اتوپلاستی Otoplasty یا جراحی زیبایی گوش چیست؟

مواردی از عدم تقارن بین دو گوش دیده می شود که فقط در تعداد اندکی نیاز به جراحی مجدد است. در مواردی که گوش نیاز به بزرگ شدن دارد ، جراح از غضروف یا استخوان نواحی دیگر ، بعنوان بافت پرکننده گوش استفاده می کند. سپس در محل های برش ، پوست از روی غضروف گوش بلند می شود و جراح گوش به غضروف های گوش دسترسی پیدا می کند. عمل جراحی بینی از اعمال غیر اورژانسی به حساب می آید و می تواند بسته به محل عمل جراحی و میزان مهارت جراح شما، متفاوت باشد. پس از اینکه جراحی به پایان رسد و گوش ها نسبت به یکدیگر و وضعیت سر دارای تقارن بودند ، جراح به کمک بخیه محل های برش را می بندد ، و پانسمانی به دور سر بسته می شود. گوش مهره داران تا حدودی به طور متقارن در دو طرف سر قرار میگیرند. 4. مقدار ورم بینی تا سه روز عادی است و این میزان در صبح ها بیشتر می شود و با بالا نگه داشتن سر می توان آن را کاهش داد. معمولاً در افراد طبیعی گوش چسبیده به سر نیست و حدود یک تا یک و نیم سانتی متر با سر بیمار فاصله دارد، در جراحی اتوپلاستی هم هدف چسباندن لاله گوش به سر نمی باشد و باید لاله گوش، طوری جراحی شود که فاصله طبیعی با سر داشته باشد.

3. هنگام دراز کشیدن از خوابیدن به پهلو و روی گوش ها خودداری نمایید و سر خود را بالا تر از حد معمول قرار دهید. در هنگام جراحی می توان برای کاهش احساس درد ، آرام بخش ملایم به بیمار داد. لاله گوش ممکن است به چند دلیل شکسته شده باشد؛ از جمله گرفتن سوراخ در هنگام فعالیت های ورزشی. قبل از هرگونه جراحی حتما با شرکت بیمه خود در این رابطه مشورت کنید. 2. حتما از سربند تجویز شده توسط پزشک استفاده نمایید. مصرف داروهایی ؛ چون آسپرین ، داروهای ضدالتهاب و برخی داروهای گیاهی موجب خون ریزی در حین عمل خواهند شد ، بنابراین از مصرف آن ها خودداری نمایید. تا شش هفته قبل از جراحی گوش ، از سیگار کشیدن خودداری نمایید ، چرا که استعمال دخانیات موجب کاهش اکسیژن رسانی در خون می شود. 1. بعد از جراحی گوش ، از انجام فعالیت های سنگین خودداری نمایید. 5. سه روز اول از رفتن به حمام خودداری نمایید و چنانچه قصد استحمام کردن داشتید ، توجه داشته باشید که به هیچ عنوان گوش ها خیس نشوند. برخی از افراد از جراح گوش توقعات نامعقولی همچون انجام اتوپلاستی در صورتی که گوش های شان هیچ مشکلی نداشته دارند یا از او می خواهند که با انجام اتوپلاستی گوش های آن ها را به شکل حیوانات در آورند.

این عمل را می توان در بیمارستان یا مراکز جراحی انجام داد. اما در صورتی که هدف از عمل گوش تنها زیبایی گوش باشد ، بیمه ها این هزینه را تقبل نمی کنند. هنگامی لازم باشد برش در قسمت جلوی گوش زده شود به نحوی این برش ها زده می شود تا قابل مشاهده نباشند. نتایج جراحی های زیبایی گوش ، معمولاً یک عمر دوام دارند و اگر از سلامتی خوبی برخوردار باشید ، کاندید مناسبی برای انجام این روش ها هستید. حداقل تا 8 ساعت قبل از جراحی ، چیزی میل نکنید و ناشتا باشید. زیرا معمولاً تا زمانی که رشد گوش های کودک کامل نشده است، جراحی بازسازی گوش توصیه نمی شود. جراحی بازسازی گوش معمولا برای اصلاح ناهنجاری ها و یا صدمات وارد شده به گوش انجام می شود . 7. نتیجه جراحی گوش ، بعد از بهبود تورم گوش ها قابل مشاهده می باشد. یکی از مهم ترین اجزاء در زیبایی ظاهری فرد گوش ها می باشند.

در بیشتر بیماران ، این قسمت فوقانی گوش است که غضروف اضافی دارد ، اما ممکن است عارضه لاله گوش بزرگ شده نیز در فرد وجود داشته باشد که باید به طور همزمان درمان شود. اصلاح شکاف لاله گوش ، شامل برداشتن لبه پاره شده لاله گوش و اتصال دوباره لبه ها تحت بی حسی موضعی است. 6. پانسمان قرار داده شده بر روی گوش ها باید چند روز بعد از جراحی و توسط پزشک معالج تان برداشته شوند. 9. در صورتی که با ترشحات غیر طبیعی خونی مواجه شدید ، به پزشک خود اصلاع دهید. غضروف تیروئید حنجره در خط میانی گردن برآمدگی ایجاد میکند که سیب نامیده میشود. پس از انجام عمل اتوپلاستی پزشک گوشهای عمل شده را پانسمان میکند. را مفصلا بیان نماییم. حال که به انگلیسی فکر کردیم، میتوانیم افکارمان را با صدای بلند بیان کنیم. بعد از اتوپلاستی ، درحالی که به دور سرتان پانسمان پیچیده شده است ، کلینیک را به مقصد منزل درمان گوش برجسته در خانه ترک می کنید.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با هزینه جراحی گوش برجسته در اصفهان وب سایت خود باشید.

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers