اتوماسیون یک بازیکن است ، نه یک قاتل در محل کار

[ad_1]

کارمندان شما ممکن است اتوماسیون را به عنوان یک تهدید و نه یک دارایی تلقی کنند. چگونه می توانید دیدگاه آنها را تغییر دهید و آنها را قادر به استفاده از اتوماسیون به نفع خود کنید؟

با افزایش میزان واکسیناسیون علیه COVID-19 ، گفتگوها در مورد آینده کار دوباره تشدید می شود. دیگر محل کار سال 2019 نیست. چشم انداز از آن زمان به طور قابل توجهی تغییر کرده است. دنیای خودکار و دیجیتالی شده کار که می دانستیم “به زودی” فرا می رسد ناگهان در اینجا وجود دارد و بسیاری از این تغییرات در اینجا باقی خواهد ماند. افسران ارشد اطلاعات و رهبران فناوری اطلاعات نقش اساسی در تسهیل پذیرش کارمندان و تشویق خریدهای آینده نیروی کار پشتیبانی کننده هوش مصنوعی دارند.

اعتبار: الکس از طریق Adobe Stock

اعتبار: الکس از طریق Adobe Stock

این سازمان ها در یک سال گذشته برنامه های خود را برای تحول دیجیتال تسریع کرده اند یا در طول مسیر به صورت بداهه سازگار شده اند تا با انتقال سریع به کار مجازی سازگار شوند. خلا gapهای موجود در محل کار و فرصتها مشخص بود. اکنون که تمرکز از بهبود به رشد تغییر یافته است ، سازمان ها سرمایه گذاری خود را به پروژه های قابلیت دیجیتال تغییر می دهند که انعطاف پذیری را بهبود می بخشد و به کارکنان کمک می کند تا در همه جا کارایی موثرتری داشته باشند.

در حالی که بسیاری از شرکت ها از مزایای دیجیتالی شدن استقبال می کنند ، کارکنان با شور و شوق بسیار کمتری به این تغییرات نزدیک می شوند. کلماتی مانند “اتوماسیون” و “دیجیتال سازی” با بار همراه است ، که به ارتباط منفی از دست دادن شغل اشاره دارد. کارمندان به دلیل ترس از کنار گذاشته شدن یا حذف آنها ، بدترین موارد را به سرعت قبول می کنند. اما آیا این ترس قابل توجیه است؟

بر اساس نظرسنجی اخیر BDO از مدیران میانی بازار ، چنین نیست. بیشتر شرکت ها پروژه های جدید دارایی دیجیتال را اضافه می کنند ، با 34٪ برنامه ریزی برای افزایش کارکنان و 42٪ به طور کامل در مورد نقش های شغلی خود تجدید نظر می کنند. تنها 22٪ انتظار دارند که استفاده از اتوماسیون تأثیر منفی بر تعداد کارکنان بگذارد. در بیشتر موارد ، مشاغل در حال تغییر و تحول هستند ، که مستلزم کارمندان برای کار با فن آوری های جدید ، ایجاد مهارت های جدید و ادغام اتوماسیون در زندگی کاری روزمره آنها است.

اما برای موفقیت این ابتکارات دیجیتالی ، سازمان ها باید خریدهای کارمندان را ارائه دهند. در غیر این صورت ، ابتکار عمل به حداکثر بازده سرمایه گذاری نخواهد رسید. بنابراین چگونه CIO ها و CIO ها می توانند مقاومت در برابر فرزندخواندگی را تغییر دهند و ترس های بیجا را در بین نیروی کار از بین ببرند؟

مرحله 1: به نگرانی های خود گوش فرا دهید

بیش از هر عنصر دیگر سازمان ، کارمندان منبعی بسیار ارزشمند برای پشتیبانی از یک استراتژی دیجیتالی موفق هستند. اگر سرمایه گذاری های دیجیتال برای بهبود عملکرد کارمندان و مشارکت در تجارت طراحی شده اند ، مهم است که بدانیم بزرگترین مشکلات یا زمینه های بهبود را در کجا می بینند. سوالات هدفمند بپرسید تا مطمئن شوید سرمایه گذاری ها به طور مناسب هدفمند شده اند. به عنوان مثال ، اگر می خواهید یک فرآیند خاص تجاری را خودکار کنید ، در اینجا چند سوال برای پرسیدن وجود دارد:

  • نکات اصلی اصطکاک یا دشواری کارکنان که می توانند از طریق اتوماسیون کاهش یابند (به عنوان مثال دسترسی دشوار به اطلاعات ، واکنش های کند ، میزان شکست زیاد) چیست؟
  • آیا کارهای تکراری وجود دارد که واحد تجاری و تیم (های) شرکت کننده را تحت فشار قرار دهد؟
  • آیا امروزه از فناوری های خاصی استفاده می شود که مطابق انتظار عمل نمی کنند؟ اگر چنین است ، چرا؟

مرحله 2: در مکالمه شرکت کنید

وقتی زمان معرفی ابتکارات دیجیتالی جدید فرا می رسد ، گفتگوها و نتایج بهبود تجارت به همان اندازه که ایجاد پیام های واضح درباره چشم انداز چرایی افزودن فناوری ، شایسته توجه هستند. تغییر باعث افزایش سطح نگرانی می شود و این نگرانی ها از تیم به تیم دیگر و از شخص به فرد دیگر متفاوت است. از این گذشته ، همه می خواهند بدانند که آیا و چگونه از آنها کار تحت تأثیر قرار خواهد گرفت و چگونه از آنها نقش توسعه خواهد یافت وقت بگذارید و در هر مرحله از فرآیند ، از طراحی تا اجرا ، به نگرانی ها و س questionsالات گوش دهید. به طور منظم بازخورد را جستجو کرده و در آن بگنجانید و درمورد مشکلی که باید برطرف شود ، چگونگی بهبود تجارت و چگونگی تغییر نقش یا نیازهای شغلی (در صورت وجود) روشن باشد.

مرحله 3: تلاش های فردی را بشناسید

مشارکت های خاص کارمندانی را که به سیستم های موجود یا ابزارهای هدف تغییر متصل هستند ، بدست آورید. برخی از کارمندان ممکن است به فناوریهای جدید اعتراض داشته باشند زیرا آنها یا یک همکار نزدیک در ایجاد ، نصب ، به روزرسانی یا همپوشانی سیستمهای فعلی استفاده شده نقش داشته اند. به دنبال این افراد باشید. سهم ارزنده آنها – حتی ناچیز – را بشناسید و درمورد منطق تغییرات با آنها صحبت کنید. اطمینان حاصل کنید که آن را احساس نمی کنید آنها حذف می شوند ، حتی اگر سیستم قدیمی باشد.

مرحله 4: در آینده کارمندان با کسب و کار خود سرمایه گذاری کنید

به منظور تحقق بخشیدن به پتانسیل کامل اتوماسیون ، پذیرش کارمندان بسیار مهم است. اما برخی از کارمندان ممکن است احساس کنند که منحنی یادگیری بیش از حد زیاد است و یا اینکه کار آنها در معرض خطر است زیرا آنها مهارت دیجیتالی مناسبی برای پشتیبانی از تغییر نقش های شغلی ندارند. مطالعه فوق الذکر نشان داد که 53٪ سازمانها آموزشهایی را جهت ارتقا improve مهارتهای نیروی کار خود با تمرکز بر تسلط دیجیتال ارائه می دهند. ارائه کمک های اضافی برای کمک به سازگاری کارمندان نه تنها برای حفظ استعداد خوب ، بلکه همچنین برای حفظ تغییرات طولانی مدت که تصور می کنید بسیار مهم است.

تصویب موفقیت آمیز ابتکارات دیجیتال سازی و اتوماسیون مستقیماً از روشی است که CIO و CIO درگیر کارکنان در طول فرایند هستند. از طریق استراتژی های ارتباطی روشن و مستقیم نگرانی ها را برطرف کنید. وقتی کارمندان احساس تعهد کنند و دانش و بازخورد آنها در هنگام تغییر احترام ، شنیده و پشتیبانی شود ، احتمالاً اهمیت و مزایای این تغییر را با محتوای دیجیتال درک می کنند.

رابرت براون مدیر عامل و مدیر ارشد مشتری در BDO Digital برای خرده فروشی CPG و مواد غذایی و آشامیدنی است. وی بیش از 30 سال تجربه به عنوان یک کارآفرین و مدیرعامل شرکت های بزرگ Fortune 100 ، نظارت بر P&L چند میلیارد دلاری ، بازاریابی ، فروش ، محصولات ، مهندسی ، مالی و تجربه مشتری دارد. رابرت تجربه زیادی در زمینه موبایل ، بی سیم ، نرم افزار و فناوری های نوظهور هوشمند مانند AR ، AI ، NLP ، یادگیری ماشین ، اینترنت اشیا و FinTech دارد.

انجمن هفته اطلاعات متخصصان فناوری اطلاعات و متخصصان صنعت را با مشاوره ، آموزش و نظرات فناوری اطلاعات گرد هم آورده است. ما تلاش می کنیم تا رهبران فن آوری و متخصصان موضوع را برجسته کنیم و از دانش و تجربه آنها برای کمک به مخاطبان IT خود استفاده کنیم … مشاهده بیوگرافی کامل

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با س questionsال در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers