[ad_1]

در سال 2019 ، بیشتر کارمندان با یقه سفید در یک دفتر کار می کنند. در سال 2020 ، آنها از خانه کار کردند. اکنون این یک ترکیب است ، اما ممکن است مشاغل آماده نباشند.

اعتبار: yanlev از طریق Adobe Stock

اعتبار: yanlev از طریق Adobe Stock

چندی پیش ، تجارت طبق معمول این بود که بیشتر کارمندان یقه سفید در دفتر کار می کردند. سپس اعتصاب همه گیری و دپارتمان IT افزایش یافت تا امکان کار از راه دور فراهم شود. اکنون سازمان ها مشغول افتتاح دفاتر هستند و سوال این است که آیا آنها همه خطرات احتمالی را پیش بینی کرده اند؟

“شما باید تصمیم بگیرید که برای رسیدن به چه چیزی تلاش می کنید ، و باید درک کنید که کارمندان شما می توانند از نظر آنچه که نیاز دارند ، چگونگی اینکه می خواهند کار کنند و همچنین نحوه تحویل شما به مشتریان می توانند در هر جایی باشند. کوین رونی ، مدیر ارشد اداری ، مدیر شرکت مشاوره بازرگانی و فناوری West Monroe گفت.

از Office به Remote به Hybrid

انتقال از محل کار به دفتر کار منجر به تغییر نگرش شده است. قبل از همه گیری ، بسیاری از رهبران مشاغل نمی توانستند بدون داشتن فضای فیزیکی اداری ، کار کنند اما اکنون ممکن است حداقل بخشی از آن فضای اداری را اداره کنند. در همین حال ، کارمندان عادات کاری مختلفی مانند تعادل بخشیدن به مسئولیت های خانوادگی در ساعات کار ایجاد کرده اند.

کوین رونی ، وست مونرو

کوین رونی ، وست مونرو

رونی گفت: “مهمترین چیز این است که اطمینان حاصل شود که چشم انداز وجود دارد و چرا.”

به طور سنتی ، مشاغل محل کار کارمندان را تعیین می کنند و حتی افرادی که سیاست های مشق شب دارند نمی توانند اتفاقات سال 2020 را پیش بینی کنند. اکنون احتمالاً متوجه خواهند شد که کارکنان از نظر نگرش نسبت به کار در دفتر یا خانه همگن نیستند. کسانی که به دفتر مراجعه می کنند ممکن است انتظارات متفاوتی از ساعت 2019 نسبت به سال 2019 داشته باشند.

جینا مستانتونو ، مدیر مالی در شرکت نرم افزاری ServiceNow گفت: “همزمان با شروع دوباره بازگشایی جهان ، رهبران باید حرکت روحی و روانی کارمندان را حفظ کرده و بر اساس آن بازخورد عمل کنند.” “انعطاف پذیری با ارزش ترین دارایی در آینده کار پس از همه گیری است. مدیران مالی باید اطمینان حاصل کنند که سازمان ها در راه حل هایی سرمایه گذاری می کنند که این انعطاف پذیری را فراهم می کند.”

جینا مستانتونو ، سرویس اکنون

جینا مستانتونو ، سرویس اکنون

مسائل مربوط به امنیت سایبری در پس زمینه کمین کرده اند

امنیت سایبری دائماً در حال پیشرفت است. در طی همه گیری ، هکرها سیستم های Wi-Fi خانگی را هدف قرار می دهند زیرا می دانند رمزهای عبور وای فای خانگی ضعیف هستند. آنها همچنین می دانند که احتمال زیاد بهداشت سایبری در وهله اول وجود ندارد زیرا افراد حواسشان را پرت می کنند تا تعادل کار و مشق شب را در یک سقف حفظ کنند. حواس پرتی حالت ایده آل ذهنی برای بهره برداری است.

اکنون که دفاتر شروع به افتتاح کرده اند ، آنها می دانند که تیم های IT و امنیت سایبری با تلاش برای پشتیبانی IT IT و IT از راه دور به چالش می کشند.

“بازگشایی دفاتر از نظر خطر سایبری پیچیده است ، [so] برای تسهیلات ، منابع انسانی ، فناوری اطلاعات ، امنیت و سایر تیم ها مهم است که از قبل برنامه ریزی کنند که چگونه فعالیت ها و ارتباطات را با یکدیگر و کارمندان ترتیب دهند. “

الن ساندرا ، پیش بینی

الن سوندرا ، پیش بینی

Sundra گفت Forescout “خرابی دستگاه” را مشاهده کرد که در حال رخ دادن بود زیرا دستگاه فاقد به روزرسانی برنامه است یا کارمند دستگاه را برای کار در شبکه خانگی دوباره پیکربندی کرده است. این دستگاه همچنین می تواند دارای کار و محتوای شخصی مختلط باشد.

سوندرا گفت: “سطح عدم انطباق و خطر در كارمندان و سازمانها متفاوت است ، اما شما هنوز هم به ابزارهايي براي تشخيص ، اندازه گيري و برطرف كردن اين خرابي نياز داريد قبل از اينكه كل موقعيت امنيت شركت را از بين ببرد.” “فقط یک دستگاه” مشکل “برای ورود باج افزار یا سایر خطرات به شبکه احیای دفتر مورد نیاز است. بنابراین همه این دستگاه های مقیاس بزرگ بدون برنامه ریزی قبلی مدیران را تحت فشار قرار می دهند. “

چالش های دیگری که وی شناسایی می کند عبارتند از:

داده های شناسایی هنوز فعال هستند ، که براساس اعتماد سالانه است ، اما با این وجود امکان اتصال خودکار شبکه را فراهم می کند. در عوض ، محافظت از اعتماد به نفس صفر باید به روز باشد.

سیستم های کنترل دسترسی فیزیکی ، مانند دوربین های متصل و اسکنر نشان ها ، دارای آسیب پذیری های نرم افزاری ، تقسیم بندی شبکه ضعیف یا سایر عوامل خطرزا هستند که آنها را به خطرناک ترین نوع دستگاه ها در سناریوی بازگشت دفتر تبدیل می کند. برای کاهش خطرات ، شرکت ها باید اطمینان حاصل کنند که این دستگاه ها به روز شده و با دقت مورد بازبینی قرار می گیرند ، قبل از اینکه دوباره به میزان مهم بازدید و بازدید از مأموریت تبدیل شوند.

ممکن است گروهها و ادارات در جریان انسداد ، کار و بهره وری خود را دوباره طراحی کنند ، کل برنامه ها و خدمات تجاری شخص ثالث تغییر کرده است. مشاغل باید سرمایه گذاری ها و فرآیندهای امنیتی را مجدداً ارزیابی کنند تا اطمینان حاصل کنند که از نقاط کور جلوگیری می کنند و در ابزارهایی با کاهش بازده سرمایه گذاری سرمایه گذاری نمی کنند.

سرقت یا سرقت فقط به این دلیل اتفاق می افتد که کارمندان عادت کرده اند محل کار خود را در خانه رها کنند. کارکنان باید نیاز به تمیز نگه داشتن میز کار و سایر پروتکل های امنیتی را یادآوری کنند.

خطر دیگر با موجودی دارایی مرتبط است ، زیرا اگر دقیق نباشد ، سطح حمله سازمان را منعکس نمی کند.

کن مگی گفت: “مرکز امنیت اینترنتی (CIS) فهرست موجودی و کنترل دارایی های سخت افزاری را به عنوان اولین کنترل مهم ذکر می کند. CIS اظهار می دارد که تمام سخت افزارها باید به طور فعال مدیریت شوند و فقط سخت افزارهای مجاز باید به شبکه دسترسی داشته باشند.” رئیس جمهور و صاحب مشاوره و آموزش امنیت داده ها. “سازمانها به یک موجودی دقیق احتیاج دارند تا بتوانند بفهمند کدام تجهیزات هنوز در پردیس اداری متروکه است و کدام تجهیزات با کارگران به خانه برگشته اند. تجهیزات باید در هر دو مکان محافظت شوند.”

علاوه بر این ، داده های حساس را می توان در تجهیزات رها شده ذخیره کرد ، بنابراین داده ها باید رمزگذاری شوند. الگوریتم رمزگذاری و کلید رمزگذاری نیز باید محافظت شوند. McGee گفت ، گزینه دیگر حذف سیستم عامل و داده ها از تجهیزات رها شده است ، به این ترتیب اگر کسی تجهیزات را بدزدد ، تجهیزات را از همه چیزهایی که روی دیسک سخت ، در حافظه یا تراشه های مادربرد ذخیره می شود ، بدست آورید.

پروتکل های تداوم تجارت و بازیابی بلایا را به روز کنید

تداوم تجارت و بازیابی فاجعه در سال 2020 معنای جدیدی پیدا کرده است. با این حال ، تعریف 2020 نباید تعریف 2021 باشد ، زیرا شرکت ها در تلاشند دفتر خود را بازسازی کنند.

جان بیتی ، سانگارد

جان بیتی ، سانگارد

جان بیتی ، مشاور ارشد Sungard Availability Services ، ارائه دهنده راه حل تداوم کسب و کار ، گفت: “سازمان ها مجبور بودند برنامه های خود را برای تداوم تجارت و برنامه های بهبودی فاجعه تنظیم کنند تا حساب کاربری از راه دور را تغییر دهند.” “این برنامه ها باید برای در نظر گرفتن کارکنان مراجعه کننده به دفتر و هرگونه تغییر در محیط IT حاصل شود ، دوباره تنظیم شوند.”

اگر پروتکل های امنیت سایبری در بازگشت به کار سفت نشوند ، شبکه ها می توانند در برابر حملات سایبری و نقض قوانین آسیب پذیر باقی بمانند. علاوه بر این ، اگر برنامه های احتمالی و احیای مشاغل خود را به روز نکنید و تغییرات کارکنان را به کارمندان اعلام نکنید ، این می تواند منجر به قطع یا عدم توانایی اقدام سریع در برنامه های احتمالی شود که زمان آن فرا برسد ، بیتی گفت.

سلامت روان یک مشکل کاملا واقعی است

بیماری همه گیر اثر سو effect بر سلامت روان داشته است. در طول محاصره ، حدود 4 نفر از هر 10 بزرگسال در ایالات متحده علائم اضطراب یا اختلال افسردگی را گزارش کردند ، در حالی که از هر 10 بزرگسال یکی از آنها که از ژانویه تا ژوئن 2019 چنین علائمی را گزارش کرده اند ، یک نفر گزارش کرده است.

فرد برتون ، مرکز Ontic

فرد برتون ، مرکز Ontic

“فرض بر این است که چشم انداز پویای تهدیدهای ما امروز در آمریکا – خشونت ، افزایش تیراندازی های گسترده ، اعتراضات ، شورش ها ، عدالت اجتماعی و نژادی – چند مورد از این مشکلات بالقوه خود را نشان می دهد [themselves] در محل کار با کارکنان بازگشت؟ “فرد برتون ، مدیر اجرایی مرکز اطلاعات حفاظتی Ontic گفت.” خودت را در گوشه و کنار چطور می بینی؟ آیا شما یک برنامه شکار برای تهدید جسمی کارکنان و مدیران خود در دست اجرا دارید؟ “

برنامه ریزی چنین نتایجی باید قبل از همه گیری ، قبل از جهش 250 درصدی ، در رادار هر شرکت باشد.

برتون گفت: “ادراک یک واقعیت است.” “چه ما بخواهیم و چه نخواهیم نرخ کار برای همیشه تغییر کرده است. یک روند ثابت در پیش خواهد بود: مردم می خواهند در شرکتی کار کنند که به عنوان ایمن ، سالم و مطمئن تصور می شوند.”

فقط انتقال از محل کار 100٪ از راه دور به مدتی کار در دفتر کافی است تا مردم احساس راحتی نکنند ، حتی اگر بسیاری قبل از همه گیری در یک دفتر کار می کردند.

دیمیتری باگروف ، دیتا آرت آمریکا

دیمیتری باگروف ، دیتا آرت آمریکا

دیمیتری باگروف ، مدیر عامل شرکت توسعه نرم افزار جهانی DataArt US ، گفت: “خطر این است که این احساس اضطراب به کینه تبدیل شود ، کیفیتی نیست که به کار تولیدی دامن می زند.” “مراقب کارمندانی باشید که دلسرد یا اخراج شده اند [at] دفتر. [First,] من اعتراف می کنم که ممکن است اینطور باشد. [Second]، در مورد چگونگی ایجاد احساس بهتر تیم در دفتر کار ، ایده هایی ارائه دهید – امتیازات جدید ، مشوق های جدید را ارائه دهید. مشاغل باید به طور مداوم با کارمندان خود در ارتباط باشند ، بر چگونگی نیاز آنها نظارت کنند ، آنچه را که نیاز دارند بپرسند و به موقع عمل کنند. “

مراقب تأمین فرصت های برابر باشید

Ger Doyle ، رئیس برند Manpower IT Experis و رئیس دیجیتال و نوآوری در ManpowerGroup ، هشدار می دهد که شرکت هایی که به یک روش جدید و ترکیبی کار می کنند باید مراقب باشند تا از یک محل کار دو سرعته که در آن افراد در دفتر برای دسترسی به فرصت ها هستند ، جلوگیری کنند. که کارمندان خانه از دست می دهند.

دویل گفت: “قالب جلسه به اندازه هدف فراگیر بودن و اطمینان از اینكه همه احساس خوش آمد گویی كرده و از نظرات آنها ارزش قائل هستند مهم نیست.” “رهبران باید به این فکر کنند که چگونه بسیاری از سبکهای مختلف کار را از احساس انزوا در افراد دور کنند.”

هر دویل ، ManpowerGroup

هر دویل ، ManpowerGroup

نگرانی های دیگر فرسودگی یک فرهنگ مداوم و چگونگی تغییر اولویت های کارمندان در 14 ماه گذشته است.

“[H]تاریخ به ما می گوید که پس از یک بحران ، مردم برای زندگی خود ارزش قائل هستند و بیشتر تمایل دارند که به دنبال فرصت های جدید باشند. ما به کارفرمایان توصیه می کنیم که بر انعطاف پذیری ، رفاه و پیشرفت شغلی تمرکز کنند – و این خصوصاً برای استعدادهای تکنولوژیکی که در طولانی مدت مورد تقاضا قرار می گیرند بسیار مهم است.

به طور خلاصه ، کارمندان بیش از هر زمان دیگری در صندلی راننده هستند. شرکت ها باید سازگار شوند ، در غیر این صورت ممکن است ارزشمندترین منبع خود – استعداد را از دست بدهند.

مطالب مرتبط:

یافتن تعادل مناسب بین کارگران فناوری اطلاعات در محل و خانه

CIO ها برای آینده پس از همه گیری با تصمیمات کاری از راه دور روبرو می شوند

از راه دور آینده کار را تغییر می دهد

لیزا مورگان یک نویسنده مستقل است که داده های بزرگ و BI را برای InformationWeek پوشش می دهد. وی در مقالات ، گزارش ها و انواع دیگر مطالب در نشریات و سایت های مختلف شرکت کرده است ، از SD Times گرفته تا واحد هوشمند اکونومیست. مناطق مشترک پوشش شامل … بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر