آنچه رهبران فناوری اطلاعات می توانند انجام دهند تا ترس را در تیم های خود کاهش دهند

[ad_1]

ترس می تواند کار بزرگ را متوقف کند. CIO ها و سایر CIO ها باید نقشی حیاتی در کمک به کارکنان در کنار گذاشتن ترس داشته باشند تا بتوانند بر تعالی تمرکز کنند.

در رمان «تپه ماهور» در سال 1965 ، فرانک هربرت شخصیت خود را با استفاده از مراقبه به تصویر می کشد که ترس را از تفکر واضح بازمی دارد. او شروع کرد ، “ترس قاتل ذهن است.” وقتی کتاب را خواندم ، فکر کردم این مهارت عجیبی برای مردی است که یک رهبر طبیعی است: یک دوک آینده که جمعیت این کره خاکی را فرماندهی خواهد کرد. من یک ابرقدرت بهتر می خواهم. تا زمانی که مجبور شدم تا حدود هدیه هایم کار کنم ، فهمیدم که نگرانی از بزرگسالی چقدر می تواند ذهنم را بکشد. به عنوان یک رهبر فنی و مدیریتی ، چه کاری می توانم انجام دهم تا ترس درک شده از محل کار IT را به حداقل برسانم؟

تصویر: stuart - stock.adobe.com

تصویر: stuart – stock.adobe.com

بیایید ابتدا در مورد فیل موجود در اتاق صحبت کنیم. شایعترین علت استرس از مهلت مهلک ناشی می شود. شاید خود مهلت نباشد ، اما بسیاری از کارهایی که باید در این مهلت انجام دهید: نیازهای تیره ، دامنه خزنده ، فناوری های جدید و کمبود روز تا زمان تحویل. ما با افزودن منابع ، محدوده کاهش وزن ، مذاکره بر روی یک برنامه افزودنی ، چالشهای پروژه را برطرف می کنیم – همه اینها پاسخ خوبی به فشار خون بالا ناشی از پروژه است.

به عنوان یک رهبر ، چه قدم دیگری باید بردارم؟ به طرز عجیبی ، من توانستم هنگام راه رفتن در بمبئی از این روش نام ببرم. وقتی زمان عبور از یک تقاطع پر رفت و آمد فرا رسید ، وقتی مدال سنت کریستوفر را در دست داشتم ، جمعیت را دنبال کردم. به طور معجزه آسایی ، همه ترافیک متوقف شد. راهنمای محلی من گفت: “همه نمی توانند ما را بزنند. که ماشین آنها را غرق می کند. نام رویکرد ضد ترس من در پروژه “آنها نمی توانند همه ما را اخراج کنند” نامیده می شود.

ابتدا مسئولیت پیشرفت تیم پروژه را شخصاً بر عهده می گیرم. من این انتقاد را از تیم قابل مشاهده و منحرف می کنم. من به صراحت در تیم می گویم که فقط کل تیم می تواند موفق شود. به عنوان یک گروه ، ما تلاش خواهیم کرد تا وظایف را به تعادل برسانیم تا کسی احساس کند تنها نقطه شکست نیست. برای حامیان مالی پروژه ، من از وضعیت خود و نیازهای مدیریت ارشد مطلع هستم. دانش اینکه همه ما در یک سفر هستیم تیم را کنار هم نگه می دارد.

به هر حال همه شرکت ها با مشکلات بودجه روبرو هستند. هزینه های فناوری اطلاعات ضروری است زیرا مشاغل از برنامه های مهم برای ماموریت استفاده می کنند. اما ترس در بین کارمندان این است که ممکن است افراد چندان ضروری به نظر نرسند. تهدید به اضافه کارهای احتمالی سایه بزرگی ایجاد می کند و هنگام تمرکز روی کارهای پیچیده ذهنی می تواند طاقت فرسا باشد. چگونه می توانم تمرکز خود را در میان شایعات اخراج از کار حفظ کنم؟ ارتباطات من بر ارزش ما تأکید دارد. من از تیم می خواهم که به شرکت ما نشان دهد که ما همچنان برای تعالی تلاش خواهیم کرد. من این را برای تیم خود مطرح می کنم: “بیایید به کارهای بزرگ ادامه دهیم. آیا اگر کیفیت را بلغزانیم ، از وضعیت خود شکایت کنیم یا شایعات اخراج را منتشر کنیم ، شرکت از ما قدردانی خواهد کرد؟ یا از هر لحظه و ابزارهایی که در اختیار داریم نهایت استفاده را خواهیم کرد؟ آیا ما نشان خواهیم داد که تیم ما چقدر ارزشمند است؟ “

در شرایط سخت مالی ، یک شرکت خارج از کار تیم من را مرور کرد و به مدیریت ارشد گفت: “تیم چاک با ساختن پلی از خلال دندان موفق می شوند. وقتی فناوری اطلاعات توانایی تهیه آن را دارد ، باید مقداری چوب به آنها بدهیم. “تشویق ما به پایبندی به استاندارد عملکرد بالا بهترین روش برای شرکت و روش خوبی برای کمک به همه در گذراندن شرایط دشوار است. اگر شرکت مجبور شود به کمربند خود ببندد ، من نشان می دهم تیم من ارزشی را که از دست داده است از دست داده است بدون ما

بدون شک ، 2020+ سال همه گیری است. کلمه همه گیری به خودی خود باعث ترس هر یک از ما و همچنین اضطراب برای خانواده و دوستان می شود. “اداره داخلی” اصطلاحی است که باید اکسی مورون معادل “کمک دولت” در نظر گرفته شود. خانه های ما جایی است که از استرس در محل کار خودداری می کنیم و همه گیری همه را به میز ناهار خوری یا صندلی نرم ما آورده است. من معتقدم که سهم اصلی من انعطاف پذیری در برنامه کاری است. وقتی خانواده ای احتیاج پیدا کرد ، فقط اول از او مراقبت کنید. کارمندان به قدری سپاسگزار بودند که انعطاف پذیری لازم را برای جبران وقت (و سپس کمی) داشتند. آخرین کاری که می خواهم یک شخص انجام دهد ساختن کد پیچیده است در حالی که از اضطراب پرت می شود.

یک بار همکار من به دلیل توجه به از بین بردن ترس مرا به چالش کشید. افراد IT اولین پاسخگو ، جراح یا کنترل کننده ترافیک هوایی نیستند. اگر اتوماسیون ما از کار بیفتد ، ما می توانیم مولیگان را امتحان کنیم تا زمانی که کار کند. در میان تمام مشاغل IT ، ولتاژ نسبتاً کمی وجود دارد. پاسخ من به چالش به شرح زیر است. تیم خود را بگیرید و من تیم را می آورم. من هرچه بیشتر ترس را از روز کاری آنها برطرف کنم و تیم شما درباره بودجه ثابت ، برنامه ، امنیت شغلی و مسائل بهداشتی که آنها را احاطه کرده است ، مطلع خواهند شد. من هر بار در مزرعه تیمم شرط می بندم.

چارلز ویندورف مدیر بازنشسته IT و مهندس ارشد با نزدیک به 40 سال تجربه در مهندسی نرم افزار است. در بیمه اری ، او در هر نقش فنی و نظارتی ممکن خدمت می کند ، جایی که مهندسان نرم افزار را تشویق می کند که مسئولیت های خود را درک کنند ، ارزش آنها را ببینند ، تغییر را بپذیرند و روی مسیرهای آینده تمرکز کنند. او با داستان ها ، شوخ طبعی و خاطرات ریشه های خود به عنوان یک مهندس جوان ، بر نسل بعدی مهندسان نرم افزار تأثیر گذاشت تا در صنایع دستی خود سرآمد باشند. چارلز در کتاب آینده خود ، رهبران و مهندسین نرم افزار ، روزتا استون را در اختیار مهندسان با داستان ها ، تشبیهات و شوخ طبعی قرار می دهد تا در تیم شما برتری پیدا کند. در www.leadingsoftwareengineers.com بیشتر بیاموزید.

انجمن هفته اطلاعات متخصصان فناوری اطلاعات و متخصصان صنعت را با مشاوره ، آموزش و نظرات فناوری اطلاعات گرد هم آورده است. ما تلاش می کنیم رهبران فن آوری و متخصصان موضوع را برجسته کنیم و از دانش و تجربه آنها برای کمک به مخاطبان IT خود استفاده کنیم … مشاهده بیوگرافی کامل

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsال در مورد سایت.

بینش بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers