اقدامات بعد از میکرونیدلینگ مانند شستن صورت، قرمزی – دکتر رولر

درمارولر می تواند عوامل رشدی که مسئول تولید فولیکول های جدید و رشد مو هستند را، تحریک کند. با این تفاوت که این ابزار یک نسخه خانگی است و به صورت شخصی قابل استفاده است.این دستگاه دارای سوزنهای بسیار ریز با ضخامت 0.5 تا 3 میلیمتر است که استفاده از آن باعث فعال سازی لایه بیرونی پوست شده و به کلاژن سازی بسیار کمک می کند اگر چه منافذ ایجاد شده توسط این دستگاه بسیار ریز هستند ولی به شیوه معجزه آسایی به جوانسازی پوست کمک می کند.این ابزار توانایی از بین بردن چین و چروک های روی پوست را دارد و همچنین به شادابی آن کمک می کند.

منافذ پوست را کوچکتر می کند. سلول های پوست، در پاسخ به این منافذ ایجاد شده کلاژن سازی میکنند و با استفاده از این محصول پوستی شاداب تر خواهید داشت. از این درمارولر برای افزایش کلاژن سازی، درمان جای جوش و بهبود لکه و تیرگی روی پوست استفاده می کنند. این روش درکنار سلولهای بنیادی گیاهی در درمان ناصافی های پوست که ناشی از جوش های آکنه، آبله مرغان و سالک میباشد، بسیارکارآمد بوده است. درمارولر یک وسیله بسیار ساده است اما در عین حال تأثیر معجزه آمیزی بر روی پوست میگزارد.دسته و سوزن های این دستگاه به وسیلهی مهندسی پزشکی (ارگونومی) طراحی شده اند.سوزن درمارولر های اصلی از آلیاژ تیتانیوم ساخته شده اند که باعث قدرت و دوام دستگاه برای مقابله با مشکلات پوستی میشود.

سوزن های بسیار ریزی که در درمارولر تیتانیومی وجود دارد، به صورت غلتکی بر روی پوست کشیده شده و باعث ایجاد منافذی در سطح پوست خواهند شد. همانگونه که اشاره گردید دستگاه درمارولر شامل یک غلتک و سوزنهایی است که بر روی پوست کشیده میشوند. در نیتجه علاوه بر صورت میتوان درمان را بر روی مناطق سخت بدن مانند ران نیز انجام داد. قبل از اینکه بخواهید درمارولر را انتخاب کنید، باید بدانید که چگونه از آن استفاده کنید و بدانید که پروسه درمانی آن چگونه است و این نوع درمان اساسا از طریق همین سوزن هاست که به آرامی روی پوست کشیده می شود و می تواند نواحی پوست را بپوشاند.

درمارولر مزورولر غلتکی است که روی سطح آن 540 عدد سوزن ظریف وجود دارد. به علت تیتانیومی بودن جنس سوزن ها، این محصول بسیار با دوام بوده و در نواحی بزرگ بدن نیز کاربرد دارد. درمارولر یک روش ایمن برای تغذیه پوست و دارو درمانی میباشد که در این روش به کمک یک غلتک سوزنی بسیار ریز از جنس تیتانیومی کار انجام میپذیرد. همه در طول زندگی ، خود را در معرض انواع محیط ها و آلودگی ها قرار می دهیم یا بعضا با تغذیه نامناسب بدن خود را تحت تاثیر قرار می دهد.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد شرکت درمارولر لطفا از صفحه ما بخواهید.

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers