[ad_1]

اگرچه ایجاد تغییرات چشمگیر در استراتژیهای نرم افزار سازمانی در مواجهه با یک بیماری همه گیر بصری نیست ، بازده در طولانی مدت قابل توجه است.

کار از راه دور گردش کار در هر صنعت را به شدت تغییر داده است. برخی صنایع بیشتر از صنایع دیگر تحت تأثیر قرار می گیرند ، خصوصاً صنایعی که ریشه عمیق در فرآیندهای کاغذ دارند. در بسیاری از موارد ، شرکت ها مجبور به ایجاد تحول دیجیتالی شده اند که برای آن آماده نبوده اند.

تصویر: ZinetroN - stock.adobe.com

تصویر: ZinetroN – stock.adobe.com

قبل از همه گیری COVID-19 و کاهش تقاضا و تغییر در عرضه (آیا دستمال توالت و کلوراکس متخصصان زنجیره تأمین خود را تضمین می کنند؟) اکثر شرکت هایی که هنوز تلاش خود را برای تبدیل دیجیتال آغاز نکرده اند حداقل این پروژه ها در نقشه راه 2020 با این حال ، بسیاری با کاهش بودجه های سرمایه ای و انتقال چنین پروژه هایی به ستون “اختیار” ، به کاهش سرعت اقتصاد پاسخ داده اند. در حال حاضر ، بسیاری از شرکت ها مجبور شده اند که به چگونگی تجارت خود ، چگونگی کار بیشتر افراد در یک دفتر کار و نحوه پاسخگویی نرم افزار سازمانی به روند کار نگاه کنند ، بسیاری از شرکت ها در حال بررسی نرم افزاری هستند که برای اداره تجارت خود استفاده می کنند.

ما فقط در مورد فعالیت هایی صحبت نمی کنیم که به اکسل تمرین داده است. بسیاری از شرکت ها انتظار دارند که بسیاری از فرایندها و سیاست های کار در خانه دائمی شود – یا تقریباً همین طور است. با وجود رکود اقتصادی ، بسیاری به دنبال تغییرات عمده ای در نرم افزار سازمانی و فرآیندهای جهانی خود هستند تا به انقلاب دیجیتالی خود کمک کنند. برای برخی ، این شامل تجدید نظر در سرمایه گذاری های کلان در نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) ، برنامه های خاص صنعت و نحوه کار و نگهداری این سیستم ها است.

تحول دیجیتال: شما اینجا هستید

پاسخ به روند و تغییرات نرم افزار بستگی به مکانی دارد که در مسیر تحول دیجیتال قرار دارید. پذیرندگان اولیه تحول دیجیتال را می توان به عنوان یک نابغه از پشت ستایش کرد. کسانی که هنوز در سفر هستند در صورت دور جدید همه گیری ها ، ملخ ها یا سایر آفت های اطراف جهان ، در تلاشند تا آخرین فشار خود را برای تکمیل انجام دهند.

آن دسته از پیروان و عقب افتاده هایی که به تحول دیجیتال اشاره می کنند ، گویی یک روند زودگذر است ، ممکن است کویوت ضرب المثلی باشد که از “موشک تغییر شکل دیجیتال Acme” وی در مقیاس COVID سوار می شود. اما به لطف فناوری (نه از Acme) امید وجود دارد.

همانطور که سازمانها ، از جمله فروشندگان بزرگ نرم افزار ، برای ارائه سریعتر نرم افزار و استقرار ، به چارچوبهای Agile منتقل شده اند ، فناوری و خدمات به هم نزدیک شده اند. خدمات ابری مدتی است که وجود دارد ، اما فشار خارق العاده برای انتقال زیرساخت ها به سیستم عامل ها و نرم افزارهای ابری به عنوان یک سرویس (SaaS) چیزی باورنکردنی نیست. با جدیدترین نسخه ابزار استقرار سریع با کد کم و بدون کد از Salesforce ، Microsoft ، Amazon و Google / Alphabet ، مجموعه ابزارها اکنون برای دو سرعت سریعتر و سریعتر طراحی شده اند.

آیا آنها می توانند سریعتر از بیت ها سفر کنند؟

تغییر نرم افزار و تغییر فرایندها با هم ارتباط دارند ، اما دو روش متفاوت است. با توجه به تغییرات اخیر در روند با هدف آنها ، این تغییرات تازه در ذهن مدیران و مدیران شرکتها وجود دارد ، بسیاری از آنها به دنبال قفل کردن ، کدگذاری و خودکارسازی بهترین تغییرات هستند و برای رفع سایر راهها روشهایی پیدا می کنند. در طول این مدت ، همین ذینفعان شروع به مشاهده شکاف در نرم افزارهای سازمانی خود ، به ویژه سیستم های ERP که برای مدیریت بسیاری از عملکردهای سازمان استفاده می کنند ، کردند.

اگرچه ممکن است ایجاد تغییر در روند و نرم افزار ضمن کاهش هزینه ها غیرشهودی باشد ، اما بسیاری از پیمانکاران دریافتند که ایجاد این تغییر می تواند باعث کاهش ردیابی بودجه کلی آنها شود. با استقرار سنتی ERP از شش ماه تا دو سال ، چگونه می توان صرفه جویی در هزینه را تغییر داد؟

با ترکیب فناوری های ابری ، تغییرات فرآیندی که قبلاً اتفاق افتاده است و نرم افزار جدیدی که از چرخه استقرار سریع پشتیبانی می کند (و نسخه های مداوم Agile) ، ERP جدید یا سایر نرم افزارهای کلیدی را می توان در کمتر از شش ماه راه اندازی کرد. این شامل بازیکنان بزرگی مانند SAP می شود (اگرچه انتشار مستمر در آنجا سخت تر است). به عنوان مثال ، سیستم عامل های Microsoft Dynamics و Oracle Netsuite ، مانند موارد ارائه شده توسط SaaS ، می توانند در عرض چند روز نصب شوند و در عرض چند هفته منتشر شوند (بسته به نیازهای داده ها). با کاهش رد پای مجوز این برنامه های نرم افزاری یا انتقال به هزینه های کمتر یا مجوزهای خدمات از یک ارائه دهنده نرم افزار مشترک ، می توان به سرعت این بودجه ها را کاهش داد.

با کمک IT کمتری ساده و ساده کنید

به همین ترتیب ، انتقال سایر برنامه ها به ابر و ساده کردن دسک تاپ های مجازی کاربران در فرآیندهای گردش کار منجر به صرفه جویی در هزینه ها و تغییرات سریع روند می شود. خواه در حال انتقال سیستم پشتیبانی دارایی یا درگاه تأیید فاکتور فروشنده باشید ، سیستم عامل های ابری امروزی اغلب مهاجرت را تسهیل می کنند.

اگرچه بیشترین مزایا هنگام مهاجرت به راه حلهای اولیه ابر (مواردی که برای استفاده کامل از اجزای ابر طراحی شده اند) دیده می شوند ، مزایای اضافه شده بسیار است. با حرکت به کشیدن و رها کردن سیستم عامل های کم کد / بدون کد ، مانند Salesforce Lightning ، Power Platform مایکروسافت و Honeycode آمازون برای رانندگی در اتوماسیون ، کاربران تجاری جدید می توانند از طریق دسک تاپ خود (از دفتر یا آشپزخانه شما)) این گردش کارهای مشترک – همراه با تجزیه و تحلیل هوشمندانه سلف سرویس با استفاده از Power BI و Tableau – باعث صرفه جویی در هزینه های توسعه و نگهداری می شود ، در حالی که انتقال ابر می تواند شرکت های غیر فناوری را از تجارت سرور خارج کند.

راب رابرتز مدیر Opportune LLP است فرآیند و تمرین فناوری. راب بیش از 20 سال تجربه در صنعت انرژی (بالادست ، خدمات پایین دست ، میدان های نفتی) متمرکز بر ارائه استقرارهای ERP در مقیاس متوسط ​​تا بزرگ ، از جمله بهینه سازی فرآیند ، یکپارچه سازی سیستم و اتوماسیون برنامه ها است. تمرکز آن بر معماری ، طراحی و اجرای راه حل های چند منظوره از جمله ادغام فرآیند ، تحرک و تجزیه و تحلیل تجارت است. وی در بسیاری از پیاده سازی های سیستم های چرخه زندگی کامل – از پیش فروش و برنامه ریزی منظم تا اجرا و نگهداری – شرکت کرده است.

انجمن هفته اطلاعات متخصصان فناوری اطلاعات و متخصصان صنعت را با مشاوره ، آموزش و نظرات فناوری اطلاعات گرد هم آورده است ما تلاش می کنیم تا رهبران فن آوری و متخصصان موضوع را برجسته کنیم و از دانش و تجربه آنها برای کمک به مخاطبان IT خود استفاده کنیم … مشاهده بیوگرافی کامل

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

بینش بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر