آیا موردی برای استفاده از کد کم برای توسعه برنامه های کاربردی برای کاربران نهایی وجود دارد؟

[ad_1]

اگرچه برخی شک دارند که برنامه های کم کد برای کاربران و سایر کاربران نهایی مناسب است ، اما قهرمانان چنین سیستم عامل هایی چیز دیگری می گویند.

توسعه برنامه های با کد پایین ممکن است به عنوان گزینه ای برای سازمانها در حال شتاب گرفتن باشد ، اما بحث در مورد میزان دقیق استفاده و برای چه چیزی ادامه دارد. در حالی که برخی می گویند برنامه های سطح پایین برای کاربران نهایی یا کاربران مناسب نیستند ، برخی دیگر که در این فضا کار می کنند مانند Infragistics و Mrc معتقدند که می توانند این نقش را ایفا کنند.

Rick Herkes ، مدیر خدمات توسعه دهندگان نرم افزار و برنامه های وب Mrc ، می گوید: نظرات قدیمی به نوعی راهنمای توسعه كدهای پایین است. او می گوید این تصور وجود دارد که روند کم کد نوعی کوکی با یک رویکرد است که بهترین عملکرد را دارد. Herks می گوید اگر كنترل كافی برای سفارشی سازی از طریق یك پلتفرم با كد كمی وجود داشته باشد ، برنامه های حاصله ممكن است همانند نرم افزارهای توسعه یافته از ابتدا ، صیقلی و حرفه ای به نظر برسند. او می گوید: “تفاوت در این است که آنها بسیار سریعتر ساخته می شوند.” “برای کاربر نهایی ، همان کار را انجام می دهد و یکسان به نظر می رسد.”

تصویر: maciek905 - stock.Adobe.com

تصویر: maciek905 – stock.Adobe.com

استیو هانسن ، طراح وب و بازاریاب در Mrc ، همچنین معتقد است که ممکن است کاربران نهایی در صورت ایجاد این برنامه از طریق توسعه کد کم اطلاع داشته باشند. وی با هشدار درباره اینکه پلتفرم مورد استفاده برای ایجاد برنامه ها می تواند نتایج نهایی را تحت تأثیر قرار دهد ، گفت: “اگر به یک کاربر یک برنامه کم کد و یک برنامه با کد سنتی بدهید ، آنها تفاوت را درک نخواهند کرد.”

هركز می گوید ، توسعه دهندگان حرفه ای ترجیح می دهند كد را از ابتدا كد كنند ، بنابراین می توانند كنترل دقیق تری داشته باشند ، اما برخی از سیستم عامل های كد پایین را اضافه می كنند كه كار توسعه دهندگان غیرنظامی را بدون نیاز به یادگیری زبان های برنامه نویسی آسان تر می كنند.

او می گوید ، پیشرفتی وجود دارد ، هم در فناوری پشت سیستم عامل های کم کد و هم در درک توسعه دهندگان غیر حرفه ای. هرکس می گوید: “اگر فقط 10 سال پیش به گذشته نگاه کنید ، قطعاً کد کمتری بهبود یافته است ، اما ما نمی توانیم این واقعیت را نادیده بگیریم که توسعه دهندگان مدنی نیز بسیار بهتر شده اند.”

حتی وقتی کد کم با توسعه دهندگان غیرنظامی تکامل می یابد ، او می داند که این کد به جای جایگزینی کامل برای کدگذاری مبتنی بر صفر ، در ترکیب استفاده می شود. هرکس می گوید: “من نمی خواهم به شما بگویم که برنامه های توسعه دهنده سنتی از گذشته است.” “آنها همیشه اینجا خواهند بود ، اما من فکر می کنم مدل ترکیبی ادامه خواهد یافت.”

جیسون برز ، رئیس ابزارهای UX و معاون ارشد رئیس Infragistics ، می گوید توسعه دهندگان و شهروندان با کد پایین از بدو تأسیس تاکنون تکامل یافته اند ، اما هنوز فضای رشد وجود دارد. او می گوید: “کد کم و هیچ سیستم عامل کد واقعاً نیازی به تکامل ندارد.” به طور خاص ، Beres می گوید که کد کم باید شامل برخی اطلاعات از UX و متخصصان طراحی برای ارائه برنامه های کاربر محور و همچنین برنامه های داخلی باشد. وی می گوید: “مهم نیست كه كد خروجی چگونه است ، تجربه ای كه افراد ایجاد می كنند باعث ایجاد یا خراب كردن برنامه می شود.”

به گفته برز ، انتقاد از ابزارهای کد پایین ممکن است ناشی از برداشت از خطی بودن و طرح محدود برنامه هایی باشد که می توانند ایجاد کنند ، اما او می گوید که محدودیت ها ممکن است توسعه دهندگان مدنی را در جاده ها نگه دارد. “همه باید یک سری محافظ خاص داشته باشند ، زیرا این تنها راه برای بیرون آوردن چیز مفید است.”

برنامه هایی که با استفاده از منابع کم کد تولید می شوند ، ممکن است همچنان به توجه توسعه دهندگان نیاز داشته باشند. به گفته برز ، با این وجود می توان زمان صرف شده با چنین برنامه هایی را کاهش داد. “اگر توسعه دهنده من مجبور نباشد دو هفته برای طراحی صفحه نمایش وقت بگذارد ، می توانیم 500000 دلار پس انداز کنیم. . . صرفه جویی در هزینه ها با استفاده از ابزاری با کد پایین دردسر ساز می شود. “

Beres می گوید ، توسعه کد کم حتی می تواند زمان ساخت UI ، UX و کد تکراری را کاهش دهد ، زیرا هوش مصنوعی و ماشین آلات هوشمندتر می شوند و سرعت تحویل محصول را بیشتر می کنند. وی همچنین می گوید که واگذاری برنامه های کم کد برای تکمیل توسط یک تیم UX می تواند برخی از کاربران لهستانی و کاربران نهایی را که در برنامه های خود انتظار دارند اضافه کند.

با استناد به تحقیقات قبلی توسط گارتنر و فارستر ، Beres می داند که کد کم در حال تبدیل شدن به فرصتی فزاینده برای ساخت نرم افزار طی پنج سال آینده است. او می گوید: “اگر مشاغل از طریق طراحی تجربه کاربر ، آزمایش کاربر و خروجی کد به آن نگاه کنند ، مبارزه با حرکت کد کم بسیار دشوار خواهد بود.”

برای مطالب مرتبط بیشتر ، این داستان ها را دنبال کنید:

چرا CIO ها باید قوانینی برای No-Code ، Low-Code ، Full-Code تنظیم کنند

آیا کد و پاسخ هایی با کد کم در مورد استعداد شکاف Dev وجود ندارد؟

آیا کد کم می تواند نیازهای برنامه نویسی فردا را اندازه گیری کند؟

مذاکرات شیلات NOAA برای مدیریت پروژه رمزگذاری نشده است

اینکه کد کم و کد بدون کد چگونه در استراتژی DevOps قرار می گیرد

Joao-Pierre S. Ruth کار خود را غرق در روزنامه نگاری تجارت و فن آوری گذراند ، ابتدا در صنعت محلی در نیوجرسی ، بعداً به عنوان سردبیر Xconomy در نیویورک فعالیت های خبری خود را آغاز کرد ، و به انجمن راه اندازی فناوری شهر پرداخت و سپس به عنوان فریلنسر برای این موارد فعالیت کرد. سایت ها به عنوان. .. بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsال در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers