بلاکچین در صنایع مختلف واقعی می شود

[ad_1]

استفاده از بلاکچین در صنایع مختلف در حال انفجار است زیرا این روزها اعتماد “چیزی” است. در اینجا 11 مثال آورده شده است.

قبلی

1 از 11

مورد بعدی

اعتبار: Pixabay

اعتبار: Pixabay

بیت کوین می تواند فناوری بلاکچین را برای عموم مردم روی نقشه قرار دهد. البته بدون بلاکچین ، فناوری بیت کوین وجود نخواهد داشت.

ابتکارات اولیه پول دیجیتال را که اندکی پس از آغاز به کار شبکه جهانی وب به وجود آمد ، افراد کمی به خاطر می آورند. در آن زمان ، این نقص مهلک در خارج از اکوسیستم های مالی مستقر در حال فعالیت بود. بلاکچین ، از آنجا که سوابق معاملاتی ثابت و غیرقابل تغییر را فراهم می کند ، بدیهی است که قطعه گمشده است.

در حالی که بسیاری از سازمانها ابتکارات بلاکچین را آغاز کرده اند ، شبکه خدمات حرفه ای چند ملیتی KPMG اکنون روند متفاوتی دارد.

تگان کیل ، مدیر عامل نوآوری شرکتی در KPMG گفت: “بلاکچین اکنون در زمانی قرار دارد که تنها بخشی از مجموعه فناوری کلی است و ما با این شیوه به آن نزدیک می شویم.”

تا حدود یک ماه پیش ، تیم Keel به عنوان “تیم بلاکچین” شناخته می شد. بخشی از این تیم بر روی خدمات دارایی رمزنگاری متمرکز است ، هدف آنها این است که بلاکچین را برای شرکتهای بزرگ خدمات مالی مفید سازد و به شرکتهای بومی رمزنگاری کمک کند تا کنترل نظارتی را درک کنند. “تمرکز کیل بر نظارت بر آب و هوا – به ویژه حسابداری اقلیم است که به شرکتها اجازه می دهد اثبات کنند. رد پای آنها در تولید گازهای گلخانه ای و پیشرفت به سمت Net Zero و سایر اهداف آب و هوایی.

“FCC شروع به ایجاد سر و صدا در مورد تغییر آب و هوا کرده است [and] کشورهای دیگر نیز به دنبال مقررات هستند. کیل گفت: “همه اینها مانند جهتی است که برای داشتن داده های آب و هوایی به آن نیاز داریم.” موتور واقعی کارها را کارآمدتر ، قابل اطمینان تر ، قابل تأیید ، آماده می کند – همه اینها. احتمالاً تا جایی رسیده است که احتمالاً در مکانهای بسیار بیشتری از آنچه واقعاً می دانیم مورد استفاده قرار می گیرد. “

در اینجا چند نمونه دیگر از موارد استفاده از بلاکچین آورده شده است.

لیزا مورگان یک نویسنده مستقل است که داده های بزرگ و BI را برای InformationWeek پوشش می دهد. وی در مقالات ، گزارش ها و انواع دیگر مطالب در نشریات و سایت های مختلف شرکت کرده است ، از SD Times تا واحد اطلاعات هوشمند. مناطق مشترک پوشش شامل … بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با س questionsال در مورد سایت.
قبلی

1 از 11

مورد بعدی

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers