از راه دور آینده کار را تغییر می دهد

[ad_1]

CIO ها بر روی ارائه تجربه کار از راه دور در سال 2021 تمرکز خواهند کرد و دفاتر مجازی می توانند بخشی از این تصویر باشند.

شرکت های مهمان نوازی و جهانگردی دوره سختی را در همه گیر سال 2020 تجربه کردند و قسمت اول 2021 تاکنون خیلی بهتر به نظر نمی رسد ، اگرچه بخش کوچکی از مردم واکسن COVID-19 را دریافت می کنند.

اما در حالی که برخی از صنایع به دلیل همه گیری ، تأثیر منفی زیادی بر تجارت داشتند ، برخی دیگر از جنبش های مثبت عظیم را شاهد بودند. شرکت هایی که کنفرانس ویدیویی و سایر فن آوری های خانگی را برای کار ارائه می دهند از جمله برندگان بودند. به عنوان مثال ، زوم درآمد سه ماهه سوم را برای دوره منتهی به 31 اکتبر 2020 اعلام کرد که مبلغ آن 777 میلیون دلار بود که نسبت به مدت مشابه سال قبل 367 درصد افزایش نشان می دهد. شاید به همان اندازه مهم ، والدین و پدربزرگ و مادربزرگ همه شروع به استفاده از کلمه Zoom به عنوان یک فعل کردند.

تصویر: سوفیا ، یک مهمانی تعطیلات مجازی

تصویر: سوفیا ، یک مهمانی تعطیلات مجازی

با این حال ، برای آن دسته از کارمندان اداری که به طور ناگهانی از انزوای دفتر کار در خانه روی آوردند ، انتقال از ارتباطات شخصی رو در رو به کنفرانس ویدیویی و سایر نرم افزارهای همکاری بدون چالش باقی نماند.

کنفرانس ویدیویی عالی است ، اما جایگزین نیست. در برخی موارد ، می تواند باعث ایجاد استرس بیشتر در هنگام استرس و بدون آن شود. چندی نگذشته بود که زوم به فعل تبدیل شد ، “خستگی زوم” به یک دردسر مورد بحث تبدیل شد ، و مقالات زیادی در مورد بهترین روش ها برای جلوگیری از آن نوشته شده است.

فکر کنید که اکنون ما فقط می توانیم در نسخه 1.0 فناوری همکاری در خانه باشیم. نرم افزار چت و کنفرانس ویدیویی به پیشرو اولیه فناوری تبدیل می شود که در آینده محل کار را قادر می سازد.

این فناوری ها دقیقاً چگونه خواهند بود؟ آیا می توانید مانند تماس با جنگ ستارگان ، هولوگرام خود را برای تماس ها و پیام های کنفرانسی طراحی کنید؟

سال گذشته ، ماتیو گوآرینی ، معاون رئیس و مدیر مطالعات فارستر ، در مصاحبه ای در مورد اولویت های فناوری اطلاعات برای سال 2021 به InformationWeek گفت که وقتی همه چیز پس از همه گیری حل شود ، سازمان ها 3 برابر کارگران خانگی نسبت به قبل از همه گیری دارند. در طول بیماری همه گیر ، افراد برون گرا و کسانی که در مطب فیزیکی بودند از مزایای کارگران خانگی برخوردار بودند. اما زمین بازی با تعداد بیشتری از افرادی که از خانه کار می کنند برابر خواهد بود. این به CIO ها بستگی دارد که روش همکاری و تعامل شرکت را بهبود بخشند. یکی از این فناوری های جدید دنیاهای مجازی مانند Second Life خواهد بود.

گوآرینی گفت: “CIO هایی که تجربه درستی را برای کارمندان فراهم می کنند چراغ راهنما خواهند شد.”

فرانک فارال از Deloitte ، رهبر اتحاد Snowflake و AI Ecosystems در مصاحبه دیگری در اواخر سال گذشته ، همچنین به InformationWeek گفت که محل کار آینده به یک تجربه غنی تر و غوطه ورتر از امروز ، از جمله برخی از واقعیت های افزوده یا مجازی منتقل می شود. .

شرکت استارتاپ Harvard Innovation Labs Sophya ، تاسیس شده در سال 2018 ، از این فرصت استفاده می کند. برنامه اصلی مدیر عامل شرکت ویشال پونوانی ایجاد یک شرکت یادگیری آنلاین بود که یک رویکرد یادگیری ماشینی را به آموزش و پرورش ارائه می دهد که از داده های محرمانه دانش آموزان برای تبدیل آموزش شخصی استفاده می کند. اما این همه قبل از ورود COVID-19 بود و بسیاری از مدارس با واقعیت تهیه برنامه های درسی از راه های جدید روبرو بودند.

ویشال پانوانی

ویشال پانوانی

پونوانی به InformationWeek گفت: “آنچه به وضوح دیدیم این است كه بزرگنمایی پاسخ دانشجویان نیست.” وی گفت: خستگی مقیاس پذیر برای دانشجویان و تجار یک امر واقعی است. او و CTO وی تجربه قبلی را با استفاده از بینش در مورد عناصری که باعث می شود کار آنلاین و تجربه آموزش واقعاً مثر باشد ، کسب کردند.

پونوانی گفت: “همه ما 16 سال پیش با بازی World of Warcraft آشنا شدیم. هیچكدام از ما در یك قاره زندگی نمی كردیم ، اما یك پیوند محكمی ایجاد كردیم ، حتی اگر هرگز ملاقات نكرده بودیم.” “ما می دانستیم که می توانیم یک یادگیری آنلاین و تجربه کاری ایجاد کنیم که بهتر باشد.”

بستر تجاری سوفیا در حال حاضر یک دفتر کار مجازی (یا مکان مهمانی) است که افراد می توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. همه آواتار دارند که می توانند با آن در اتاق حرکت کنند. هنگامی که به آواتار دیگری می روید ، ممکن است از شما خواسته شود با آن شخص گپ ویدیویی را شروع کنید. فعالیت های مختلف بسته به جایی که در اتاق هستید مجاز است. می توانید با هم تیمی های خود بازی کنید ، یا می توانید با هم غذا سفارش دهید و ناهار را با بقیه اعضای تیم بخورید. این پلتفرم ابزارهای خاص خود را دارد اما با تعدادی از ابزارهای خارجی معروف از جمله Zoom و Slack نیز ادغام می شود.

پونوانی می گوید: “برای تبدیل شغل به مکان خوب چه کاری لازم است؟” “این فقط انتقال ویدئوها از یک مکان به مکان دیگر نیست. شما باید با افرادی که با آنها کار می کنید ارتباط برقرار کنید … ما باید به صورت غیرکلامی احساساتی شویم. هشتاد درصد ارتباطات غیر کلامی است.”

پونوانی گفت ، سوفیا این دنیای مجازی را در ماه نوامبر گذشته به روی سازمانها گشود و در حال حاضر حدود 80 مشتری شرکتی دارد. این دو مدل مختلف را ارائه می دهد. اولین مورد دفاتر دوره ای است که سازمان ها می توانند از آنها به عنوان دفاتر مجازی خود استفاده کنند. سوفیا همچنین این پلتفرم را به عنوان گزینه اجاره یکبار مصرف برای شرکتهای میزبان مهمانیهای تعطیلات یا سایر رویدادها ارائه می دهد.

پونوانی آن را ملک سورئال می نامد. این نوع جدید تجربه کاری می تواند نگاهی اجمالی به آینده شغل داشته باشد.

پونوانی گفت: “همه چیز فقط به حالت عادی برنگشته است.” “شرکتهایی که عملکرد خوبی خواهند داشت ، همانهایی هستند که این را در اوایل درک کردند.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد 2021 و فناوری ، این موارد را بخوانید:

8 از تجربه خانه کار کنید که سال گذشته انتظار نداشتیم

2021: سال شغلی IT

نحوه شکل گیری داده ها ، تجزیه و تحلیل و هوش مصنوعی در سال 2020 و بر 2021 تأثیر می گذارد

رهبری فناوری اطلاعات: 10 راهی که نقش CIO در سال 2020 تغییر کرده است

جسیکا دیویس کار خود را صرف پوشش تلاقی تجارت و فناوری در عناوینی از جمله Infoworld توسط IDG ، eWeek و Channel Insider توسط Ziff Davis Enterprise و MSPmentor توسط Penton Technology کرده است. او علاقه زیادی به استفاده عملی از هوش تجاری دارد ، … بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers