[ad_1]

افزایش پیش بینی شده توسعه برنامه های کم کد ممکن است به این معنی باشد که مسئولیت های فناوری اطلاعات بیشتر می تواند به توسعه دهندگان غیرنظامی منتقل شود.

مشاغل ممکن است بتوانند با مراجعه به توسعه دهندگان مدنی که آموزش عمیق توسعه دهندگان حرفه ای ندارند اما می توانند با سیستم عامل های کم کد یا کد بدون کد کار کنند ، برخی از نیازهای توسعه خود را برطرف کنند. با وجود سازمانهایی که به دنبال تحول و تسریع در توسعه هستند ، صبر در انتظار آموزش توسعه دهندگان جدید در زمینه جدیدترین مهارتهای برنامه نویسی برای پر کردن چندین گشودگی در بازار ، عملی نخواهد بود. کارشناسان Creatio ، HackerEarth و Mendix می گویند ممکن است راه هایی وجود داشته باشد تا مسئولیت های توسعه ای برای کارمندان و اجاره های تجاری فراهم شود ، حتی اگر تخصص فنی آنها محدود باشد.

سیستم عامل های کم کد و بدون کد به طور معمول ویژگی های خودکار و ساده را فراهم می کنند تا به کاربر اجازه دهند راه حل ها و برنامه های خود را سریع و گاهی بدون هیچ گونه درک از کدگذاری ایجاد کند. معامله این است که چنین برنامه هایی ممکن است عملکرد پایدار چیزی را که از ابتدا توسط یک توسعه دهنده حرفه ای ساخته شده است نداشته باشند. با این وجود ، در صورت عدم نیاز به جزئیات دقیق ، چنین سیستم عامل هایی قابل اجرا هستند.

تصویر: maciek905 - stock.Adobe.com

تصویر: maciek905 – stock.Adobe.com

کاترین Kostereva ، مدیر عامل و شریک عامل ارائه دهنده بستر کم کد Creatio ، گفت: استفاده از سیستم عامل های بدون کد و کد کم می تواند به سازمانها راههایی بدهد تا سرانجام کمبود استعدادی را که تهدید به توقف رشد است جبران کنند. وی می گوید تقریباً 100 میلیون شغل IT وجود دارد که فقط در انگلیس تکمیل نشده است. کوسترووا گفت: “تقاضا برای کارمندان فناوری اطلاعات افزایش خواهد یافت.” “تنها راه نجات این است که این فناوری در دست کارمندان انرژی قرار گیرد و این همان کاری است که کد پایین انجام می دهد.”

فراهم کردن دسترسی به این سیستم عامل ها برای افرادی که عمدتاً از عملیات تجاری ناشی می شوند ، می تواند تقاضای استعداد را کاهش دهد و در بسیاری از سازمان ها نقاط مشترک را حل کند. Kostereva می گوید که هنوز هم عدم تطابق وجود دارد ، تیم های تجاری ایده های خاص خود را در مورد چگونگی عملکرد رابط ها و فرآیندهای تجاری دارند ، در حالی که تیم های IT باید با محدودیت منابع و رشد روزافزون درخواست های تغییر برخورد کنند. به گفته وی ، بازار در حال ظهور کد پایین می تواند به متخصصان تجارت کمک کند تا حدی مسئولیت بیشتری را برای توسعه دهندگان به عهده بگیرند.

این ممکن است یک روند اجتناب ناپذیر باشد ، زیرا سازمانهای بیشتری در حال بررسی روش های استفاده از سیستم عامل های بدون کد و کد کم هستند. Kostereva با استناد به پیش بینی های گارتنر می گوید که تا سال 2024 انتظار می رود توسعه برنامه های با کد کم بیش از 65٪ از فعالیت های توسعه برنامه ها را تشکیل دهد. سازمانها ممکن است مقداری کالیبراسیون مجدد داشته باشند ، زیرا وی همچنین گفت توسعه دهندگان کم کد در حال حاضر کمتر از 7٪ از کل توسعه دهندگان را تشکیل می دهند. کوسترووا گفت: “ما بیشتر و بیشتر توسعه دهندگان کم کد را در بازار خواهیم دید ، یا همانطور که ما آنها را توسعه دهندگان مدنی می نامیم.” “اینها افرادی هستند که نمی توانند یک خط کد بنویسند ، اما در عین حال ساختار سیستم را می فهمند و می توانند فرایندهای تجاری را بسازند و رابط هایی را طراحی کنند.”

راه جستجو برای جستجو با کد کم و بدون کد کاملاً تضمین نشده است. ساچین گوپتا ، مدیر عامل HackerEarth Skills Assessment Solution Provider ، گفت که تقاضای کلی برای توسعه دهندگان در مارس و آوریل گذشته افزایش یافت ، زیرا دنیا با مراحل اولیه بیماری همه گیر COVID-19 روبرو بود. وی گفت ، در این مدت ، بسیاری از سازمانها محتاط شده و برنامه های خود را برای استخدام متمرکز کردند. گوپتا می گوید ، از آن زمان ، تقاضا برای استعداد دوباره افزایش یافته است ، اما با تأکید بر داده ها و تخصص هوش مصنوعی. “همه امروز می خواهند یک دانشمند داده استخدام کنند.”

وی همچنین نقش هایی را می داند که تحلیل گران کسب و کار در جهت تبدیل شدن به فناوری و علوم داده بیشتر گام بر می دارند. گوپتا می گوید ، در حال حاضر ، هیچ كدی و كد پایینی روی حاشیه باقی نمی ماند و بیشتر آنها ، و استفاده از آنها معمولاً به نیازهای ثانویه و سوم مربوط می شود. وی گفت: “من نمی بینم كه كسی از پلتفرم های بدون كد و كد پایین برای ساختن راه حل اصلی خود استفاده كند كه هم توسط شركت و هم از طرف كاربران نهایی قابل استفاده باشد.”

گوپتا می گوید ، جای چنین سیستم عاملهایی وجود دارد ، به ویژه برای پیاده سازی منطق تجارت ، جمع آوری داده ها از چندین منبع و ایجاد داشبورد و ابزارهای ساده. وی می گوید: “شما نمی توانید برای کاربران نهایی موارد بسیار پیچیده ای داشته باشید.” “شما نمی توانید بدون کد / کد کم برنامه هایی ایجاد کنید که بتوانید آنها را به مشتریان خود منتقل کنید.”

گوپتا می داند که سیستم عامل های بدون کد و کد پایین منطقی برای اتوماسیون فرآیندهای تجاری دارند ، که این کار معمولاً از طریق اکسل ، ماکرو یا کارمندان عملیاتی انجام می شود. او می گوید: “بسیاری از فرآیندهای تجاری امروز با ابزارهایی مانند ایمیل و اکسل اتفاق می افتد.”

گوپتا می گوید ، این همچنین روشی است كه افراد حرفه ای دیگر از مسیرهای شغلی مانند فروش و بازاریابی می توانند به سرعت از فن آوری بیشتری بهره مند شوند و در برخی از موارد از اعتماد به تیم فناوری اطلاعات كم كنند. این می تواند شامل مواردی مانند ساختن صفحه فرود برای گرفتن سرنخ برای راه حل CRM باشد.

وی می گوید ، آموزش کار با سیستم عامل های بدون کد و کد پایین جایگزینی برای مهارت هایی نیست که توسعه دهندگان در جدول حضور دارند ، اما این می تواند به کارکنان عملیاتی راه هایی برای تعامل بیشتر با دنیای در حال رشد فناوری دهد. گوپتا می گوید: “اگر این مسیر شغلی من باشد ، ایجاد شایستگی در یک سیستم عامل بدون کد / کم کد کمک خواهد کرد.”

وی می گوید ، شرکت ها می توانند از استفاده از سیستم عامل های بدون کد و کد کم بهره مند شوند و همچنین به سرمایه گذاری در توسعه دهندگان قوی تری ادامه دهند ، با استفاده از این منابع برای تکمیل یکدیگر.

به گفته چریل کونیگزبرگ ، رئیس بازاریابی جهانی محصولات در Mendix ، یک پلت فرم توسعه برنامه با کد کم ، سیستم عامل های بدون کد و کد پایین همچنین می توانند وسیله ای برای باز کردن مستاجران بالقوه در فرصت های جدیدی باشند که ممکن است قبلاً آنها را در نظر نگرفته باشند. وی می گوید: “بیشتر افرادی که از هر نوع مهارت رایانه ای عمومی برخوردار هستند ، می توانند بدون کد یا کد پایین بسیار لعنت شوند.”

بسیاری از سیستم عامل های کم کد و بدون کد با حفاظ های خاصی طراحی شده اند تا کاربران را در محل کار خود نگه دارند ، و کونیگزبرگ می گوید این سیستم ها می توانند به مردم اجازه دهند از طریق هوش مصنوعی هدایت شده یک نرم افزار کلاس سازمانی ایجاد کنند تا یکپارچه سازی یکپارچه داشته باشد. پیاده سازی. وی گفت: “یك سیستم خودكار وجود دارد كه اطمینان حاصل كند كاری را انجام نمی دهد كه بی فایده باشد.”

کوئنیگزبرگ گفت ، مشاغل همچنین می توانند با سیستم عاملهای کم کد و بدون کد مزایایی پیدا کنند. نرده ها و اتوماسیون در سیستم عامل ها بدان معناست که برنامه های توسعه یافته از طریق آنها به دلیل کاهش خطاهای انسانی ، سازمان ها را در معرض خطر قرار می دهد.

گرچه هر سازمانی هنوز وارد این سیستم عامل ها نشده است ، کونیگسببرگ می گوید مقدار قابل توجهی کد پایین وجود دارد و کد دیگر استفاده نمی شود. او می گوید: “یافتن یک شرکت بزرگ که دیگر از آن در جیب خود استفاده نکند ، سخت است.”

برای اطلاعات بیشتر درباره مهارت های برنامه نویسی و کد کم ، این داستان ها را دنبال کنید:

آیا آموزش مجدد می تواند به مشاغل پایدار در دیجیتال و ابر منجر شود؟

آیا کد کم می تواند نیازهای برنامه نویسی فردا را اندازه گیری کند؟

راه های مبارزه با اختلاف مهارت در DevOps و ابر

آیا متخصصان فناوری اطلاعات برای یک حالت عادی جدید نیاز به آموزش مجدد دارند؟

Joao-Pierre S. Ruth کار خود را غرق در روزنامه نگاری تجارت و فن آوری گذراند ، ابتدا در صنعت محلی در نیوجرسی پوشش خبری داد ، بعداً بعنوان سردبیر Xconomy در نیویورک مشغول به کار شد و به جامعه راه اندازی فناوری شهر پرداخت و سپس و به عنوان یک فریلنسر برای سایت هایی مانند .. بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

بینش بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir