با تردید در مورد تحول در مواجهه با آینده

[ad_1]

چشم انداز 2021 Deloitte بیان می کند که تجارت از نظر تحول و آموزش مجدد دیجیتال باید دو برابر شود. در مورد کسانی که آماده تعهد برای تغییر نیستند چطور؟

Deloitte در چشم انداز اخیر صنعت فناوری خود در سال 2021 توصیه می کند که سازمان ها در فضای سریع از رقابت بیشتری برخوردار باشند – اما هنوز هم ممکن است دلهره هایی وجود داشته باشد که چنین اقداماتی را زیر سال می برد.

سه پیشنهاد کلان ارائه شده توسط تجزیه و تحلیل دو برابر برنامه های تحول دیجیتال ، برجسته آموزش مجدد کارگران برای جهان دور و بررسی روش تولید. پل سیلورگیت ، نایب رئیس Deloitte و رهبر بخش فناوری ایالات متحده ، با InformationWeek در مورد اینکه سازمان ها در صورت پیروی از چنین توصیه هایی چه چیزی می توانند بدست آورند و چالش هایی که در صورت عدم پذیرش تغییر ممکن است با آن روبرو شوند ، صحبت کرد.

تصویر: metamorworks - stock.Adobe.com

تصویر: metamorworks – stock.Adobe.com

برخی از افراد می گویند که آنها نمی خواهند برای تحول دیجیتال تلاش کنند یا معتقدند که مهارت های فنی فعلی آنها بدون توجه به روند صنعت کافی است. چه چیزی بالقوه پیش روی آنهاست؟

لازم نیست [change]، اما شما رها خواهید شد. هفتاد و چهار درصد از مدیران عامل معتقدند که سازمان قدرت و استعداد آنها باید یک سازمان تغییر شکل یافته دیجیتالی باشد ، با این حال آنها احساس می کنند تنها 17 درصد از استعداد آنها قادر به انجام چنین کاری است. این شکاف واضح است. این از راس سازمان ها و مشاغل ناشی می شود. مزیت موتور اول قبلاً گذشته است. اکنون وارد مرحله مهاجرت در ابر و مفهوم همه چیز به عنوان یک سرویس هستیم. دستیابی به تحول دیجیتال آسان تر است. نیازی نیست که اولین کسی باشید که به خانه می روید یا یک پذیرنده اولیه هستید.

شرکت هایی که به شما در زندگی ، کار و بازی در خانه کمک می کنند ، در طی همه گیری COVID-19 کاملاً مقاوم بودند. شرکت های فناوری ، رسانه ای و تناسب اندام مانند NordicTrack و Peloton ، که به شما کمک می کنند تا در خانه خود بمانید ، کسانی بودند که باید برای مقابله با افزایش قابل توجه تقاضا همراه با چالش های قابل توجه زنجیره تامین ، بلافاصله به صورت دیجیتالی تغییر شکل دهند.

اکنون صنایع دیگری را می بینیم که در طی COVID متوقف شده اند – مصرف کننده ، گردشگری ، سرگرمی ، انرژی – این مشاغل شاهد این رونق در دوره سفر تابستانی ، تقاضای محدود آمریکایی ها هستند. نرخ بهره بسیار کم است و آنها نتوانسته اند هزینه کنند [as much] پول 12 تا 18 ماه گذشته تا فرا رسیدن تابستان.

این شرکت ها از اینکه چگونه می توانند با این افزایش تقاضا کنار بیایند ، عصبی هستند و به صورت دیجیتالی تغییر شکل می دهند و به سرعت از طریق مدل “همه چیز به عنوان سرویس” آنچه انتظار دارند ، انجام می دهند.

اکنون س questionال این است که چگونه نیروهای کار داخلی این شرکتها آموزش دیده اند تا از این تغییر تمرکز بر روی مسائل به صورت دیجیتال و این افزایش تقاضای پیش رو پشتیبانی کنند.

هزینه ها دلیل عدم تمایل به تغییر است. ما از نظر هزینه های تحول دیجیتال کجا هستیم؟ آیا اکنون هزینه مدیریت می شود؟ آیا هنوز حق بیمه برای تحقق آن وجود دارد؟ آیا هزینه ها برای سازمانها قابل هضم تر می شوند؟

از نظر هزینه ها و از نظر استعداد به طور فزاینده ای قابل کنترل است. در حال تکامل است. هایپر اسکررها ، شرکت های بزرگ ابری در حال فهمیدن مزایای تحول دیجیتال هستند و هرکدام انگیزه های پولی قابل توجهی دارند که مایل هستند هنگام انتقال محصولاتشان به سیستم عامل ابر ، به سازمان های بزرگتری مراجعه کنند تا بتوانند بودجه تحول دیجیتالی خود را تأمین کنند.

این یک منبع بودجه بسیار تاکتیکی و مستقیم است. اگر آماده نشستن با مشاوران ، هایپراسکرها و شرکت های کاربردی هستید ، می توانید سفری را برای تحول دیجیتال که می تواند در سازمان شما اتفاق بیفتد ، ترتیب دهید. اکنون این اتفاق می افتد. در حال حاضر شرکت هایی در طرف دیگر این شرکت وجود دارند و بسیاری از شرکت ها این کار را انجام می دهند.

این بودجه چه مدت طول می کشد و اگر چنین است ، تا زمانی که یک پیشنهاد ارزشمند برای خودروهای هایپر است ، ادامه خواهد داشت؟ احتمالاً وجود یک مشکل ضروری در جمع آوری هایپرسکر ، جادوگر ، شرکتهای زیرساختی مانند HP و شرکتهای کاربردی برای گردآوری آن ضروری است. تا زمانی که او از hyperscars پول بدست آورد ، پول وجود خواهد داشت. پس خودتان باید کارهای بیشتری انجام دهید.

راه پیش رو برای سازمانهایی که فکر می کنند ممکن است راهی برای تغییر ساده تحولات آنها وجود داشته باشد ، چگونه است؟ در سالهای آینده با چه نوع منظره ای روبرو می شوند؟

استعداد قابل تعویض است اما محدود است. در مقایسه با شرکتهایی که کندتر حرکت می کنند ، استعدادهای خود گزینی از شرکتهایی که بالاترین سطح فناوری را دارند و لزوماً پیشرو نیستند ، وجود خواهد داشت. توانایی داشتن افراد داخلی که می توانند به اجرای این برنامه ها کمک کنند – هنگامی که مجبور شوید از چندین شریک و ارائه دهنده خدمات استفاده کنید ، پیچیده تر می شود. این مجموعه مهارتهایی است که باید ایجاد شود. این استعداد کمبود دارد. اگر این کار را زودتر انجام ندهید ، ممکن است استعداد انجام این کار را ندارید که زمان آن فرا می رسد.

زنجیره تأمین پیچیده تر و پیچیده تر می شود ، به این معنی که این محصولات پیچیده هستند و موارد مختلفی که برای کارایی محصول باید از سراسر دنیا ترکیب شوند. محیط نظارتی پیچیده تر می شود ، بنابراین شفافیت و دید عمیق در شبکه تأمین شما ، که اکنون شرکای بیشتری خواهد داشت ، واقعاً با محیط آنالوگ فعلی که در آن پردازش دسته ای را به صورت ماهانه ، هفتگی یا روزانه انجام می دهید ، قابل انجام نیست. در پایان روز.

پل سیلورگلایت ، دلویت

پل سیلورگلایت ، دلویت

شما واقعاً باید داده های بلادرنگ داشته باشید که با ارائه دهندگان مستقیم شما و سایر ارائه دهندگان در اکوسیستم شما همگام سازی شود تا بتوانید بفهمید آیا یک ارائه دهنده قادر به ادامه تقاضای آینده نیست ، می توانید به ارائه دهنده دیگری بروید. این به داده های زمان واقعی نیاز دارد. با معرفی 5G ، به ویژه در کارخانه ها و شرکت ها ، امکان به اشتراک گذاری اطلاعات و داشتن داده های زمان واقعی به طور مستقیم از تأمین کنندگان و تولید کنندگان شما به چیزی تبدیل خواهد شد.

سپس فرآیندی انجام می شود که چه کسی اطلاعات را سریعتر انجام می دهد تا سفارش را سریعتر انجام دهد و توزیع را زودتر دریافت کند. منتظر تجزیه و تحلیل گزارش خود ، جستجوی برنامه ریزی شده خود در پایان هفته یا ماه باشید ، قایق را از دست خواهید داد. با گسترش 5G ، همان جایی است که به آن می رود. داده های کارخانه در زمان واقعی که می توانند به صورت ایمن و خصوصی با اکوسیستم آنها به اشتراک گذاشته شوند.

به نظر می رسد چه راهی محبوب برای مقابله با مسئله استعداد موجود در سازمان ها باشد؟ برای مهارتهایی که می خواهند استخدام شوند؟ بازآموزی در خانه؟ ترکیبی از این دو؟

اگر می توانید با استعداد خود این کار را در داخل انجام دهید ، مسلماً این مسیر ارزان تر و چسبنده تر و بهتر است. این ترکیبی از همه اینها خواهد بود. کمپین های اجاره ای وجود دارد. به ویژه در داخل فن آوری ، موقعیت های باز بسیاری وجود دارد. سازمانهایی مانند من استعدادهای باز زیادی در این زمینه دارند. جذب و آموزش افراد مهم است.

یک استعداد در سازمان ها یک قانون وجود دارد. یک سوم استعداد شما برای تغییر شکل معمول نیست. یک سوم استعداد شما می تواند به سفر برود و یک سوم استعداد شما می تواند در برابر آن بسیار مقاوم باشد. اگر اعتقاد دارید که دو سوم استعداد شما آماده است تا راهی که او برای این آموزش درونی درگذشته است ، آنها سازمان را می شناسند و ارتباط خوبی با سازمان دارند.

برای مطالب مرتبط ، این داستان ها را دنبال کنید:

آیا ابر می تواند انقلابی در تجارت و معماری نرم افزار ایجاد کند؟

آیا کد و پاسخ هایی با کد کم در مورد استعداد شکاف Dev وجود ندارد؟

افزایش اجتناب ناپذیر هوش در اکوسیستم اج

راه های مبارزه با تفاوت مهارت در DevOps و ابر

Deloitte در Cloud ، Edge و انتظارات شرکت ها

Joao-Pierre S. Ruth کار خود را غرق در روزنامه نگاری تجارت و فن آوری گذراند ، ابتدا در صنعت محلی در نیوجرسی ، بعداً به عنوان سردبیر در Xconomy به عنوان سردبیر در نیویورک فعالیت های خود را آغاز کرد ، و به انجمن راه اندازی فناوری شهر پرداخت و سپس به عنوان فریلنسر برای چنین سایت هایی فعالیت کرد. مانند. .. بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsال در مورد سایت.

بینش بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers