[ad_1]

وقتی مدرسه شما به دلیل کرونا تعطیل است ، چگونه برای المپیک تمرین می کنید؟ پروژه جمع آوری داده ها ، تجزیه و تحلیل و تجسم به کانادا کمک کرده است تا ورزشکاران خود را برای بازی های تابستانی توکیو آماده کند.

اعتبار: Chaay_tee از طریق Adobe Stock

اعتبار: Chaay_tee از طریق Adobe Stock

در حالی که ورزشکاران و تیم های ورزشی در سراسر جهان به منظور بهبود عملکرد خود و کسب پیروزی در مسابقات به شاخص های عملکرد علاقه مند هستند ، امسال با تمرکز بر تاخیر در المپیک تابستانی 2020 توکیو ، عامل جدیدی مطرح شده است.

در پس زمینه عناوین برندگان مدال و داستانهای شخصی ورزشکاران ، داستان دیگری موارد بازیهای COVID-19 بازیهای 2020 تابستان 2021 را تحت الشعاع قرار داد. اگرچه واکسیناسیون در برخی از نقاط جهان اعمال شده است ، Delta COVID این بیماری در ماه های اخیر ادامه داشته و باعث شده موارد جدیدی از ویروس در بسیاری از نقاط جهان از جمله توکیو که در حال حاضر در چهارمین حالت اضطراری خود قرار دارد ، رشد کند.

و در حالی که تمام توجهات در حال حاضر بر بازی هایی است که در توکیو برگزار می شود ، ماه ها و سال ها آماده سازی تیم ها و ورزشکاران برای آماده شدن برای این دو هفته مسابقات بین المللی انجام شده است. مجدداً ، COVID طی 18 ماه گذشته این آموزش را تحت الشعاع قرار داده است. وقتی تجهیزات شما بسته است چگونه می توانید تمرین کنید؟ اگر ورزشکاری در تیم شما آلوده شود ، چه باید بکنید؟ منظور از عفونت چقدر است؟ بعد از COVID چقدر سریع یا کند باید ورزشکار را برگردانید؟ آیا یک تیم باید ورزشکاران را برای تمرین به خارج از کشور بفرستد یا این کار بسیار خطرناک است؟

این موضوعات و دیگر مواردی بود که ورزشکاران و تیم هایی که خود را برای بازی های تابستانی توکیو آماده می کنند با آن روبرو هستند. از آنجا که COVID جدید بود ، هیچ نقشه راهی برای بهترین روش برای نزدیک شدن به آموزش در طول این همه گیری وجود نداشت.

تریبون شخصی فقط با این چالش روبرو شد. این سازمان غیرانتفاعی کانادایی بودجه ای را برای برنامه های با عملکرد بالا هدایت می کند تا به ورزشکاران کانادایی در کسب مدال های بیشتر در بازی های المپیک و پارالمپیک کمک کند. همچنین راهنمایی و مشاوره فنی ارائه می دهد. اما در آماده سازی برای بازیهای تابستانی توکیو و بازیهای پارالمپیک زمستانی 2022 در پکن در سال 2022 ، این سازمان با این س questionsالات جدید در مورد نحوه اجرای بهتر منشور خود در زمان همه گیری روبرو شد.

اندی ون نویتگم ، مدیر علوم ورزشی ، پزشکی و نوآوری در Own the Podium گفت: “ما بر سلامت ورزشکاران نظارت می کنیم ، ما یک روند پذیرش داریم که بیماری ها و بیماری ها را پوشش می دهد.” “اما ما قبلاً چنین چیزی ندیده بودیم.”

آن مرکلینگر ، مدیر عامل Own Podium ، به InformationWeek گفت ، از اولین روزهای همه گیری ، اولین هدف توسعه برنامه ها و پروتکل هایی برای بازگشت ایمن به ورزش ، تمرین و مسابقات بود. ایمنی اولویت اول بود. (برای اولین بار از بدو تأسیس ، Own Podium هیچ مدالی برای ورزشکاران کانادایی در المپیک تعیین نکرده است.)

آن مرکلینگر ، صاحب تریبون

آن مرکلینگر ، صاحب تریبون

Podium اختصاصی قصد داشت ابزارهای ارزیابی ریسک را ایجاد کند که شامل ردیابی تعداد عفونت ها در سطوح مختلف ورزش و سپس استفاده از این داده ها برای شناسایی روندها در کجا و چه زمانی عفونت ها رخ می دهد. آیا او در حال تمرین بود؟ آیا او در مسابقه بود؟ او سپس می خواست بتواند از این بینش برای کاهش عفونت های آینده استفاده کند.

مشاور تصمیم گیری ارشد موسسه SAS استفان اوندریک به مالکیت سکو کمک کرد تا یک سری تخته ایجاد کند تا داده ها و روندهای مهم را تجسم کند. به عنوان مثال ، در طول آموزش ، SAS VIYA به مربیان کمک کرد تا برنامه های آموزشی را با در نظر گرفتن عوامل محیطی مانند آب و هوا ، جغرافیا و امکانات داخلی و خارجی ، بهینه و سازگار کنند. این امر به مربیان و ورزشکاران این امکان را می دهد که در صورت وقفه در تمرین مجددا کالیبره شوند.
تریبون اختصاصی داده ها را از طریق آزمایش COVID ، و همچنین نظرسنجی های انجام شده توسط سازمان های ورزشی ملی یا NGO ها جمع آوری می کند. داده های جمع آوری شده و تجسم شده شامل میزان مثبت بودن ، روزهای تمرین از دست رفته و مشخصات علائم است.

به عنوان مثال ، سازمان می خواست میزان آلودگی ورزشکاران را نسبت به میانگین ملی بررسی کند ، به گفته Van Neutegem. به نظر می رسد میزان عفونت در ورزشکاران بسیار کمتر از جمعیت عمومی است.

این اطلاعات در طول آموزش مفید بود. در مقطعی از بیماری همه گیر ، مکانی که معمولاً توسط ورزشکاران برای تمرین استفاده می شد ، بسته شد تا از شیوع ویروس کرونا جلوگیری شود. مرکلنگر گفت که “تریبون شخصی” او می تواند داده هایی را در مورد میزان پایین آلودگی در بین ورزشکاران خود نسبت به عموم مردم نشان دهد تا به مدیریت این مرکز نشان دهد که برای آنها ایمن است که تسهیلات را برای تمرین برای این ورزشکاران باز کنند.

سایر داده های ردیابی شده شامل روزهای از دست رفته برای مسابقات و روزهای از دست رفته برای تمرین است – عواملی که به تیم ها در مدیریت حجم کار کمک می کند.

ون نوتیگم گفت: “ما از COVID به عنوان یک آسیب دیدیم.” “شما نمی خواهید با عجله ورزشکار را به عقب برگردانید.”

دکتر اندی ون نوتیگم ، تریبون شخصی

دکتر اندی ون نوتیگم ، تریبون شخصی

با نزدیک شدن به بازیهای توکیو ، سازمانها شروع به بررسی انواع مختلف آزمایشات مورد استفاده در ورزشکاران کردند. آن دسته از ورزشکارانی که قبلاً به بیماری کووید مبتلا شده اند ، احتمالاً با انواع خاصی از آزمایش ها ، آزمایش مثبت کاذب دریافت می کنند. بنابراین ، این سازمان به تیم ها توصیه کرد از آزمایش های خاصی حمایت کنند که برای ورزشکاران خاصی هنگام رسیدن به توکیو دقیق تر در نظر گرفته می شود.

مرکلینگر گفت: “از آنجا که ما ورزشهایی را دنبال می کنیم که ورزشکاران دچار عفونت شده اند ، می توانیم از بازی جلو بیفتیم.” “ما فعال تر بودیم.”

تریبون شخصی در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد تأثیر COVID در تمرینات و رقابت ورزشکاران خود دارد. این سازمان تجزیه و تحلیل کامل تجربیات توکیو را در ماه اکتبر برنامه ریزی می کند تا درس های آموخته شده ، آنچه که سازمان به خوبی انجام داده است و آنچه در آینده می تواند بهبود یابد را مشخص کند.

اما مهمترین چیز سلامتی و ایمنی ورزشکاران است.

مرلینگر گفت: “ایمنی اولویت اول ما بود.” “این تنها چیزی بود که ما در مورد آن صحبت کردیم – ما باید از سلامت و ایمنی هرکسی که به توکیو می رود محافظت کنیم. این داده ها به ما در انجام این کار کمک کرد.”

بعد چه بخوانیم:

فرمول 1 ، NFL و NHL روی سرعت خود با AWS کار می کنند

IBM Red Hat OpenShift را برای کار بر روی داده های ورزشی US Open راه اندازی می کند

TaylorMade IT Spin-Off Taps Cloud Database

جسیکا دیویس سردبیر ارشد در InformationWeek است. این شامل رهبری فناوری اطلاعات شرکت ها ، مشاغل ، هوش مصنوعی ، داده ها و تجزیه و تحلیل و نرم افزارهای سازمانی است. او حرفه خود را در دوراهی تجارت و فناوری گذرانده است. او را در توییتر دنبال کنید: … بیوگرافی کامل را مشاهده کنید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با سوالات مربوط به سایت

اطلاعات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر