ایجاد نقشه راه برای غلبه بر تفاوت مهارت های ابری

[ad_1]

حتی با بهترین اهداف برای تحول ، سازمانهایی که از دانش داخلی در ابر برخوردار نیستند می توانند برای رقابت رقابت کنند.

اعتبار: metamorworks از طریق Adobe Stock

اعتبار: metamorworks از طریق Adobe Stock

به گفته کارشناسانی مانند Cloudtamer.io ، توسعه دهنده راه حل های ابری و A Cloud Guru ، ارائه دهنده آموزش ابر ، ایجاد مهارت های ابر در داخل یک شرکت همچنان یک بخش اساسی در این تحول است. لازم است که مهارت های فنی قدیمی ، به روز شود ، به طوری که سازمان ها می توانند در آینده رقابت کنند ، اما کمبود استعداد در ابر قابل کاهش است.

AWS ، مایکروسافت ، IBM و گوگل آموزش هایی در زمینه تسلط بر ابر و صدور گواهینامه ارائه می دهند. منابع مستقلی مانند CloudSkills ، Cloud Academy و Coursera نیز برای بهبود مهارت های ابری در دسترس هستند.

مهاجرت و میزبانی ابری به رویکردی متعهدانه از سوی سازمان ها نیاز دارد ، به گفته Jo Spurier ، CTO و بنیانگذار Cloudtamer.io ، در حالی که مهندسان و توسعه دهندگان از API ها ، اتوماسیون و سایر ابزارهای ارائه شده توسط ارائه دهندگان ابر برای انتقال استفاده می کنند. او می گوید: “شما نیاز به یک چشم انداز سطح بالا از مدیریت دارید که سعی می کنید به آن برسید.”

Spurrier می گوید ، بسیاری از سرویس های ارائه شده توسط ارائه دهندگان ابر می تواند به طور بالقوه اعضای تیم را برای دستیابی به مهارت های مورد نیاز برای کار در فضای ابری آسانتر کند ، در مقایسه با در حال حاضر. او می گوید: “اگر می خواهید شخصی را در مورد فناوری كه نیاز به دسترسی عملی به یك مركز داده دارد ، مطلع كنید ، باید تجهیزات را بخرید و آنها را راه اندازی كنید” ، در حالی كه ابر از هر كجا می تواند این كار را انجام دهد. “بدیهی است که ماهیت آنلاین ابر اجازه می دهد تا آموزش در هر کجا که یک عضو تیم باشد انجام شود.

Spurrier می گوید همه صنایع به قدرت کامل ابر نیاز ندارند ، اما سازمان هایی که به نرم افزار و فناوری متکی هستند در صورت عدم پر کردن شکاف در مهارت های ابری ، مزیت رقابتی خود را از دست می دهند. وی گفت: “نوآوری آنها با چرخه سفارش طولانی که تلاش می کنند مراکز داده خود را راه اندازی کنند ، خفه می شود.” “آنها می توانند ببینند که رقبای آنها خیلی زود آنها را دور می زنند.”

بر اساس گزارش گارتنر ، “زیرساخت های Cloud و مهارت های خدمات بستر های نرم افزاری به تیم های نوآوری برای آینده نیاز دارند” ، سازمان ها ممکن است به زودی با عواقب عدم گسترش دانش داخلی خود در ابر مواجه شوند:

  • تا سال 2022 ، حداقل 35٪ از کارکنان زیرساخت ها و عملیات (I&O) باید مهارت های مهندسی نرم افزار را داشته باشند تا به سرعت نوآوری مورد نیاز تجارت برسند.
  • انتظار می رود مهارت های سنتی M&E در میان رهبران در سال 2022 در حدود 60 درصد از وظایف عملیاتی که مسئول آن هستند ، ناکافی باشد.
  • بیش از 50٪ سازمانهای I&O در سال 2022 به دلیل کمبود مهارت و تجربه داخلی نمی توانند اهداف استقرار ابر شرکت خود را برآورده کنند.

سام کرونبورگ ، مدیرعامل A Cloud Guru می گوید: “کمی رقابت پشت همه چیز وجود دارد.” اگر شرکتی به سمت ابر حرکت نکند ، رقبای آن حرکت خواهند کرد. ” وی می گوید بسیاری از شرکتها ارزیابی کاملی از مهارتهایی که در حال حاضر دارند یا مکانهایی که نیاز به پر کردن خلا in دانش ابر ندارند ، ندارند.

کروننبورگ می گوید سازمان ها می توانند سه گام اساسی برای ساخت مجموعه مهارت های ابری خود بردارند:

  1. به گفته وی ، ایجاد “مرکز عالی” در سازمان نه تنها یک نقطه کانونی برای تلاش های مهاجرت ایجاد می کند ، بلکه مکانی برای درک درک موانع احتمالی است. این ممکن است شامل پرداختن به مسائل امنیتی و انطباق خاص صنعت باشد.
  2. کروننبورگ می گوید ، از آنجا ، برنامه های آموزشی را می توان در سازمان های وسیع تری مستقر کرد ، تا همه تیم های مهندسی بر اساس بهترین شیوه ها از تیم مرکز تعالی ، ابری و مهارت ها را بیاموزند.
  3. او می گوید که گام بعدی می تواند استفاده از فناوری بدون سرور باشد ، جایی که سازمان از مدیریت زیرساخت ها حتی در فضای ابری فاصله می گیرد. “در این مدل ، سازمانی شروع به انتشار کد ، به سادگی کد ، در ابر برنامه می کند.”

Crownburg می گوید ، کار با ابر در آغاز کار می تواند مانند کار با زبان دیگری باشد ، حتی برای پیشکسوتان فناوری. وی می گوید: “این ممکن است برای افرادی که حدود 20 سال در IT هستند بسیار ترسناک باشد.” بسیاری از سازمانها برای درک و پیاده سازی زیرساخت ها به عنوان کد به صورت مدیریت شده باید زود یاد بگیرند. کروننبورگ می گوید: “این اولین محافظ برای هر شرکتی است که دارایی خود را به ابر منتقل می کند.”

به محض اینکه شرکت ها به فضای ابری پیمایش می کنند ، وی می گوید ممکن است تمایل جدیدی برای استفاده از داده های جمع آوری شده و درک ارزش ایجاد شده توسط اقتصاد مقیاس در ابر وجود داشته باشد. کروننبورگ می گوید: “اینجاست که هوش مصنوعی ، یادگیری ماشین و تجزیه و تحلیل داده ها برای ابر بسیار مهم می شوند.”

مطالب مرتبط:

آیا آموزش مجدد می تواند منجر به مشاغل پایدار در حالت دیجیتال و ابر شود؟

راههای مقابله با عدم مهارت در DevOps و ابر

چگونه استعداد ابر را دور بزنیم

Joao-Pierre S. Ruth کار خود را غرق در روزنامه نگاری تجارت و فن آوری گذراند ، ابتدا صنعت محلی در نیوجرسی را پوشش داد ، بعداً بعنوان سردبیر نیویورک در Xconomy مشغول به کار شد ، در انجمن فناوری راه اندازی شهر فرو رفت و سپس به عنوان فریلنسر برای اشیایی مانند . .. بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با س questionsال در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers