می خواهند بخشی از این انقلاب در علم داده باشند.”

برنامه هایی مانند The Data Mine نه تنها فرصت دستیابی به رشته های مختلف دانشگاهی را فراهم می کنند ، بلکه می توانند تنوع بیشتری را برای نیروی کار داده به ارمغان آورند. وارد می گوید: “دانشجویانی که خود را در این فضا درک می کنند این خطر را دارند که دانش آموزان کافی را برای کار در یک حوزه داده محور انتخاب نکنند.” این اتفاق می تواند در میان اقلیت ها و افراد معلول نیز رخ دهد. افزایش علاقه و دسترسی به علم داده ممکن است در تغییر این پویایی نقش داشته باشد. وارد گفت: “ما می دانستیم كه تعداد زیادی Hoosiers نسل اول وجود دارد كه می توانند از تحصیل در علوم داده بهره مند شوند.” “این مجموعه جدیدی از فرصت های شغلی را ایجاد می کند.”

مطالب مرتبط:

دانشگاه ها موفق به تولید نرم افزار نمی شوند

پیش بینی آینده کار از سمپوزیوم CIT در MIT Sloan

چگونه نابرابری جنسیتی بین نقش های علم داده را تغییر دهیم

روشهایی که دانشمندان می توانند در فرآیند استخدام مجازی برجسته شوند

Joao-Pierre S. Ruth کار خود را غرق در روزنامه نگاری تجارت و فن آوری گذراند ، ابتدا در صنعت محلی در نیوجرسی ، بعداً به عنوان سردبیر Xconomy در نیویورک فعالیت های خبری خود را آغاز کرد و به انجمن راه اندازی فناوری شهر پرداخت و سپس به عنوان یک فریلنسر برای این موارد فعالیت کرد. سایت ها به عنوان .. بیوگرافی کامل را مشاهده کنید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر