در صورتی که نقص عملکرد وسیله توسط صاحب محصول به شما توضیح داده شود, عیب یابی محصول با تمرکز بر صحبت های مشتری روند سریع تری را طی می کند اما در صورتی که مشتری توضیحی ندهد و یا به وی دسترسی نداشته باشید, خودتان باید با تست کردن عملکرد تک تک به تک اجزاء, مشکل را پیدا کنید. ترتیب باز کردن قسمت های مختلف و همچنین کنترل نیرویی که قرار است به هر قسمت برای باز شدن فشار بیاورد, بسیار مهم است و انجام درست این موارد جز با تمرین و همچنین اطلاع داشتن از روش هایی که ما در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی سعی کرده ایم به صورت شفاف و همراه با مثال های عملی متعدد بر روی تک تک دستگاه ها آنها را توضیح دهیم, امکان پذیر نخواهد بود. استفاده از این نوع وسایل به دلیل قیمت بالا و همچنین تولید آلودگی ناشی از مصرف سوخت های فسیلی, مقرون به صرفه نبود بنابراین تولیدکنندگان لوازم خانگی را به این فکر انداخت که به سمت تولید لوازمی بروند که توسط نیروی برق کار کند. سرپرست خدمات پس از فروش جنسیت: آقا نوع همکاری: تمام وقت آشنا به صنعت ابزار آلات آشنایی در زمینه تجهیزات الکترونیک-مکانیک و بنزینی پاسخگویی به سوالات فنی مشتریان در زمینه عملکرد تجهیزات رفع مشکل و عیوب احتمالی سرویس و تعمیر علاقمند به حوزه کار خدمات پس از فروش ارتباط با مشتریان تهران و شهرستان و امکان سفر به استان های مختلف روابط عمومی بالا پر انرژی- نوآور- فکر باز مشتری محور و یادگیر اطلاعات فنی بالا حداقل سه سال سابقه کار مرتبط حقوق مناسب بیمه از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را با ذکر عنوان شغلی به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند.

به طور مثال اگر شما تنها تخصص در تعمیر یخچال را داشته باشید مشتریان شما مربوط به همین وسیله است اما اگر در کنار یخچال آموزش تعمیرات لوازم خانگی را دیده و بتوانید دیگر لوازم خانگی را تعمیر کنید بدون شک به تعداد مشتریان شما افزوده خواهد شد. در یخچال عموما اکثر خرابی مربوط به قطعات فیزیکی مانند چراغ داخل یخچال و لاستیک دور درب یخچال است و در مورد قطعات الکترونیکی این خرابی بیشتر در مورد ترموستات و یا کمپرسور اتفاق می افتد. وسایل الکترونیکی حرارتی برای کارایی مد نظرشان وابسته به یک المنت یا صفحه گرم کننده می باشند و بدون آن کارایی نخواهند داشت. در کارگاه های مجهز مجتمع ما, تمام قطعات الکترونیکی و بردهای لوازم خانگی و همچنین قطعات مکانیکی آنها موجود می باشد و شما می توانید پس از فراگیری آموزش عملی اساتید کلاس آموزش تعمیرات لوازم منزل, خودتان نیز اقدام به پیاده سازی آموزش های تدریس شده بر روی قطعات موجود در کارگاه کنید و از این طریق یادگیری خود را افزایش دهید.

البته کارگاه آموزش تعمیرات لوازم خانگی کامتک در میدان ولیعصر تهران بسیار مجهز تر از هر جای دیگر است. تلویزیون های موجود در بازار در سه دسته معمولی, LCD و LED جای می گیرند. به گزارش خبرگزاری شبستان، رضا اردکانیان در حاشیه افتتاح دهمین اجلاس شورای حکام مرکز منطقهای مدیریت آب شهری در جمع خبرنگاران، گفت: این مرکز دوره جدید فعالیت خود را با حضور 16 کشور و هشت سازمان منطقهای و بینالمللی در تهران آغاز کرده است. آرادکوه منبع انتشار بوی نامطبوع تهران نیست صدرالدین علیپور، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران گفت: انتشار بوی نامطبوع تهران و علت این آلودگی ارتباطی به آرادکوه سایت دفن زباله ندارد. درحالی که امروزه ارائه خدمات فنی و مهندسی، به یکی از ارکان و عوامل تاثیرگذار و قدرتمند در توسعه اقتصادی کشورها تبدیل شده است به گفته کارشناسان این بخش، جایگاه چنین خدماتی به دلیل ضعف ساختاری و نبود مدیریت حرفه ای در صادرات کشور، هنوز تبیین نشده است.

از طرفی این وسایل به دلیل اینکه دارای قطعات مکانیکی مثل لوله خرطومی در جارو برقی یا پنجره در چرخ گوشت هستند, در اصطلاح به آنها وسایل مکانیکی-الکترونیکی گفته می شود. وسایل نوع مکانیکی-الکترونیکی تقریبا به تمام لوازم خانگی که هر روزه با آن ها سر و کار داریم گفته می شود. وسایل الکترونیکی از نظر نوع قطعات داخلی به 2 دسته حرارتی و گردان تقسیم می شوند. این نوع وسایل به دلیل اینکه با نیروی دست کار می کنند, در بین مردم طرفداران زیادی ندارند و زمانی که نمونه مشابه این وسایل در بین وسایل نوع مکانیکی-الکترونیکی موجود باشد, افراد معمولا نوع دوم را به دلیل سهولت در هنگام استفاده به نوع اول ترجیح می دهند. در سال 1903 با اختراع اتوی برقی ریچاردسون, اولین قدم در این راه برداشته شد و به تدریج هم لوازم خانگی که قبلا با سوخت های فسیلی کار میکردند, متحول شدند و توانستند از نیروی برق استفاده کنند و هم وسایل جدیدی مانند مخلوط کن برقی به دسته لوازم خانگی وارد شدند. این دستگاه با استفاده از نیروی گریز از مرکزی که مشابه آن در سیستم ماشین لباسشویی و در مرحله آب گیری از لباس استفاده می شود, فرآیند آب گیری از میوه ها را انجام می دهد.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد تعمیرات لوازم خانگی گنبد کاووس لطفا از صفحه ما بخواهید.

ایندکسر