[ad_1]

این ابر برای غلبه بر عدم اطمینان به مشاغل کمک می کند تا فعالیت کنند. اکنون ضروری است که آنها قبل از اینکه شکاف بیش از حد زیاد شود ، به ابر خم شوند و از رهبران عقب بیفتند.

اعتبار: تخته سیاه از طریق Adobe Stock

اعتبار: تخته سیاه از طریق Adobe Stock

در طی همه گیری ، ابر به عنوان سریعترین و پایدارترین روش برای حفظ تجارت و جوامع ظاهر شد. از کار و بازدید از مدرسه از راه دور ، تا خرید آنلاین و تعامل با ارائه دهنده خدمات بهداشتی ما ، سرویس های ابری همه اینها را فعال کرده اند.

در نتیجه COVID-19 ، دریافت ابر به طرز چشمگیری افزایش یافته است. مطالعه Accenture نشان داد که هزینه های ابر در سه ماهه اول سال 2020 تقریبا سه برابر بیشتر از سال قبل است. طبق گفته گارتنر ، تا نوامبر سال 2020 ، 70 درصد شرکت هایی که از ابر استفاده می کنند قصد داشتند هزینه های ناشی از قطع برق را افزایش دهند. هزینه های ابر به عنوان درصدی از بازار جهانی فناوری اطلاعات شرکت ها از 9.1 درصد در سال 2020 به 14.2 درصد در سال 2024 افزایش خواهد یافت. وقتی ابر به قسمت قابل توجهی از مالکیت فناوری اطلاعات شرکت ها تبدیل می شود ، می بینیم که مزایای تحول وعده داده شده برای مدت طولانی در حال تحقق هستند. اکنون به نظر می رسد که حتی خوش بینانه ترین پیش بینی های وکیل ابر نیز در حال تحقق است. ابر نه تنها فرآیندهای تجاری را ارزان تر یا کارآمدتر می کند – بلکه نحوه کار ، زندگی و تعامل ما با جامعه را تغییر می دهد.

در حقیقت ، ابر موضوعی اساسی در گزارش Accenture Technology Vision 2021 بود و به عنوان یک عامل کلیدی در هر 5 گرایشی که ما فکر می کنیم مشاغل باید طی سه سال آینده به آن بپردازند ، عمل می کند.

1. برای تمایز در ابر را لمس کنید

فقط به چگونگی رقابت مشاغل نگاه کنید. هجوم فن آوری های ابری در طی همه گیری نشان داد که انباشت فناوری راهی اصلی برای تمایز است. امروزه ، رقابت صنعتی غالباً نبردی بین دسته فناوری و تصمیماتی است که رهبران در مورد پایگاه ابری خود ، سرویس های ابری و هوش مصنوعی مبتنی بر ابر و برنامه های پایان به پایان تعیین می کنند ، موفقیت آنها را تعیین می کند.

تولید را ببینید ، جایی که شرکت ها از تجزیه و تحلیل پیش بینی و رباتیک برای نزدیک شدن به تحویل محصولات سفارشی در صورت تقاضا استفاده می کنند. بیماری همه گیر حتی پیچیده ترین عملیات زنجیره تأمین توسط تولید کنندگان را مجبور کرده است تا بر اساس هوس تغییر دولت ، نیازهای مصرف کننده و سایر عوامل غیرقابل کنترل مانند نوسانات همه گیر به صورت روزانه عمل کنند. سریع برگردید و نه تنها به عنوان رهبر صنعت خود ظهور خواهید کرد ، بلکه حتی می توانید به مشتری نزدیک شوید.

تحول واقعی در ابر باید با برنامه ای برای انتقال قابلیت های قابل توجه به ابر آغاز شود. این موارد فراتر از انتقال چندین برنامه سازمانی است. اجرای یک استراتژی مبتنی بر ابر ، شرکت ها را ملزم می کند تا با تجدید نظر در محصولات یا خدمات ، نیروی کار و تجربه مشتری ، تجارت ابری خود را کاملاً کشف کنند.

2-دوقلوهای دیجیتالی باز شده

Cloud Stacks به مشاغل اجازه می دهد کارهای جدیدی را با ایده های قدیمی انجام دهند. دوقلوهای دیجیتال را بگیرید ، فناوری که دهه هاست وجود دارد اما به لطف ابر در حال بازنگری است. ابر اجازه می دهد تا مدل های دیجیتالی دوگانه – اساساً تصاویر دیجیتالی از اشیا physical و فرآیندهای فیزیکی – در مقیاس فوق العاده و غنی سازی با هوش مصنوعی ساخته شوند.

این همه چیز را تغییر می دهد. رهبران شروع به اتصال شبکه های عظیم دوقلوهای هوشمند می کنند ، بسیاری از دوقلوها را برای ایجاد مدل های زنده از کل کارخانه ها ، چرخه های عمر محصول ، زنجیره های تأمین ، بنادر و شهرها متصل می کنند. این رشته های مداوم داده ها به زودی برای هر شغلی ضروری خواهد بود. داده ها و اطلاعات اکنون می توانند به عنوان سازمان دهنده اصلی تجارت ، افزایش انعطاف پذیری در زمان واقعی در مقیاس بزرگ ، ترمیم فرآیندهای نوآوری آنها و تشکیل آکوسیستم ها و مشارکت های جهانی کاملاً آینه ای ، کار کنند.

3. فن آوری دموکراتیک شده

اما نه تنها سیستم های ابری به پیشرفت کمک می کنند ، بلکه ابزارهای ابری نیز به باز کردن تمام پتانسیل افراد کمک می کنند. این در حالی است که ابزارهای همکاری ابری برای بهره وری بسیار مهم بودند ، در همه گیر شدن بیماری کاملاً واضح بود. اکنون می توانیم ببینیم که آنها توانایی بیشتری دارند. به لطف ابر ، ابزارهای پیشرفته شرکت یک بار دموکراتیک می شوند. فناوری های ابری مانند پردازش زبان طبیعی و سیستم عامل کم / بدون کد به افراد امکان می دهد کنترل را بدون نیاز به تماس مداوم با IT برای پشتیبانی کنترل کنند.

این بدان معناست که فناوری اطلاعات می تواند بر روی کارهایی با ارزش بالاتر تمرکز کند ، اما همچنین به این معنی است که همه افراد این قدرت را دارند که با استفاده آزادانه از فناوری برای باز کردن بهره وری و ایجاد نوآوری استفاده کنند.

رویکرد قدرتمند است. به عنوان مثال G&J پپسی ، گروهی از كارگران را كه مهارت كاهش یا توسعه مهارت نرم افزار ندارند ، با ابزار Power Apps مبتنی بر ابر ، مسلح كرده است كه این امر توسعه برنامه را ساده می كند. این گروه هشت برنامه بدون توسعه دهنده حرفه ای کارکنان ایجاد کرد و فقط در سال اول 500000 دلار پس انداز کرد.

4- محیط کار خود را در همه جا بیاورید

همه گیری نه تنها شیوه کار ما را تغییر داده است. همچنین در محل کار ما تغییر می کند – بار دیگر توسط ابزار کار از راه دور مبتنی بر ابر فعال می شود. پس از همه گیری ، بعید است که به وضعیت گذشته برگردیم. ما انتظار داریم یک مدل ترکیبی ببینیم که در آن افراد بسته به نیاز مدتی از دفاتر کار و مدتی از خانه کار می کنند.

هنگامی که یک بار دستگاه خود را بیاورید ، ما به یک مدل BYOE خود بیایید. رهبران می توانند در هرجایی و زمانی که منطقی است حضور در سایتهای خاص یا در کنار افراد خاص باشد ، در مورد هدف تجدید نظر کنند. اما سطح کار مجازی ، همکاری و اتصال بدون ابر و فناوری های فعال کننده مربوطه مانند ابزارهای امنیت سایبری ابر امکان پذیر نیست.

5. اکوسیستم های غنی تر و قوی تر

و این فقط ابر نیست که به افراد در اتصال کمک می کند. فناوری های ابری مانند بلاکچین ، کتاب توزیع شده ، پایگاه داده توزیع شده و توکن سازی در قلب نسل جدیدی از سیستم های چند جانبه است که داده ها را بین افراد و سازمان ها به اشتراک می گذارد به گونه ای که باعث تحریک کارایی و ایجاد مدل های جدید کسب و کار و درآمد می شود.

در طول بیماری همه گیر ، فناوری هایی که زمانی بسیار پیچیده به نظر می رسیدند ، به دور از رشد و نمو ، به طور ناگهانی در مرحله اصلی قرار گرفتند ، از ردیابی تماس گرفته تا پرداخت بدون اصطکاک. این تجارت امیدوار است که بتواند در این شروع کار پیشرفت کند. نظرسنجی Technology Vision 2021 ما نشان داد که 90٪ از مدیران معتقدند که سیستم های چند حزبی به اکوسیستم های آنها امکان می دهد تا بنیادی پایدار و سازگارتر برای ایجاد ارزش جدید با شرکای سازمان خود ایجاد کنند.

دنیای جدیدی در ابرها

همه گیری دنیا را تغییر داد. هدایت به آینده ای نامطمئن مستلزم آن است که مشاغل استادکار تغییر باشند ، قادر به تمرکز بر همگرایی صنعت ، زنجیره های تأمین محلی ، مجازی سازی گسترده و انتظارات مشتری با سرعت و همیشه در حال تغییر باشند.

مشاغل مبتنی بر ابر با تحولات دیجیتال سریع خود ، به برخی از عمیق ترین چالش های جهان حمله خواهند کرد. فناوری به گسترش تعریف “ارزش” کمک خواهد کرد تا شامل این باشد که چگونه تجارت می تواند تأثیر مثبتی بر محیط و نحوه زندگی مردم داشته باشد.

این ابر برای غلبه بر عدم اطمینان به مشاغل کمک می کند تا فعالیت کنند. اکنون ضروری است که آنها قبل از اینکه شکاف بیش از حد زیاد شود ، به ابر خم شوند و از رهبران عقب بیفتند.

Karthik Narain رهبر جهانی Accenture Cloud First است. او را درKarthikSNarain دنبال کنید.

انجمن هفته اطلاعات متخصصان فناوری اطلاعات و متخصصان صنعت را با مشاوره ، آموزش و نظرات فناوری اطلاعات گرد هم آورده است. ما تلاش می کنیم تا رهبران فن آوری و متخصصان موضوع را برجسته کنیم و از دانش و تجربه آنها برای کمک به مخاطبان IT خود استفاده کنیم … مشاهده بیوگرافی کامل

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با س questionsال در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر