[ad_1]

انتقال به یک بستر جدید برای توسعه برنامه ها در ابر بومی شامل بحث و گفتگوهای سازشی و آموزش دادن به تیم ها برای پذیرش تغییر است.

در سخنرانی اصلی خود در KubeCon + CloudNativeCon مجازی این هفته در آمریکای شمالی ، میزبان بنیاد محاسبات ابری بنیاد لینوکس ، آلنا پروهارچیک ، مهندس نرم افزار اپل ، در مورد تصویب اکوسیستم ابری این شرکت برای توسعه و استقرار برنامه ها بحث کرد – و درسهایی که در این راه آموخته اند. وی گفت این حرکت در حمایت از مقیاس غول فناوری و استفاده کارآمدتر از موارد با تمرکز بر کاربردهای ابری مدرن انجام شده است.

Proharchik ، متمرکز بر تمرکز آخرین سیستم عامل بر روی امنیت ، حریم خصوصی ، تطبیق پذیری و مقیاس ، گفت: اپل از Apache Mesos به Kubernetes مهاجرت می کند. وی گفت: اپل بیش از پنج سال از Mesos با یک ارکسترتور کانتینر ساخته شده در داخل به نام Jarvis استفاده کرده است. پروهارچیک گفت: “این شهرت خوبی به عنوان یک پلت فرم برنامه ریزی داشت و مقیاس خوبی هم داشت.” وی گفت ، با این وجود ، این سازمان كننده ظروف به مانعی برای تفویض مسئولیت تبدیل شده است ، و باعث می شود اپل گزینه های دیگری را جستجو كند.

تصویر: Miko Lemola - stock.Adobe.com

تصویر: Miko Lemola – stock.Adobe.com

وی گفت علاوه بر استفاده از Mesos ، اپل از سایر راه حل های مدیریت محاسباتی نیز استفاده می کند. پروهارچیک گفت ، مهاجرت از Mesos به اپل فرصت داد تا این راه حل ها را در یک پلت فرم واحد تلفیق کند. “ما فهمیدیم كه كوبرنتس به عنوان یك ارکسترتر برنده آشکار است.”

وی گفت ، شخصیت کلی Kubernetes که می تواند شامل شود ، آن را برای تیم های اپل مناسب کرده است. پروارچيك گفت: “تصميماتي كه در مورد انتخاب تأمين كننده براي اجزاي كليدي مانند ذخيره سازي ، فعال بودن زمان و شبكه صادر شد ، ديگر تصميمات مربوط به مرگ يا مرگ نيست.” برخلاف کار با Mesos ، وی گفت که امکان افزودن به Kubernetes می تواند بدون اصلاح مجدد کل سیستم مورد ارزیابی مجدد قرار گیرد.

وی گفت ، دلیل دیگری که توسعه دهندگان اپل از این مهاجرت استقبال کردند ، توانایی گسترش API و عملکرد اصلی Kubernetes هنگام استفاده از کنترلرهای سفارشی بود. نظر مشترک سایر کاربران Kubernetes نیز برای دسته بندی مهاجرت مفید بود. پروهارچیک گفت: “جامعه کوبرنتس سرمایه بزرگی برای سیستم عامل بود.” “شفافیت و قدرت آن. . . سطح بالایی از راحتی را برای توسعه دهندگان فراهم می کند. “

وی گفت ، اگرچه چشم انداز كوبرنتس جذاب بود ، اما برای پذیرش آن نیاز به برخی آموزش ها و آموزش ها بود. پروارچیک گفت ، تا زمانی که اپل مهاجرت را آغاز کرد ، برخی از تیم های آن از خوشه های Kubernetes استفاده می کردند ، در حالی که برخی از کارکنان قبلاً هرگز با Kubernetes کار نکرده بودند. وی گفت: “وقتی تغییری به این بزرگی اتفاق می افتد ، صادق بودن در مورد مبادلاتی که برای مهاجرت موفقیت آمیز باید انجام شود بسیار مهم است.” “این یک واقعیت شناخته شده است که منحنی یادگیری Kubernetes شیب دار است.”

پروهارچیک گفت علاوه بر آموزش کارکنان ، ویژگی های قدیمی این پلتفرم باید مورد ارزیابی مجدد قرار بگیرند تا ببینند آیا پروژه های آنها مطابق با بهترین روش ها در فضای داخلی است. این ویژگی های پلتفرم قدیمی همچنین باید مورد ارزیابی قرار می گرفت تا ببینند آیا هنوز برای پلتفرم جدید مناسب هستند یا خیر. وی گفت: “ما باید این واقعیت را بپذیریم که نیازی به تغییر روندهای فعلی وجود دارد و مردم باید خود را با این شرایط منطبق کنند.”

وی گفت ، اپل آموزش و سایر منابع حمایتی را برای کمک به توسعه دهندگان در سرعت بخشیدن به مهاجرت فراهم کرده است تا از این طریق موفقیت آمیزتر سیستم عامل جدید موفق شود. پروهارچیک گفت: “هدف ما این است که بیشترین حجم کار اپل در Kubernetes را بدست آوریم.”

وی گفت ، این شرکت همچنین به دنبال ایجاد تمرکز بر روی کاربر نهایی در هنگام ایجاد بسترهای نرم افزاری است ، که نیاز به درک نیازهای آنها هنگام برنامه ریزی زیرساخت های سخت افزاری و نرم افزاری جدید دارد. وی گفت: “مسئولیت ما به عنوان توسعه دهندگان سیستم عامل فراهم آوردن لایه ارکستراسیون مقیاس پذیر با جداسازی منابع ایمن و برنامه ریزی قابل اعتماد است.”

پروهارچیک گفت ، تغییر فناوری در این مقیاس همچنین به معنای تغییرات سازمانی است. وی گفت: “شما باید همه چیز و همه را تغییر دهید ، از مدیران مالی گرفته تا تیم توسعه.” “این یک راه طولانی است که درد زیادی در حال رشد است.” به عنوان مثال ، تیم امنیتی اپل رشد کرده است تا مسئولیت های اضافی را به عهده بگیرد ، که شامل وظیفه پیچیده تأمین امنیت در یک خوشه با چندین مشتری است.

وی در طی سفر خود به یک بستر توسعه در ابر بومی خود گفت که اپل یاد گرفته است که بهترین روش ها و دانش مشترک جامعه Kubernetes را بپذیرد. پروهارچیک گفت ، این امر علی رغم اختلالی که برای توسعه دهندگان ایجاد می کرد ، در مقیاس وسیع به کار مهاجرت کمک کرد. وی گفت: “مهاجرت کاری نیست که همه بخواهند انجام دهند.” “کسانی که در به روزرسانی سیستم عامل خود سرمایه گذاری می کنند ، می توانند در آینده با اتخاذ فناوری های ابری بیشتری در راس بنیاد ، از مزایای آن استفاده کنند.”

برای محتوای بیشتر استراتژی ابر ، این داستان ها را دنبال کنید:

آنچه باید درباره Cloud-Native Fintech بدانید

Kubecon + CloudNativeCon رشد توسعه دهندگان نرم افزارهای سازمانی را نشان می دهد

از طریق Taking It Cloud Native ، مرکز تماس 911 را ارتقا دهید

Joao-Pierre S. Ruth کار خود را غرق در روزنامه نگاری تجارت و فن آوری گذراند ، ابتدا در صنعت محلی در نیوجرسی ، بعداً به عنوان سردبیر Xconomy در نیویورک فعالیت های خبری را آغاز کرد ، و به جامعه راه اندازی فناوری شهر پرداخت و سپس و به عنوان یک فریلنسر برای سایتهایی از جمله. .. بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsال در مورد سایت.

بینش بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر