[ad_1]

همچنین فرصت هایی برای بازآموزی کارگران برای احتمال تغییر شغل در چشم انداز شرکت در حال تغییر وجود دارد.

AWS و WalkMe در حال گسترش پیشنهادات خود برای آموزش و بازآموزی به کسانی که می خواهند به دنبال فرصت های جدید در فضای ابری و دیجیتالی باشند.

در کنفرانس مجازی AWS re: اختراع مجازی این ماه ، کلاوس شواب ، بنیانگذار و رئیس اجرایی مجمع جهانی اقتصاد ، با ترزا کارلسون ، معاون رئیس بخش عمومی جهان در مورد لزوم بازآموزی بخشهای زیادی از جمعیت و نیروی کار صحبت کرد. بحث و گفتگو در مورد طرح جدید آمازون برای ارائه مهارت های رایانش ابری به 29 میلیون نفر تا سال 2025 در سراسر جهان به صورت رایگان بود. این برنامه به منظور گسترش برنامه های آموزشی مداوم آمازون و همچنین معرفی اقدامات جدید برای دستیابی به این هدف است.

تصویر: deagreez - stock.Adobe.com

تصویر: deagreez – stock.Adobe.com

مورین لونرگان ، مدیر آموزش و صدور گواهینامه جهانی AWS ، می گوید برنامه های پیش از آموزش مانند AWS re / Start ، که جوامع کم نماینده را هدف قرار می دهند ، در تأمین آموزش فنی در صورت لزوم تأثیر بسزایی داشته است. وی گفت که این طرح شامل ارائه منابع آموزشی در هشت کشور جدید برای دستیابی به 25 شهر در سراسر جهان ، همراه با یادگیری دیجیتال و مجازی است. این برنامه ها شامل مواردی است که Lonergan آن را آموزش مقدماتی برای تبدیل شدن به پزشکان در ابر می نامد و همچنین مسیرهای پیشرفته تری مانند یادگیری ماشین.

وی گفت: “ما مجموعه جدیدی از افراد درگیر در فناوری را می بینیم.” این شامل آموزش باریستاها ، مربیان تناسب اندام و سایر افرادی است که مایل به یادگیری هستند و می خواهند شغل خود را بر روی فناوری متمرکز کنند ، از طریق منابع مختلف موجود برای دسترسی به آموزش. لونرگان گفت: “تفاوت زیادی در مهارت های ابر وجود دارد.” “ما باید بر چگونگی مدیریت این محتوا به روشی که مردم می خواهند آن را مصرف کنند متمرکز شویم.” متخصصان سنتی نقش فناوری اطلاعات همچنین دوره هایی را برای انتقال به نقش های مبتنی بر ابر بررسی کرده اند.

Lonergan گفت ، سازمانهای مختلف در صنعت مهاجرت به ابر همچنان تقاضا برای معماران راه حل ، توسعه دهندگان ، نقشهای DevOps ، یادگیری ماشین و سایر تخصصها را افزایش می دهند. “ما همه این موارد را در محتوای خود پوشش می دهیم.”

بر اساس گزارش Accenture به سفارش آمازون ، آموزش مجدد و به روزرسانی کارگران برای ادامه رشد اقتصادی ضروری است. در این گزارش آمده است كه بدون تشدید تلاش ها برای تغییر نیروی كار برای انطباق بیشتر با سرعت تغییر در فن آوری و نوآوری ، ایالات متحده می تواند تا 975 میلیارد دلار از رشد تجمعی طی یك دوره 10 ساله ضرر كند. 2018-2028.

در ماه ژوئن ، WalkMe موسسه پذیرش دیجیتال خود را برای آموزش کاربران در سیستم عامل خود و همچنین کمک به کارگرانی که از کار بیکار شده اند و یا به سادگی می خواهند مهارت های خود را گسترش دهند ، معرفی کرد. مانند سایر تلاش ها در این زمینه ، چنین اقداماتی با هدف آماده سازی بهتر نیروی کار برای انطباق و پاسخگویی به عدم قطعیت های ارائه شده توسط اقتصاد در حال تغییر سریع و اثرات همه گیر است.

بیش از یک راه حل سریع برای مشکلات شغلی ناگهانی ، رافائل سواری ، رئیس جمهور و بنیانگذار WalkMe ، توسعه دهنده یک پلت فرم پذیرش دیجیتال ، می گوید که آموزش مجدد می تواند منجر به فرصت های شغلی طولانی مدت شود. در ماه نوامبر ، WalkMe بورس تحصیلی محدودی را به افرادی پیشنهاد داد که در نقش هایی مانند IT ، منابع انسانی و توسعه وب کار می کردند و به دلیل همه گیری شغل خود را از دست دادند. سواری معتقد است که متخصصان فرزندخواندگی دیجیتال تقاضای طولانی مدت مهارت های خود را خواهند دید. وی همچنین می گوید که روش آموزشی باید در سازمان ها تغییر کند. سواری می گوید: “روش قدیمی یادگیری در سازمان ها دیگر پایدار نیست.”

وی گفت ، این تا حدودی به دلیل سرعت سریع تغییر و منابع زیادی است که بر چرخه تغییر تأثیر می گذارد. سوری گفت: “در گذشته ، سازمان ها مدیر IT داشتند كه این فناوری را خریداری می كرد و سپس آن را در اختیار سرورها قرار می داد.” “دیگر اینطور نیست. راه حل این است که خط مشی مدیر کسب و کار بدون تهیه پیش بینی است. وی می گوید سازمان ها اکنون به دنبال افرادی هستند كه بتوانند مشاوره مدیریتی را برای اطمینان از دستیابی فناوری به نتایج مطلوب برای سازمان فراهم كنند. تجزیه و تحلیل “

وی می گوید هرچه شرکت ها و بخشهای تجاری بیشتری دیجیتالی می شوند ، در برخی موارد با شیوع بیماری همه گیر می شود ، جستجو برای استراتژیستهای پذیرش دیجیتال و تخصص فنی ممکن است ادامه یابد. سواری می گوید: “برای سالهای متمادی ، شرکت ها منابع زیادی را در اجرای بسیاری از برنامه ها سرمایه گذاری کرده اند و این برنامه ها می توانند بسیار سریع اجرا شوند.” “با حرفه پذیرش دیجیتال ، ایده این است که شکاف بین کاربر و قابلیت های فنی منابع را کاهش دهد.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد آموزش مجدد و آموزش فناوری اطلاعات ، این داستان ها را دنبال کنید:

آیا متخصصان IT برای یک حالت عادی جدید نیاز به آموزش مجدد دارند؟

کمک به توسعه دهندگان و مشاغل برای پاسخگویی به معضل مهارت

مرحله بعدی DevOps: ارتقا فرآیند و انسانیت

Joao-Pierre S. Ruth کار خود را غرق در روزنامه نگاری تجارت و فن آوری گذراند ، ابتدا در صنعت محلی در نیوجرسی ، بعداً به عنوان سردبیر Xconomy در نیویورک فعالیت های خبری را آغاز کرد ، و به جامعه راه اندازی فناوری شهر پرداخت و سپس و به عنوان یک فریلنسر برای سایتهایی از جمله. .. بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

بینش بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر