امنیت سایبری ، نوسازی اولویت های اصلی CIO های فدرال

[ad_1]

امنیت سایبری ، نوسازی ، ویزاهای H1-B ، داده ها و تجزیه و تحلیل COVID-19. اینها برخی از موارد در دستور کار دولت بایدن است.

اکنون که دولت ترامپ از بین رفته و دولت بایدن قوه مجریه دولت فدرال ایالات متحده را اداره می کند ، آیا سازمان های فناوری اطلاعات در دولت متوجه تفاوت هایی می شوند؟ چه تغییراتی را می توانند انتظار داشته باشند؟ آیا این تغییرات فناوری برای جامعه فناوری خارج از دولت فدرال اهمیتی خواهد داشت؟

یک چیز قطعی است – شما می توانید انتظار تغییرات قابل توجهی را داشته باشید. این به گفته مدیر ارشد تحقیقات گارتنر ، مایکل براون ، که یادداشت تحقیقاتی را در مورد آنچه از دولت جدید انتظار می رود ارسال کرد و در مصاحبه ای با InformationWeek صحبت کرد.

تصویر: Vacclav - stock.adobe.com

تصویر: Vacclav – stock.adobe.com

براون گفت: “تغییر به سمت دولت قبلی و تغییر در این مورد دو بزرگترین استنباطی است که من در زندگی ام دیده ام” ، و افزود که او در کارمندان خود از کارتر تا ترامپ خدمت می کرد ، اخیراً به عنوان مدیر اطلاعات مهاجرت و گمرک ایالات متحده دولت. اجرای قانون (ICE) قبل از رفتن به آنجا برای گارتنر در سپتامبر 2019.

دولت بایدن با چندین دستورالعمل اجرایی در چند روز اول آغاز شد. بر اساس این ، برنامه 100 روزه اول دولت و بسته محرک پیشنهادی COVID-19 ، براون گفت که دولت فدرال می تواند انتظار تغییراتی در سیاست مهاجرت ، تغییر اقلیم ، بودجه برنامه های ایالتی و محلی COVID-19 با تمرکز ویژه بر تأثیر در مورد جوامع اقلیت ، سیاست بهداشت و پاسخگویی پلیس

مایکل براون

مایکل براون

تأثیر این تغییرات از نظر بودجه زمانی حس می شود که شماره گیر بر اساس اولویت های دولت جدید بچرخد یا کاهش یابد. براون گفت ، بودجه فناوری اطلاعات برای این آژانس ها تحت تأثیر قرار خواهد گرفت.

تمرکز مهمی که در برنامه 100 روزه اول پوشش داده نشده است ، اما در بسته محرک پیشنهادی شرح داده شده است ، پاسخ به چیز جدیدتری است – هک SolarWinds ، که هم بر سازمان های فناوری اطلاعات دولتی و هم تأثیر گذاشته است.

در پاسخ ، دولت جدید با تأکید جدید بر امنیت سایبری ، مقررات مربوط به این زمینه را به بسته تشویقی COVID-19 افزود.

اگرچه این طرح باید از طریق کنگره طی شود ، اما طرح نجات ایالات متحده در مجموع بیش از 10 میلیارد دلار برای امنیت سایبری و تلاش برای نوسازی فناوری اطلاعات و همچنین برخی دیگر از مناطق مرتبط با فناوری اطلاعات نیاز دارد.

در بیانیه مختصری از این طرح آمده است: “علاوه بر بحران COVID-19 ، از نظر امنیت سایبری کشور نیز با بحران روبرو هستیم.” “نقض های اخیر در امنیت سایبری سیستم های داده دولت فدرال ، اهمیت و ضرورت تقویت توانایی های امنیت سایبری ایالات متحده را نشان می دهد. بایدن رئیس جمهور منتخب از کنگره خواستار جاه طلبانه ترین تلاش ها برای مدرن سازی و امنیت IT و شبکه های فدرال است.”

حتی اگر در بسته محرکی که در نهایت کنگره تصویب می کند باقی نماند ، گنجاندن بودجه امنیت سایبری از دولت بایدن بر اولویت این حوزه برای دولت در آینده تأکید می کند.

مقررات موجود در بسته محرک ، مدرنیزاسیون IT فدرال را برای محافظت در برابر حملات سایبری در آینده می طلبد. این شامل سرمایه گذاری 9 میلیارد دلاری برای کمک به ایالات متحده برای راه اندازی عمده خدمات مشترک جدید فناوری اطلاعات و امنیت سایبری در آژانس امنیت سایبری و امنیت اطلاعات (CISA) و اداره خدمات مشترک و همچنین پروژه های نوسازی کامل در آژانس های فدرال است. وی خواستار تغییر در ساختار بازپرداخت صندوق شد تا پروژه های مبتکرانه و تأثیرگذارتر فراهم شود.

همچنین 200 میلیون دلار برای استخدام صدها متخصص برای پشتیبانی CISO فدرال و سرویس دیجیتال ایالات متحده فراهم می کند.

وی همچنین خواستار سرمایه گذاری 300 میلیون دلاری برای ساخت خدمات مشترک و ایمن برای پروژه های تحول برق بدون نیاز به بازپرداخت آژانس ها شد.

وی همچنین خواستار بهبود فعالیتهای نظارت و پاسخگویی امنیتی با 690 میلیون دلار اضافی برای CISA شد ، وجوهی که همچنین برای حمایت از استقرار آزمایشی سرویسهای جدید امنیتی و ابری مشترک استفاده می شود.

براون گفت: “آنها در بسته محركی خود پیشنهاد كرده اند كه 9 میلیارد دلار در این صندوق نوسازی سرمایه گذاری كنند كه این امر باعث تغییر بازی نحوه مدرنیزاسیون در دولت فدرال خواهد شد.”

به گفته کیسی کلمن ، مدیر سابق فناوری اطلاعات اداره خدمات عمومی ایالات متحده (GSA) ، که در حال حاضر معاون ارشد راه حل های دولت جهانی در Salesforce است ، بودجه این برنامه ها قابل توجه است. وی گفت ، در حالی که صندوق نوسازی فناوری (TMF) برای چندین سال وجود داشته است ، در گذشته 100 میلیون دلار بودجه تأمین شده است. بودجه 10 میلیارد دلاری نشان می دهد که مدرن سازی فناوری برای دولت جدید اولویت است.

کیسی کلمن

کیسی کلمن

کلمن گفت که 80 درصد بودجه دولت فناوری اطلاعات بدون تأمین نوآوری ها یا فرصت های جدید به حفظ سیستم های موجود می پردازد.

وی گفت: “فرصت برای عبور از این برنامه برای یکبار برنامه نوسازی امیدوار کننده است.”

وی گفت: CIO های دولت فدرال اهرم های دیگری برای پاسخگویی به چالش های فعلی دارند. او توصیه می کند پس از ارائه سریع و سودهای ناچیز ، برای پیشبرد کارها اقدام کنید.

وی گفت: “فرصت های کمی در این راه وجود دارد.” “هر موفقیت کوچکی حرکت ایجاد می کند.”

تغییر عمده دیگر در این دولت ، پذیرش بیشتر دورکاری است که بخشی از آن همه گیر است.

کلمن گفت: “ما دنیایی کاملاً دیجیتالی هستیم و در همه جا کار می کنیم.” “این یک دستور اساسی برای این دولت است.”

جان اودوین ، یکی از کارشناسان فن آوری استخدام شده برای کار در سرویس دیجیتال ایالات متحده در دولت اوباما و مسافرت از سانفرانسیسکو به واشنگتن در آن دوره ، گفت که بیماری همه گیر کار در خانه را برای بسیاری از آژانس های کارگری فدرال ضروری کرده است.

وی گفت: “COVID” یک بررسی واقعیت برای افراد است.

جان اودوین

جان اودوین

سایر تغییرات IT

براون گفت ، تغییرات قابل توجه دیگری که ممکن است در چشم باشد ، می تواند نحوه جمع آوری و به اشتراک گذاری داده های COVID-19 را برطرف کند. وی خاطرنشان كرد كه در ابتدا CDC آمریكا (مراكز كنترل و پیشگیری از بیماری) یكی بود كه داده ها را در دولت قبلی جمع آوری می كرد. اما این کار به سطح بخش – به وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده (HHS) ارتقا یافت.

براون گفت: “من انتظار دارم كه این امر در دولت جدید ظاهر جدیدی پیدا كند.” وی افزود: سیستم توزیع واکسن همچنین می تواند ظاهر جدیدی به خود بگیرد.

دیگر زمینه های اصلی برنامه 100 روزه که تمرکز جدیدی بر داده ها و تجزیه و تحلیل ها خواهد داشت ، احتمالاً اصلاحات پلیس و تغییرات آب و هوایی است. براون گفت: تیم های داده ممکن است به انواع داده ها و روش های مختلفی برای مدیریت داده ها نسبت به گذشته نیاز داشته باشند.

در مورد آب و هوا ، براون معتقد است که همه چیز در اطراف آب و هوا آماده تغییرات بزرگ است و بودجه های فناوری اطلاعات که با آب و هوا ترکیب می شوند نیز این تغییر را احساس خواهند کرد.

وی گفت: “بودجه فناوری اطلاعات با بودجه بقیه آژانس ها افزایش می یابد.”

این امر در مورد آموزش نیز صدق خواهد کرد. انتظار می رود که هزینه های افزایش یافته را در آنجا مشاهده کنید.

به گفته براون ، سایر زمینه ها مانند اجرای مهاجرت احتمالاً تأثیر منفی بر بودجه و بودجه آنها خواهد داشت. با این حال ، برای سازمانهای IT و شرکتهای فناوری که به آنها اعتماد می کنند ، ممکن است قوانین سختگیرانه ویزای H1-B که دولت ترامپ اعمال کرده است ، کاهش یابد.

براون گفت ، تمام این ابتکارات پیشنهادی دولت جدید تمرکز بیشتری بر مدرنیزاسیون و امنیت سایبری در ماهها و سالهای آینده دارد و این امر منجر به تجارت بیشتر شرکتهای فناوری خواهد شد که محصولات و خدمات را به دولت فدرال می فروشند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد رهبری IT در سال 2021 ، بخوانید:

8 از تجربه خانه کار کنید که سال گذشته انتظار نداشتیم

2021: سال شغلی IT

رهبری فناوری اطلاعات: 10 راهی که نقش CIO در سال 2020 تغییر کرده است

چشم انداز 2021: پرداختن به گزینه تغییر ابر

جسیکا دیویس کار خود را صرف پوشش تلاقی تجارت و فناوری در عناوینی از جمله Infoworld توسط IDG ، eWeek و Channel Insider توسط Ziff Davis Enterprise و MSPmentor توسط Penton Technology کرده است. او علاقه زیادی به استفاده عملی از هوش تجاری دارد ، … بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsال در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers