[ad_1]

آکادمی غیر انتفاعی DevOps از یک روش آموزشی برای ایجاد فرصت های شغلی برای افراد معلول و همچنین پاسخگویی به تقاضای فعلی کارکنان فناوری اطلاعات استفاده می کند.

شلدون گیلبرت ، آزمایشگاه های کورا

شلدون گیلبرت ، آزمایشگاه های کورا

سازمان هایی که به دنبال ایجاد رتبه های فناوری اطلاعات خود هستند ، می توانند برخی از استعدادهای مورد نیاز خود را پیدا کنند ، جویندگان کار که از اقشار کم درآمد جامعه هستند.

به گفته شلدون گیلبرت ، بنیانگذار غیرانتفاعی DevOps و آکادمی آموزش آکادمیک آزمایشگاه های کورا ، ایجاد فرصت های بیشتر برای افراد مختلف برای دنبال کردن مهارت های فن آوری مورد نظر خود ، می تواند یک بازیگر تبادل برای جامعه و سازمان ها باشد. با برنامه ای که برای اولین بار در سال 2020 راه اندازی شد ، آزمایشگاه های Kura آموزش و جایگزینی شغلی را به نامزدهای منتخبی که می خواهند یک حرفه بالقوه با درآمد خوب را دنبال کنند شامل مهندسی قابلیت اطمینان سایت ، DevOps و cloud ارائه می دهد. Google Cloud ، Nasdaq و JPMorgan از جمله شرکای تجاری آکادمی هستند. اهداکنندگان آزمایشگاه کورا شامل بانک سیلیکون ولی و شرکت کارنگی در نیویورک هستند.

آزمایشگاه های کورا با هدف کمک به دانش آموزان در ایجاد مشاغل طولانی مدت با رویکردهای میان رشته ای امیدوار کننده و در حال توسعه و نظارت بر اکوسیستم های فناوری. گیلبرت می گوید: “وقتی افراد مهندس استخدام می كنند ، آنها همچنین می خواهند بدانند آخرین نسخه های فن آوری منبع آزاد كه از قبل آشنا هستند چیست.” وی گفت که مسیرهای آموزشی آکادمی شامل لینوکس ، پایتون ، شبکه ، پیکربندی سرور ، مجازی سازی ، کانتینر سازی ، داکر ، کوبرنتس و زیرساخت هایی مانند کد است. “ما همچنین از نظارت و امنیت شبکه برخوردار هستیم. من همچنین در چهار سال گذشته رکورد جدیدی در مورد استقرار برنامه های غیرمتمرکز اضافه کردم. “

گیلبرت Kura Labs را برای کمک به پر کردن شکاف نیروی کار برای کارکنان آشنا با DevOps ، SecOps و سایر عناصر زیرساخت راه اندازی کرد – در حالی که فرصت هایی ایجاد می کند که می تواند شکاف دیجیتال را کاهش دهد که حتی در این دوره تحول نیز ترک برخی از جوامع است.

گیلبرت در نقش دیگر خود به عنوان مدیر عامل شرکت Proclivity Systems گفت که یافتن اجاره های احتمالی با نرم افزار و سخت افزار مورد نیاز یک چالش بوده است. او می گوید: “ما مجبور شدیم به آنجا برویم تا به دنبال یک مهندس DevOps ، یک مهندس ابر باشیم.” در روندی که گیلبرت آن را خسته کننده توصیف کرد ، یافتن استعداد مورد نیاز حدود 18 تا 24 ماه طول کشید. وی همچنین احساس کرد تغییری در حال انجام است که پارادایم های مهندسی سخت افزار و نرم افزار را در محاسبات زیرساخت و DevOps بهم متصل می کند.

گیلبرت می گوید: “من این عدم تعادل عظیم را در نیروی کار دیدم.” “همه این شرکت ها اصرار داشتند مهندسان را وادار به مهاجرت به ابر و ماندن در آن ابر کنند.” این بدان معناست که مهندسان در حال تبدیل شدن به سازمان های مهم هستند و در حاشیه موجود نیستند. این شرکت ها به دنبال مهندسانی بودند که بتوانند زیرساخت ها را از راه دور متصل کنند ، یک خط لوله CI / CD خودکار ایجاد کنند و لایه های فریم را درک کنند.

گیلبرت می گوید ، چنین نقش هایی به مهارتهایی فراتر از طراحی گرافیکی ، HTML و CSS با حقوق متناسب با تجربه آنها نیاز دارند. وی گفت: فارغ التحصیلان گروه اول آکادمی کاری پیدا کرده اند که برای شروع کار بیش از 90،000 دلار هزینه شده است. “برای جوامعی که آنها می آیند ، این یک جهش کوانتومی است. شما در مورد این صحبت می کنید که آنها در حال حاضر بیش از دو برابر پدر و مادر خانواده درآمد کسب می کنند. ” “این در واقع از بسیاری جهات مسئله حقوق شهروندی است. این در مورد برابری درآمد واقعی و تحرک درآمد است. “

وی می گوید مسیرهای شغلی آکادمی که فارغ التحصیلان خود را در آن قرار می دهد می تواند طی یک یا دو سال منجر به دریافت حقوق از 150،000 تا 200،000 $ شود. گیلبرت می گوید: “ما دانشجویان خود را در مسیر مدیریت مهندسی ، مدیر محصولات ، CIO ، CTO ، مدیر عامل و کارآفرینان آینده قرار می دهیم.”

آزمایشگاه های Kura به عنوان یک برنامه آموزش آنلاین شش ماهه با آموزش کاملاً بنیادی فعالیت می کنند. حدود بیست دانش آموز اولین گروه را در سال 2020 تشکیل می دهند. او می گوید: “امسال ما با 30 دانش آموز شروع می کنیم.” متقاضیان این برنامه باید از زمینه های مختلفی باشند ، که می تواند به کارفرمایان شریک زندگی که از آکادمی استخدام می کنند کمک کند تا تلاش های خود را برای ایجاد تنوع بهبود دهند. برای استفاده از این آکادمی هیچگونه آموزش قبلی در زمینه علوم کامپیوتر لازم نیست.

گیلبرت آزمایشگاه های کورا را بخشی از راه حل برای پاسخگویی به تقاضای گسترده برای پشتیبانی از زیرساخت های دیجیتال با تخصص فن آوری عملکردی ، مشابه نیاز به لوله کش ، مکانیک و برق برای زیرساخت های فیزیکی می داند. “ما باید آکادمی های حرفه ای برای 21 داشته باشیمخیابان قرن ، “او می گوید. “ما به افرادی نیاز داریم که متخصص امنیت سایبری هستند. برای این لازم نیست که به دانشگاه بروید “

وی گفت ، بسیاری از سازمانها با معضل مشابهی روبرو هستند. گیلبرت می گوید: “هر شرکتی در تلاش است تا نحوه کاهش هزینه ها و افزایش سود را کشف کند.” “به حداکثر رساندن سود به طور فزاینده ای دیجیتالی می شود.” این نیاز به یک چارچوب محاسباتی مبتنی بر ابر دارد که می تواند اختصاصی ، ترکیبی یا چند بعدی باشد. وی گفت: هر کس به مکانیزمی نیاز دارد تا هزینه IT خود را بیش از ثابت تغییر دهد. گیلبرت DevOps ، پشتیبانی ابری و سایر آموزشها را از آزمایشگاههای Kura به عنوان ابزاری برای رفع چنین نیازهایی ارائه می دهد.

مطالب مرتبط:

تلاش ها برای تنوع شرکت ها در حال واقعی شدن است

تحول ، اختلال و تنوع جنسیتی در فناوری

چگونه بورس های تحصیلی می توانند از تنوع و گنجاندن فناوری پشتیبانی کنند

Joao-Pierre S. Ruth کار خود را غرق در روزنامه نگاری تجارت و فن آوری گذراند ، ابتدا در صنعت محلی در نیوجرسی ، بعداً به عنوان سردبیر Xconomy در نیویورک فعالیت های خبری خود را آغاز کرد و به انجمن راه اندازی فناوری شهر پرداخت و سپس به عنوان فریلنسر برای این موارد فعالیت کرد. سایت ها به عنوان .. بیوگرافی کامل را مشاهده کنید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با س questionsال در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر