استراتژی های اتوماسیون در حال توسعه است

[ad_1]

ترکیبی از فناوری های قدیمی و جدید در مدیریت بار IT تفاوت ایجاد می کند. در اینجا شش حوزه اتوماسیون فناوری اطلاعات وجود دارد که امروزه در حال کار هستند.

طی 18 ماه گذشته ، IT از استراتژی های اتوماسیون مانند اتوماسیون فرآیندهای رباتیک و انواع اتوماسیون متمرکز و غیرمتمرکز استفاده کرده است. کدام یک از انواع اتوماسیون در کدام سناریوها بهتر کار می کنند؟

اعتبار: از طریق Adobe Stock

اعتبار: از طریق Adobe Stock

پاسخ این است که ترکیبی از فناوری های قدیمی و جدید در مدیریت حجم کار فناوری اطلاعات تفاوت ایجاد می کند. این فن آوری ها باعث صرفه جویی در وقت کارکنان ، خطاهای چاپی و اطمینان از نتایج به موقع و قابل اطمینان می شوند.

در اینجا شش زمینه اتوماسیون فناوری اطلاعات وجود دارد:

1. کد کم ، بدون کد ، کد Flex

از دهه 1970 ، تولیدکنندگان گزارش ، توسعه برنامه ها را انتزاع کرده اند تا کاربران نهایی با دانش برنامه نویسی کم یا هیچ گونه اطلاعاتی را بدون نیاز به درخواست IT تهیه کنند. معایب آن این بود که این گزارش های تولید شده به خودی خود آنقدر کد زائد به روند اضافه می کردند که زمان اجرا تمدید می شد و منابع محاسباتی نیز هدر می رفت.

امروزه مجموعه ای از ابزارهای فاقد کد و کد پایین هنوز سربار اضافه می کنند ، اما هزینه محاسبات کمتر است. به آن قابلیت جدید کد flex اضافه کنید که در واقع دامنه آنچه را که این مولدهای کد خودکار می توانند تولید کنند ، گسترش می دهد – همانطور که کد flex به برنامه نویسان فناوری اطلاعات اجازه می دهد تا کد خام را در زبان های برنامه نویسی انتخاب شده خود ایجاد کنند.

این دامنه از تولید کد خودکار – از کم به پایین به زیاد – اکنون در یک سیستم عامل در دسترس است.

2. شناسایی و هشدارهای امنیتی

سیستم های هشدار و نفوذ امنیت خودکار در حال حاضر تقریباً در هر نوع شبکه و سیستم مورد استفاده قرار می گیرند. آنها بطور منظم توسط IT مورد استفاده قرار می گیرند ، نه تنها برای پاسخ دادن به سیگنالهایی که تولید می کنند ، بلکه همچنین برای کنترل فعالانه نقاط دسترسی کاربر و مکانهایی که انواع خاصی از شبکه ها ، سیستم ها و برنامه ها در آنها استفاده می شود.

از طریق مرور روزانه سیاهههای مربوط به این سیستمها ، اطلاعات خوبی در مورد اینکه چه کسی و چه زمانی به کدام برنامه ها و داده ها دسترسی دارد ، ایده خوبی دارد. این دانش به نظارت بر امنیت کمک می کند. همچنین راهنمایی در مورد اینکه کدام یک از کاربران و برنامه ها بیشتر در چه زمانی از روز دسترسی دارند ، ارائه می شود. این به IT و کاربران نهایی کمک می کند زیرا اطمینان حاصل می کنند که برنامه های محبوب در صورت نیاز کارمندان به آنها در دسترس هستند ، در حالی که برنامه ها و داده هایی که به ندرت استفاده می شوند برای از کار افتادن تعیین می شوند.

3. به روزرسانی های نرم افزار و قفل دستگاه

نفوذ یکی از جدی ترین موارد نقض امنیت است ، زیرا نظارت بر دستگاه های نهایی مانند تلفن های هوشمند دشوارتر است و کاربران همیشه آنها را تهیه نمی کنند.

به همین دلیل بسیاری از شرکت ها قبلاً به به روزرسانی خودکار نرم افزار روی آورده اند که هر بار که کاربران با تلفن هوشمند به سیستم وارد می شوند و دارای امنیت یا به روزرسانی های نرم افزاری هستند ، از شبکه های آنها اجرا می شود. به روزرسانی به طور خودکار به سمت تلفن هوشمند می رود.

IT برای اطمینان از همگام سازی تمام نسخه های امنیتی و نرم افزارهای موجود در همه دستگاه ها از این اتوماسیون استفاده می کند. علاوه بر این ، نرم افزار اتوماسیون می تواند دستگاه های تلفن همراه را درجا ردیابی کند و در صورت گم شدن یا گم شدن دستگاه ، آن را قفل می کند.

4. اتوماسیون فرآیند رباتیک

اتوماسیون فرآیند رباتیک (ՀՀԿ) هنوز در مراحل اولیه استقرار در بسیاری از شرکت ها قرار دارد ، اما در حال حاضر برخی از مشکلات قدیمی ورود اطلاعات را که سالها سازمان را به ناامیدی و از دست دادن بهره وری می رساند ، حل می کند. ناامیدی زمانی ایجاد می شود که کاربر مجبور است سه سیستم داده فاکتور جداگانه را به روز کند زیرا سیستم ها نمی توانند با یکدیگر صحبت کنند.

با اتوماسیون ՀՀԿ می توان از ورود داده های کاربر تقلید کرد. ՀՀԿ به طور خودکار تمام نقاط و سیستم های مختلف ورود اطلاعات را با داده های یکسان پر می کند ، بنابراین کاربر مجبور نیست آنها را به طور مکرر تکرار کند. از آنجا که ՀՀԿ این کار را به طور مکرر و بدون تغییر انجام می دهد ، خطر خطای انسانی نیز وجود ندارد.

5. استخراج ، تحول ، بارگذاری نرم افزار

به عنوان یک راه حل یکپارچه سازی سیستم ، سازمانهای بیشتری از نرم افزار بازیابی ، تبدیل و بارگذاری (ETL) برای خودکارسازی رابط ها و تبادل داده بین سیستم ها استفاده می کنند. این سیستم های ETL بر اساس مجموعه ای از قوانین تجارت کار می کنند که در ابتدا توسط IT تعریف شده بودند. با استفاده از این مجموعه قوانین از پیش تعریف شده ، نرم افزار ETL به طور خودکار زمینه های داده را از یک سیستم بازیابی می کند ، زمینه های داده را به قالب هایی که باید برای سیستم هدف باشد تبدیل می کند و سپس زمینه های داده حاصل را در سیستم هدف بارگیری می کند.

بسیاری از ابزارهای ETL با صدها رابط برنامه نویسی برنامه از پیش تعریف شده (API) ارائه می شوند ، بنابراین لازم نیست IT آنها را با دست رمزگذاری کند. ادغام سیستم هنوز یک چالش بزرگ فناوری اطلاعات است – اما با اتوماسیون ETL کار راحت تر است.

6. حفاظت از محیط زیست خودکار را آزمایش کنید

ایجاد سیستم عامل های آزمایشی برای آزمایش برنامه های کاربردی IT کار دشواری است. در این صورت ، مشکل از بین بردن این محیط های آزمایشی است که آزمایش به پایان رسیده است.

هر دو وظایف ناخواسته ای در IT هستند ، جایی که اسکریپت های کدگذاری دستی برای بارگذاری محیط های آزمایش سیستم عامل می توانند منجر به خطا شوند و منابع سیستم به طور غیرضروری توسط محیط های آزمایشی قدیمی که IT فراموش می کند غیرفعال کنند ، مصرف می شوند.

برای لینوکس و سایر سیستم عامل ها ، اکنون یک سیستم عامل خودکار وجود دارد که یک برنامه نویس برنامه می تواند با لمس یک دکمه آن را فعال کند. همان سیستم عامل ارائه شده خودکار را می توان با زمانی تنظیم کرد که سیستم عامل به طور خودکار غیرفعال شود. این امر وظیفه تنظیم محیط آزمون را از دست برنامه نویسان سیستم پردرآمد و DBA ها می گیرد تا بتوانند زمان بیشتری را بر برنامه ریزی فناوری اطلاعات و بهینه سازی تولید متمرکز کنند.

مطالب مرتبط:

چگونه می توان به درستی به اتوماسیون دست یافت

اتوماسیون فناوری اطلاعات: در بعضی از نقاط هنوز جای پیشرفت وجود دارد

اتوماسیون و آموزش فرایندهای تجاری با جمهوری اسلامی ، هوش مصنوعی و ML

ماری ای.شکلت مفسر فناوری شناخته شده بین المللی و رئیس Transworld Data ، یک شرکت خدمات بازاریابی و فناوری است. وی پیش از تأسیس شرکت خود ، معاون تحقیقات محصولات و توسعه نرم افزار در راس بود … مشاهده کامل رزومه

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با س questionsال در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers