[ad_1]

توسعه سریع برنامه هنگام کار با داده های سازگار با HIPAA به معنای یافتن منبعی بود که از دوش توسعه دهندگان حرفه ای بکشد.

HealthBridge ممکن است نسبتاً جدید در صحنه باشد ، اما مسئولیت رسیدگی به ادعاهای پزشکی که احتمال دارد هرچه رشد کند بلندتر می شود ، با یک کار دلهره آور روبرو است. تیم خدمات بهداشتی و خدمات مالی با پرداخت کنندگان بزرگ ادغام شده است ، می گوید تیم هگر ، مدیر فنی HealthBridge ، و توسط مشاغل مورد استفاده قرار می گیرد تا به کارمندان خود کمک کند تا هزینه های پزشکی خود را تأمین کنند. او می گوید: “این بدان معنی است که تعداد زیادی پرونده به عقب و جلو می روند.”

به دنبال راهی برای تشدید توسعه و استقرار برنامه ها ، Heger به پلت فرم کم کد Boomi نگاه کرد. استفاده از Boomi به هگر و تیمش کمک کرد تا وظایفی مانند ایجاد درگاه های خودیاری برای مشتریان خود – برای کاهش میزان مرکز تماس – یک سال قبل از برنامه را تسریع کنند. او می گوید: “من به یک راه حل قابل اعتماد و قابل اعتماد نیاز داشتم که به من اجازه دهد یک بار آن را انجام دهم و آن را به درستی انجام دهم.” هگر می گوید با استفاده از کد کم ، HealthBridge می تواند کار ادغام را به سمت پایین مهارت سوق دهد و توسعه دهندگان را آزاد کند تا برنامه خود را بسازند.

تصویر: aleks-p - stock.Adobe.com

تصویر: aleks-p – stock.Adobe.com

در ابتدا ، هگر از ابزارهای موجود از طریق AWS برای انجام کارهای مشابه استفاده کرد ، سپس MuleSoft را امتحان کرد ، که به نظر او منبع بسیار خوبی بود اما به مهارت های توسعه بیشتری نیاز داشت. وی گفت که نیازهای HealthBridge برای یک پلت فرم با کد کم شامل ارزش سریع تجارت ، قابلیت حمل و سهولت یادگیری است. هگر گفت: “ما اطلاعات سازگار با HIPAA را به همه جا منتقل می كنیم ، بنابراین از نظر امنیت باید ایمن باشد.”

هنگامی که شروع به کار کرد ، هگر گفت که در عرض یک هفته با پلتفرم Boomi ادغام می شود و سپس به مدت یک ماه با آن نیمه حرفه ای است. وی گفت: “نکته قابل توجه در مورد کد کم این است که شما می توانید بدون باز کردن یک مجموعه کامل از کدهایی که باید به QA بازگردانید ، چیزهای مختلف را تغییر دهید و تغییر دهید ،” این امر می تواند ساعت ها یا بیشتر در چرخه تولید صرفه جویی کند.

او می گوید ، سیستم عامل Boomi در حال حاضر در اطراف تمام فناوری های اصلی HealthBridge قرار دارد ، زیرا منابع قبلی ساخته شده به سیستم عامل منتقل شده اند. هگر گفت ، HealthBridge کارهای زیادی را انجام داده بود که باید در پورتال های آن انجام شود تا با شرکت های مشتری ، نمایندگان ، تأمین کنندگان و کارفرمایان ارتباط برقرار کند ، که باید به جلو کشیده شود. استفاده از Boomi و سیستم عامل توسعه جریان کم جریان آن به وی امکان داد تا سنگین تلاش خود را تغییر دهد. او می گوید: “من خودم توانستم تمام کارها را ادامه دهم و به همه توسعه دهندگان با صلاحیت و مهارت خود اجازه دهم روی مواردی تمرکز کنند که به HealthBridge کمک می کند تا به عنوان یک شرکت به جلو حرکت کند.”

هگر می گوید هنگامی که او برای اولین بار استفاده از Boomi را شروع کرد ، تنها به استفاده از آن برای تلفیق داده ها ، گرفتن پرونده از بیمه های سلامت و تبدیل آنها به پرونده های مورد استفاده HealthBridge توجه داشت. او خیلی زود فهمید که می توان از درسهایی که از این روند آموخته است برای پشتیبانی تیم تضمین کیفیت خود استفاده کرد. هگر گفت: “از آنجا كه ما ادعاهاي پزشكي را پردازش مي كنيم ، نمي توانم ادعاهاي پزشكي واقعي را براي عمل ارائه دهم.” وی براساس آنچه از پردازش ادعاهای واقعی آموخت ، تولید کننده ادعاهای پزشکی را از طریق Boomi ایجاد کرد. هگر می گوید: “من می توانم به تیم تضمین کیفیت خود کمک کنم تا خطرات امنیتی را کاهش دهد زیرا اکنون از داده هایی استفاده می کنم که ظاهر ، بو و احساس ادعاهای پزشکی واقعی دارند ، اما اینگونه نیست.”

این توانایی انتقال دانش از یک منطقه عملیاتی به منطقه دیگر ، به او نشان می دهد که با وجود رزرو زودهنگام کد پایین ، که باعث بلند شدن سنگین می شود ، چگونه می توان Boomi را در کل تجارت اعمال کرد. وی می گوید: “غریزه طبیعی افرادی که کد می نویسند این است که کمی به راه حل های کد پایین روی بیاورند.” هگر گفت ، شواهد کارآیی و سرعت بازار بسیار مورد توجه تیم توسعه دهنده وی قرار گرفته است. اکنون توسعه دهندگان با تکالیفی که فکر می کنند برای پردازش از طریق Boomi مناسب تر از تیم خود هستند ، به آن روی آورده اند.

هگر می گوید در حال جستجوی منابع دیگری است که HealthBridge می تواند از Boomi استفاده کند ، مانند Master Data Hub. وی گفت: “ما به یک رکورد طلا نیاز داریم.” “اینها مناطقی هستند که ما به آنها نگاه می کنیم – چگونه می توانیم از آنچه که با این مجموعه ابزار یاد می گیریم استفاده کنیم؟”

هگر گفت ، یادگیری زمان استفاده از ابزار مناسب برای تبدیل کد کم به یک منبع مفید برای یک سازمان ضروری است. وی می گوید: “اگر هر پاسخ” من باید كدهای زیادی بنویسم “باشد ، شما بی ضرر تجارت خود هستید. “شما باید بعنوان یک رهبر IT گام به عقب بردارید.” Heger می گوید: “یافتن ابزار مناسب برای دستیابی به سریعترین ارزش کسب و کار. “زمانهایی وجود خواهد داشت که راه حلهای کد پایین کاملاً عالی هستند. مواقعی وجود دارد که راهی برای کار با این روش و نوشتن دستی وجود ندارد. “

مطالب مرتبط:

سیستم عامل کم و بدون کد: آنچه رهبران فناوری اطلاعات باید در نظر بگیرند

آیا موردی برای استفاده از کد کم برای توسعه برنامه های کاربردی برای کاربران نهایی وجود دارد؟

چرا CIO ها باید قوانینی برای No-Code ، Low-Code ، Full-Code تنظیم کنند

آیا کد و پاسخ هایی با کد کم در مورد استعداد شکاف Dev وجود ندارد؟

آیا کد کم می تواند نیازهای برنامه نویسی فردا را اندازه گیری کند؟

Joao-Pierre S. Ruth کار خود را غرق در روزنامه نگاری تجارت و فن آوری گذراند ، ابتدا در صنعت محلی در نیوجرسی ، بعداً به عنوان سردبیر Xconomy در نیویورک فعالیت های خبری خود را آغاز کرد و به انجمن راه اندازی فناوری شهر پرداخت و سپس به عنوان فریلنسر برای این موارد فعالیت کرد. سایت ها به عنوان. .. بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsال در مورد سایت.

بینش بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر