[ad_1]

شرکت تبارشناسی به دنبال رویکردی متفاوت در زمینه تولید و پیاده سازی نرم افزار است.

اعتبار: النور از طریق Adobe Stock

اعتبار: النور از طریق Adobe Stock

در تلاش برای توسعه و پیاده سازی نرم افزار به روزرسانی های نرم افزاری ، شرکت نسب شناسی Ancestry دریافته است که تقلید از استارت آپ ها برای فعالیت های خود درست است.

تیم IT مجبور شد رویکرد Ancestry را برای ادغام مداوم / تحویل مداوم نرم افزار برای وب سایت خود ، که همچنین ارجاعات متقابل به میلیون ها کیت آزمایش DNA و میلیاردها رکورد را توسعه می دهد ، توسعه دهد.

کنت آنجل ، معمار نرم افزار از شرکت Ancestry ، در مورد استراتژی DevOps که شرکت وی از طریق بستر تحویل نرم افزار Harness پیاده سازی کرده است ، با InformationWeek صحبت کرد. وی می گوید استفاده از Harness همچنین به منظور حل مشکلات مربوط به حاکمیت با بسیاری از ذینفعان مختلف در اجداد ، از عملیات گرفته تا امنیت اطلاعات و تضمین کیفیت ، برای اطمینان از استقرار مداوم ، کمک کرده است.

تیم شما در گذشته نسبت به توسعه نرم افزار چه رویکردی داشته است و چگونه فرآیند ها را بهبود بخشیده اید؟

ما این فرهنگ DevOps را داشتیم: “شما کد دارید ، بنابراین همه چیز برای پیاده سازی کد دارید.” این به نوعی یک ذهنیت ابتدایی در مورد نحوه مدیریت تیم ها و DevOps بود. ما یک تیم متمرکز و بزرگ داشتیم که قبلاً به عملیات می پرداختند. به عنوان بخشی از تحول فناوری ، ما از این تیم عملیاتی بزرگ متمرکز ، جایی که کد خود را از طریق دیوار می اندازید و به آنها اجازه می دهید آن را مستقر کنند ، به “شما استقرار خود هستید” نقل مکان کرده ایم.

در پایان ، در پایان ، ما خیلی به تیم ها راهنمایی نکردیم. جنکینز یک راه حل خوب است – سرور جنکینز خود را تنظیم کنید و شروع به کار کردن موارد کنید. پشتیبانی عملیاتی حداقل بود. ما قوانینی را که لازم دارید در اختیارتان قرار می دهیم ، اما روند کار با خود شماست.

تیم ها شروع به اشتراک گذاری بهترین روش ها کردند. برخی از تیم ها بهترین روش های تیم های دیگر را در پیش می گیرند ، اما در این نوع اکوسیستم مسیرهای مختلفی وجود دارد که می توانید هنگام استقرار کد خود طی کنید. این دقیقاً همان اتفاقی است که برای ما افتاد. ما یک اکوسیستم فرآیند بسیار پراکنده داشتیم. ما با مشکلات زیادی روبرو شدیم که به نوبه خود باعث شد سیاست گذاری را شروع کنیم ، اما این سیاست ها بسیار عملی نبودند زیرا ما درکی از نحوه اعمال آنها برای اکوسیستم هر تیم نداشتیم.

دامنه و سرعت توسعه ای که می خواهید به آن دست یابید چیست؟

تعداد تیم های ما در حال رشد است. فکر می کنم ما در منطقه 70 تا 80 تیمی هستیم که کد دارند. اکنون تیم هایی در سرتاسر دنیا داریم. ما روزانه با حدود 200 تا 300 اجرا انجام می دهیم. برای من ، این 200 تا 300 احتمال عدم موفقیت در مشكل با مشتری است. در این مقیاس ، احتمالات به طرز چشمگیری افزایش می یابد. اگر در اجرای فقط 5٪ احتمال خرابی وجود دارد ، اما شما چند صد مورد از آنها را در روز انجام می دهید ، احتمال خرابی نزدیک به 100٪ است.

ما دقیقاً این سطح از مشکلات را مشاهده نکردیم ، اما قطعاً مشکلات زیادی را که در حین استقرار اتفاق می افتد مشاهده کردیم. ما پیگیری کردیم که چقدر از این وقفه های پیاده سازی در سایت داشته ایم. برای هر سه ماهه داده شده ، ما چند صد دقیقه اقامت برای قسمتهای مختلف سایت را بررسی کردیم.

پس از تبدیل همه پشته های خود به یک فرآیند استقرار استاندارد ، از چند صد دقیقه وقفه استقرار کد پس از متمرکز کردن همه آنها با صفر دقیقه وقفه استقرار ، به سه ماهه اول رسیدیم. این یک پیروزی بزرگ برای ما بود.

کنت آنجل ، اعتدال اعتباری: ترور کریستنسن

کنت آنجل ، اجداد

اعتبار: Trevor Christensen

در زیر کلاه وب سایت پیشینیان چه می گذرد؟

وب سایت ما احتمالاً از بیشتر وب سایت های موجود پیچیده تر است. ما با سابقه خانوادگی ، جستجو ، محتوای کاربر و ویژگی های ارتباطی سروکار داریم. ما تیم هایی داریم که روی همه این جنبه های مختلف تجربه مشتری کار می کنند. برای ارائه ویژگی هایی در چنین مقیاسی ، ما واقعاً به تیم هایی نیاز داریم که بتوانند به طور مستقل حرکت کنند و بتوانند در همه این مناطق مختلف وب سایت خود ، میلیون ها مشتری را که روزانه از وب سایت ما بازدید می کنیم ، ارائه دهند.

ما فرهنگی ایجاد کرده ایم که در آن تیم ها نسبت به مسئولیت های خود پاسخگو هستند. برای اینکه آنها بتوانند این تجارب مشتری را فراهم کنند ، ما این کار را انجام داده ایم تا آنها بتوانند به طور مستقل کد خود را پیاده سازی کنند. ما قسمتهای مختلفی از وب سایت را داریم که بسته به چرخه انتشار تیمی که در آن اختصاص داده می شود ، در طول روز به روز می شوند.

هر تیم یک دکمه دارد که می تواند خودش آن را فشار دهد – آنها می توانند به طور مستقل قرار بگیرند. این واقعاً تیم ها را از نظر توانایی در رعایت ضرب الاجل به جای تلاش برای هماهنگی اعزام ، سرعت می بخشد.

ما این کار را کردیم ده سال پیش ، ما سعی کردیم توزیع را هماهنگ کنیم. همه تماس می گیرند ، سپس تماشا می کنند تا مطمئن شوند همه چیز خوب به نظر می رسد. تیم ها خیلی دوست نداشتند زیرا ما این کار را حدود ساعت 24 انجام دادیم. این یک روند بسیار دست و پاگیر بود. ما از آن زمان تاکنون مسیری طولانی را طی کرده ایم. داشتن سیستم هایی که می توانند به طور مستقل استقرار یابند ، در هنگام تلاش برای ارائه سریع ویژگی ها به مشتری بسیار منطقی است.

آیا گزینه ها یا خدماتی وجود داشت که بتواند در فضای شروع منطقی باشد که برای تبدیل شدن به مقیاس تیم شما باید تغییر کند؟

یکی از مزایای بزرگ Harness توانایی مقیاس گذاری DevOps است. به ازای هر ساعت تلاش تیم من برای ایجاد یک ویژگی مرتبط با DevOps ، چه بررسی کیفیت کد یا چک های استقرار خودکار سرویس یا دارایی CDN ، 50 تا 300 برابر بازده ساعاتی که تیم ها نیازی به آن ندارند دریافت می کنم. مقدار این تابع را بدست آورید. این به ما کمک کرد تا به طور باورنکردنی مقیاس بندی کنیم ، زیرا اکنون لیستی از ویژگی های لباسشویی دارم که به راحتی می توانم تصمیم بگیرم کدام ویژگی ها از نظر DevOps به ما بیشترین ارزش را می دهند. تیم ها برای اتخاذ این ویژگی ها هیچ تلاشی نمی کنند ، زیرا من می توانم آنها را با Harness معرفی کنم. همه به یکباره از این ویژگی ها بهره مند می شوند.

آیا درس های دیگری نیز در این راه آموخته شد؟

ما با این رویکرد ساده لوحانه شروع کردیم که می خواستیم خط لوله ساده ای ایجاد کنیم که همه بپذیرند. وقتی تلاش واقعی را برای فرزندخواندگی آغاز کردیم ، مقیاس اختلاف بین تیم ها بسیار بیشتر از حد انتظار بود. ما هنوز هم از برخی جهات با این مسئله دست و پنجه نرم می کنیم زیرا تمرکز ما بر روی انتقال برنامه هایی است که در ابتدا بیشترین سازگاری را داشته اند. ما کمی صف طولانی داریم که باید روی آن کار کنیم – آنها بیشتر در حوزه علوم داده ما هستند ، جایی که استقلال بیشتری وجود دارد. هرچه تیم استقلال بیشتری داشته باشد ، فرایندهای آنها متنوع تر است. این یک چشم باز بزرگ برای ما بود. در این مقیاس ، هرچه این اختلافات را بردارید ، بیشتر خواهد بود.

مطالب مرتبط:

11 راه توسعه DevOps

چرا DevOps برای تحول دیجیتال بسیار مهم است

چرا DevOps باید امسال تغییر کند

اجرای کار CI / CD برای تیم های DevOps

Joao-Pierre S. Ruth کار خود را غرق در روزنامه نگاری تجارت و فن آوری گذراند ، ابتدا در صنعت محلی در نیوجرسی ، بعداً به عنوان سردبیر Xconomy در نیویورک فعالیت های خبری خود را آغاز کرد و به انجمن راه اندازی فناوری شهر پرداخت و سپس به عنوان یک فریلنسر برای این موارد فعالیت کرد. سایت ها به عنوان .. بیوگرافی کامل را مشاهده کنید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با س questionsال در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر