آیا این 4 اصطلاح پیچیده را در ابر می شناسید؟

[ad_1]

در اینجا چهار موضوع کشف وجود دارد که اغلب کار را برای زبان آموزان در ابر دشوار می کند و تیم های فناوری اطلاعات برای تسلط بر آنها و ساخت واژگان ابری خود باید بدانند.

تصویر: Pixabay

تصویر: Pixabay

بازار ابر به سرعت در حال رشد است و انتظار می رود روند ادامه یابد. در حقیقت ، گزارش اخیر گارتنر پیش بینی کرده است که هزینه های جهانی خدمات ابر عمومی در سال 2021 با 18 درصد افزایش به بیش از 300 میلیارد دلار افزایش خواهد یافت. این بدان معناست که حتی شرکتهای بیشتری انتقال خود را به فضای ابری تسریع می کنند و برای این کار به کارمندان دانش فنی احتیاج دارند.

ایده کمک به تیم برای رسیدن به “سطح پایه نرم بودن ابر” عبارتی است که ما زیاد می شنویم. شما می توانید دو مهندس داشته باشید که در نوعی عملیات ابری عالی هستند ، اما اگر بقیه اعضای تیم نتوانند به زبان آنها صحبت کنند ، کاری انجام نمی شود.

برای درک بهتر چگونگی کمک به سازمانها برای رسیدن به همان صفحه ابری ، به داده های خود مراجعه کردیم. ما 2.7 میلیون پاسخ به صدها س inال را در بسیاری از زمینه های تخصص ابر تجزیه و تحلیل کردیم ، و در سخت ترین سingالات متمرکز شدیم ، جایی که درصد پاسخ های صحیح زیر سطح متوسط ​​C (60٪) بود. از آنجا ، ما محصولات ، فن آوری ها و موضوعات اصلی را شناسایی کردیم که اغلب در این شماره ها ارائه می شدند.

با اطلاع از تحقیقات ما ، در اینجا چهار موضوعی یافت می شود که غالباً زبان آموزان را در ابر دشوار می کند و آنچه که من فکر می کنم تیم های فناوری اطلاعات باید بدانند تا با استفاده از واژگان ابری خود در آنها مهارت کسب کنند:

1. مقیاس گذاری خودکار

مقیاس گذاری خودکار به شما کمک می کند تعداد سرورهای خود را برای مدیریت تغییرات در ترافیک تنظیم کنید. به عنوان مثال ، تصور کنید که شما به تازگی محصول جدیدی را روانه بازار کرده اید و هجوم کاربران با هیجان سعی در سفارش دادن آن از طریق برنامه یا وب سایت شما دارند. اگر مقیاس گذاری خودکار را به درستی پیکربندی نکنید ، تحت فشار موفقیت خود سقوط خواهید کرد.

مقیاس بندی خودکار به چند دلیل پیچیده است. در مورد اینکه می خواهید از کدام گزینه بزرگنمایی خودکار استفاده کنید ، نه تنها باید تماس صحیح برقرار کنید ، بلکه باید مطمئن شوید که مسیر درست را انتخاب کرده اید. و این کار آسانی نیست – دانش آموزان ما بیش از نیمی از زمان (52.6٪) وقت س questionsالات دشوار مربوط به مقیاس گذاری خودکار را از دست داده اند.

هنگام پیکربندی یک گروه مقیاس گذاری خودکار ، از خود بپرسید:

  1. چند سرور می خواهید پشتیبانی می کند آپ تایم؟
  2. آیا می خواهید تعداد سرورهای خود را تنظیم کنید؟ دست؟
  3. تو می خواهی که برنامه چه زمانی باید مقیاس بالا یا پایین بروید ، یا ،
  4. آیا دوست دارید بر اساس شرایط با اثربخشی محصول شما؟

اگر از ابتدا این چهار پارامتر را در نظر بگیرید ، می توانید از مشکلات طبقه پایین جلوگیری کنید.

2. مدیریت هویت و دسترسی (IAM)

IAM به شما امکان می دهد با پیکربندی کاربران ، گروه ها ، مجوزها و نقش ها به افرادی که به کنسول دسترسی دارند ، کنترل کنید. شما می توانید دسترسی به قسمتهای مختلف سیستم عامل ، مجوزهای بسیار دقیق را برای یک کاربر شخصی که به یک سرویس و نه سرویس دیگر دسترسی دارد ، اعطا کنید. این نحوه گفتگوی منابع ابری با یکدیگر ، نحوه حسابرسی آنها و کنترل دسترسی برنامه نویسان برای به روزرسانی آنهاست و این امر را به عنوان هسته اصلی هرگونه استفاده از ابر قرار می دهد.

شرط های IAM زیاد است: یک حساب به خطر افتاده می تواند منجر به نقض کل ردپای ابر شما شود. این بدان معناست که استفاده صحیح از IAM عواقبی را برای همه به دنبال دارد ، نه فقط تیم امنیتی ، بلکه طبق تحقیقات ما موضوعی است که تمایل به دفع افراد دارد. زبان آموزان ما س questionsالات دشوار مربوط به IAM را در حدود نیمی از زمان (50.5٪) از دست دادند.

برای جلوگیری از خطای IAM ، باید همیشه احراز هویت حساب ریشه چند عاملی را تنظیم کنید و چرخش رمز عبور را سفارشی کنید. زیرساخت هایی مانند کد ، هویت های یکپارچه و سیاست های محدودکننده مناسب به طور پیش فرض ساده نیستند ، اما تا اطمینان از دسترسی دقیق سیستم های شما به سیستم مورد نیاز تا حد زیادی پیش می روند. از این گذشته ، در زمان افشای استراتژی IAM شما هیچ جایگزینی برای یک برنامه دقیق وجود ندارد.

3. الاستیک متعادل سازی بار

تعادل بار الاستیک برای کمک به شما در تعادل بار شبکه چندین سرور طراحی شده است. فراگیران ما س questionsالات دشوار مربوط به متعادل کردن بارها را 53٪ از زمان از دست داده اند و من فکر می کنم این مسئله به دو دلیل اصلی دشوار است: اول ، شما باید بهترین بار متعادل سازی را انتخاب کنید. و سپس شما باید ویژگی ها را فعال کنید تا این تعادل دهنده های بار را کارآمدتر کنید.

هنگام انتخاب یک تعادل دهنده بار ، در نظر بگیرید که کدام گزینه برای برنامه های شما و میزان بازدید مورد نظر بهترین است. سپس باید بررسی کنید که چگونه می خواهید ترافیک خود را به وب سرویس های مختلف هدایت کنید. تنظیمات سطح بالا مانند جلسات چسبنده ، تعادل بار در مناطق مختلف و الگوهای جاده را در نظر بگیرید. با پرداختن به این پیکربندی ها از ابتدا ، به طور هوشمندانه ترافیک را هدایت می کنید تا عملکرد خود را برای هر وب سرویس بهینه کنید.

4. ابر خصوصی مجازی

ابر خصوصی مجازی (VPC) که شبکه خصوصی مجازی نیز نامیده می شود ، مانند یک مرکز داده مجازی در فضای ابری است. VPC ها جایی هستند که پایگاه داده شما ، سرورهای برنامه شما ، فرایندهای گزارش پس زمینه و همه چیزهایی که نمی خواهید مستقیماً در معرض هر کسی با اتصال اینترنت قرار می گیرند.

با استفاده از VPC ، هدف شما این است که در هنگام اتصال همزمان سرویس های اینترنت گرا و هر دو داده به شبکه ، برخی از اطلاعات را ایمن و ایمن نگه دارید. شما احتمالاً می خواهید VPC خود را به جای استفاده از یک مورد از پیش تعیین شده برای بهبود امنیت و شخصی سازی ، تنظیم کنید. اما آسان نیست؛ دانشجویان ما 50.3٪ از موارد مربوط به VPC س questionsالات دشوار را از دست دادند. هنگامی که VPC سفارشی را پیکربندی می کنید ، ممکن است کل روند به خصوص پوسیده شود ، اما تجربه زیادی در شبکه ندارید.

هنگام راه اندازی VPC ، نکات زیادی وجود دارد که ممکن است اشتباه پیش رود. دشوار است. به عنوان مثال ، در نظر بگیرید که بین VPC های AWS نمای گذرا وجود ندارد. اگر VPC A می تواند با VPC B صحبت کند ، و B می تواند با C ، A ثابت صحبت کند نمی تواند صحبت با C. برای تسلط بر VPC ، همه چیز در مورد شناخت این ظرافت ها ، توجه به جزئیات و تمرین است. این در واقع هیچ فرقی با روند یادگیری مهارت ابر ندارد.

چشم انداز ابری گسترده است – و با این اصطلاحات برخورد می کنید ، شما فقط سطح را خراشیده اید. اما ، هربار یک مهارت ، شما و تیمتان می توانید تسلط اولیه ابر را کسب کرده و موفقیت ابر را به حداکثر برسانید.

رایان کراونبورگ بنیانگذار و مدرس A Cloud Guru: Teaching the Cloud World است.

انجمن هفته اطلاعات متخصصان فناوری اطلاعات و متخصصان صنعت را با مشاوره ، آموزش و نظرات فناوری اطلاعات گرد هم آورده است. ما تلاش می کنیم تا رهبران فن آوری و متخصصان موضوع را برجسته کنیم و از دانش و تجربه آنها برای کمک به مخاطبان IT خود استفاده کنیم … مشاهده بیوگرافی کامل

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsال در مورد سایت.

بینش بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers