اتفاق جالبی که بعد از رتبه گرفتن این مقاله اتفاق افتاد این بود که تمام مقالاتی که قبل از اجرای PBN روی سایت رفته بود رتبه های بسیار خوبی گرفتند. همچنین با این کار ممکن است ایده های جدیدی را برای نوشتن محتوای های جالب تر پیدا کنید. این بار هم اما ذهنهای خلاق و همیشه فعال در سئو بیکار نبوده و راه جدیدی برای ساخت PBN پیدا کردند که مفهوم آن را به Private Backlink Network گسترش داد. نوفالو (nofollow): لینکهای نوفالو در واقع به موتورهای جستجو اعلام میکند که این لینک را تایید یا حتی رد نمیکند و اثر دهی آن را برعهده خود الگوریتمها خواهد گذاشت. حالا این بکلینک ها میتوانند از سایتهای مرتبط و غیرمرتبط باشند و یا تاثیر مثبتی بر روی سایتتان داشته باشند و یا حتی باعث افت رتبه آن شوند. حالا چگونه تاثیر میگذارد؟ مثلا فرض کنید که یک شخص که به موسیقی و آلات موسقی علاقه دارد، مطلبی را به اشتراک میگذارد و در این مطلب، به یکی از وبسایتهای مورد علاقهاش لینک میدهد.

در زیر روش های معمول در سئو خارجی یک سایت یا فروشگاه را برای شما بیان می کنیم. این جستجو ها ایده های مشابه به شما می دهد. در این مقاله می فهمیم که چگونه می توانیم برای خودمان بک لینک بگیریم و همچنان قوانین گوگل را رعایت کنیم و سئو سایت را با مشکل پنالتی تهدید نکنیم. وب سایتی که از این طریق بک لینک می گیرد می تواند به سرعت به بالاترین رتبه ها برسد. از یک فرد در حیطه کاری خود بخواهید که چندین سوال طرح کرده و آنها را از طریق ایمیل یا مصاحبه زنده از شما بپرسد. اگر شما بخواهید بک لینک های دو و یا چند سایت را با هم مقایسه کنید ، Open Site Explorer بهترین گزینه است. در سطر بالا در مورد شبکه های اجتماعی صحبت شد اما فراموش نکنید که مهم ترین اصل فعالیت هم در سایت و هم در شبکه های اجتماعی، تولید محتوای سئو شده، مرتبط و کاربر پسند است. ضمنا می توانید با به اشتراک گذاری محتوای ویدیویی در سایت های آپارات، یوتیوب و نماشا و همچنین قرار دادن لینک صفحه سایت را برای کلیک شدن توسط کاربر قرار دهید.

خرید رپورتاژ در وب فارسی بسیار رایج شده به طوری اکثر وبسایت های معروف و حتی خبری ایران در حال فروش رپورتاژهای وبسایت خود هستند. حتی اگر رقیبتان در کلمه ای از آن استفاده کرده و موفق شده است! بنابراین از آنها غافل نشوید. همه لینکهای فوق را می توان به راحتی replicate کرد ، بنابراین توانایی کمی دارند. اما اوایل دهه 2000 همه چیز تغییر کرده و دیگر بک لینک یک بازی اعدادی نیست بلکه بیشتر یک بازی با کیفیت است، یعنی وبسایتهایی که بک لینکهای با کیفیت و مرتبط بیشتری دارند، رتبههای بهتر را کسب میکنند. لطفاً توجه داشته باشید که من از همه این واسطه ها استفاده نکرده ام ، اما حداقل در مورد همه آنها چیزهای خوبی از دیگران شنیده ام. شبکه های اجتماعی این روزها جزئی از زندگی انسان ها شده است و اکثریت مردم حداقل در یکی از شبکه های اجتماعی عضویت دارند. باید سعی کنید از انکر تکست های Long Tail برای لینک سازی استفاده کنید.

طبق استراتژی لینک سازی خارجی، گرفتن لینک از سایت های معتبر، به شما کمک می کند تا بیشتر دیده شوید. از دوستان و هم دانشگاهی های خود که داری وب سایت هستند بخواهید که به وبسایت شما لینک دهند. اینفوگرافیک ها قابلیت اشتراک گذاری بالایی داشته و میتوانید امید به کسب بک لینک های زیادی از آنها داشته باشید. مزایای این نوع بک لینک ها مانند بک لینک های EDU و GOV است، اما کسب آنها کمی آسانتر است. اما درصورتی که یک نفر بخواهد به شما لینک معتبر بدهد و دربرابر چیز عجیبی از شما و سایت شما نخواهد می توانید این نوع بک لینک گیری را یک لینک گیری موفق و با ارزش برای سایت خود تلقی کنید. برای پیدا کردن این چنین فرصت ها بی توانید در گوگل جستجوی برای محله یا کسب و کار خود انجام دهید. ممکن است شرایطی پیش بیاید که شما خودتان اقدام به ساخت بک لینک مصنوعی نکرده باشید اما دیگران به دلایلی مانند سئو منفی این کار را برای سایت شما انجام داده باشند.

ایندکسر