[ad_1]

زبان فنی در اوایل رایانه ها توسعه یافت ، در زمانی که نژادپرستی در سراسر جهان بسیار بارزتر بود و اغلب بدون چالش باقی می ماند. اما هیچ دلیلی وجود ندارد که اکنون نتوانیم آن را تغییر دهیم.

تعصب زمانی وجود دارد که بررسی نشود. به همین دلیل تیم های همگن توسعه فناوری گاهی اوقات می توانند یک مشکل باشند. اما حتی وقتی تیم های متنوعی دارید ، اگر بار شناختی شما زیاد باشد ، باز هم می توانید اشتباه کنید. کیفیت مهارت های ارتباطی ، خلاقیت و نوآوری و توجه به جزئیات در صنعت فناوری ضروری است ، اما همه آنها برای بهبود دقت نیاز به توجه آگاهانه تنوع دارند.

تصویر: freshidea - stock.adobe.com

تصویر: freshidea – stock.adobe.com

ما در حال حاضر با چندین شرکت فناوری در حال کار هستیم که چگونه می توان در فرآیند طراحی و کدگذاری محصول گنجانده شود. در طول کار با این تیم ها ، ما در مورد این رمز و راز صحبت کردیم: نیاز به تعادل سرعت و دقت. هنگامی که سرعت از اهمیت بالاتری برخوردار است و ما دیدگاه های مختلفی برای کالیبراسیون تصمیم گیری نداریم ، ممکن است مشکلاتی بوجود آید.

در شتابزدگی ما بسیار آسان است که متوجه سوگیری ناخودآگاه و حتی اصطلاحات / اصطلاحات نژادپرستانه برای انجام کار نشویم و آن را به چالش بکشیم. اما اصطلاحات اصطلاحات اصطلاحات فنی مانند “کلاه سیاه” ، “کلاه سفید” ، “برده و سرورهای ارباب” چه چیزی در مورد تعصب صنعت نشان می دهد؟

در گفتگو با توسعه دهندگان نرم افزار و مشتریان طراحان محصولات فنی ، برای ما روشن شد که برای اینکه یک رمزگذار واقعاً عالی باشید ، علاوه بر داشتن دانش فنی و مهارت های مورد نیاز برای کار خود ، سه چیز وجود دارد:

  • مهارت های ارتباطی. هیچ کس دیگر حتی در کدنویسی به تنهایی کار نمی کند. همه در تیم کار می کنند ، بنابراین نحوه برقراری ارتباط مهم است.
  • خلاقیت و نوآوری. تا زمانی که در پایین ترین سطح نباشید ، کار شما فقط کامل نیست. شما تمام روز مشکلات را به طور م solveثر حل می کنید و گاهی اوقات باید برای رسیدن به یک راه حل خلاق باشید (و به عنوان یک تیم باید با هم خلاق باشید).
  • صبر و منطق. این کد فقط مجموعه ای از دستورات منطقی در پایان روز است. شما باید بتوانید از طریق مراحل منطقی کاملاً واضح و دقیق راه حل خود فکر کنید تا همانطور که می خواهید کار کنید.

همه این مهارت ها می توانند توسط یک بار شناختی سنگین به خطر بیفتند. کمبود جزئیات کوچک می تواند منجر به مشکلات بزرگی شود: ویرگول نادرست می تواند کد را خراب کند و باعث عدم اجرای آن شود. یا بخش گمشده ممکن است عملکرد یک برنامه یا الگوریتم را کاملاً تغییر دهد.

بیایید به مثالی از یکی از مشتریهایمان نگاه کنیم که چگونه خطایی در الگوریتم طبقه بندی منجر به راه حل نادرست امنیت خانواده خانواده آنها برای طبقه بندی نادرست منابع LGBT برای جوانان به عنوان پورنوگرافی شده است. یا وقتی که یک اپراتور تلویزیون یک کمدین سیاه پوست را اشتباه برچسب زده و شخص اشتباهی را در یک کلیپ خبری پخش کرده است. این اتفاقات به دلیل تعصب رخ داده است.

آگاهی از ناخودآگاه

همانطور که گفتیم ، کیفیت مهارتهای ارتباطی ، خلاقیت و نوآوری و توجه به جزئیات ضروری است ، اما همه آنها برای بهبود دقت نیاز به توجه آگاهانه تنوع دارند.

اگر این ویژگی ها و مهارت های فنی را داشته باشید ، اما بار شناختی شما بسیار زیاد است ، در نتیجه به عنوان یک برنامه نویس دشوارتر خواهد بود که به تمام پتانسیل خود برسید و کارهای خود را در حد دیگری انجام دهید.

اگر سیاه پوست باشید ، در حال حاضر یک استعداد نادر در مشاغل فنی ، به ویژه در بین برنامه نویسان هستید. شما ممکن است در حال حاضر در آگاهی نسبت به نژاد خود و تعصبات ضمنی که دیگران دارند ، کمی افزایش یافته باشد. به این وضعیت جهانی کنونی اضافه کنید و این آگاهی حتی بیشتر از قبل است. بار شناختی شما زیاد است.

زبان مورد استفاده ما را تغییر دهید

زبان فنی در اوایل رایانه های مدرن توسعه یافت ، در زمانی که نژادپرستی در سراسر جهان بسیار بارزتر بود و اغلب بدون چالش باقی می ماند. اما هیچ دلیلی وجود ندارد که ما نتوانیم این زبان را تغییر دهیم. این در کد خود جاسازی نشده است. اینکه ما چگونه در مورد این مفاهیم صحبت می کنیم

من اخیراً مثالی را شنیدم که در آن تیم تصمیم گیرنده باید “لیست سیاه و سفید” اصطلاحات / دستورات خاص محصول را مرور می کردند. لیست سیاه یک اصطلاح / دستور است که نمی توانید یا نباید از آن استفاده کنید ، در حالی که لیست سفید چیز خوبی است. به دلیل جنبش Black Lives Matter و نوآوری ها ، آنها برای اولین بار این اصطلاحات را در پرتو جدیدی مشاهده کردند و برای جلوگیری از استفاده از این اصطلاحات نژادپرستانه ، زبانی را که استفاده می کردند تغییر دادند. فقط استفاده از کلمات مختلف آسان است ، پس چرا اینطور نیست؟ این یک راه حل آسان ، کم هزینه و با تکنولوژی پایین برای تغییر زبان و بهبود تولید است.

تنوع بیشتر ، شمول بیشتر

مایکروسافت اخیراً اصطلاحات مشابهی را از مستندات خود حذف کرده است. Cloudflare برخی از اصطلاحات استفاده شده در رمزگذاری آنها را مورد اختلاف قرار می دهد. هیچ دلیلی وجود ندارد که چنین اقدامات ساده آگاهانه ای نتواند به سود همه ما انجام شود.

مزایای تنوع به طور گسترده ای ادعا می شود. اما در واقع فقط زمانی که درگیر افراد شوند در دسترس شرکت ها هستند. تغییر زبان استفاده شده ممکن است ناچیز به نظر برسد ، اما می تواند تفاوت زیادی ایجاد کند. عملی ، ملموس است و در کار آنچه سازمان واقعاً انجام می دهد تعبیه شده است.

علاوه بر این ، بسیاری از شرکت های فناوری در حال تعیین اهداف برای تنوع بیشتر هستند. به عنوان مثال مایکروسافت می خواهد تا سال 2025 تعداد مدیران سیاه را دو برابر کند. ولز فارگو افزایش تنوع در تیم ها را به حقوق شرکت ها مرتبط می کند. اما این تلاش ها باید از طریق تلاش برای تثبیت تحقق یابد و آگاهی از تعصب در اصطلاحاتی که تعاملات کاری روزمره ما را شکل می دهد ، مکانی عالی برای شروع است.

استفان فراست بنیانگذار است ، و راعفی-کریم علیدینا مشارکت کننده در تنوع جهانی و گنجاندن خدمات مشاوره ای است. انجماد گنجانده شده است. آنها از نویسندگان کتاب جدید هستند ایجاد یک سازمان فراگیر، منتشر شده توسط کوگان پیج.

انجمن هفته اطلاعات متخصصان فناوری اطلاعات و متخصصان صنعت را با مشاوره ، آموزش و نظرات فناوری اطلاعات گرد هم آورده است. ما تلاش می کنیم رهبران فن آوری و متخصصان موضوع را برجسته کنیم و از دانش و تجربه آنها برای کمک به مخاطبان IT خود استفاده کنیم … بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

بینش بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر