[ad_1]

با حمایت: جیم ویلیامز ، SVP از BlueCat ، در مورد برخی از ملاحظات اصلی هنگام انتقال به ابر و اینکه این ممکن است برای تیم شبکه شما چه معنایی داشته باشد ، بحث می کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=dX98WfOdCnc

با حمایت مالی BlueCat: در جامعه همیشه متصل امروز ، سازمانها هنگام حمل بارهای مناسب به ابر ، پس اندازهای هنگفتی را مشاهده کرده اند. اما مهاجرت ابر هرگز آسان نیست. فقدان تنها یک قسمت یا م componentلفه یک برنامه یا سرویس می تواند تأثیر بسزایی در عملکرد و قابلیت استفاده داشته باشد. وقتی ما به سمت ابر حرکت می کنیم ، یکی از بزرگترین و شاید اجتناب ناپذیرترین چالش ها این است که تیم های مناسب را در کل فرآیند درگیر کنیم. یکی از این تیم های مهم متخصصان شبکه شما هستند. در یک نظرسنجی اخیر توسط BlueCat و EMA ، 88٪ از پاسخ دهندگان در این نظرسنجی معتقدند که تیم LAN باید دید داشته باشد و به طراحی ابر کمک کند. چگونه تیم شبکه خود را در مهاجرت های ابری مشارکت می دهید؟

در این چت سریع ، ما برخی از ملاحظات اصلی برای انتقال به ابر و آنچه را برای تیم شبکه شما معنی می دهد ، بحث خواهیم کرد. ما همچنین درمورد کنترل برنامه های شبکه و cloud به بررسی مواردی که در هنگام مشاهده برنامه ها و سرویس ها باید بپرسید خواهیم پرداخت. در مورد:

  • یافته های جدید این مطالعه نیاز به همکاری بهتر در یک تیم ابر و شبکه را نشان می دهد
  • بزرگترین چالشهای پیش روی مدیران و تیمهای شبکه در انتقال به ابر
  • یک استراتژی مهاجرت موثر ایجاد کنید که بر سهولت استفاده ، بهره وری و امنیت متمرکز باشد

انجمن هفته اطلاعات متخصصان فناوری اطلاعات و متخصصان صنعت را با مشاوره ، آموزش و نظرات فناوری اطلاعات گرد هم آورده است. ما تلاش می کنیم رهبران فن آوری و متخصصان موضوع را برجسته کنیم و از دانش و تجربه آنها برای کمک به مخاطبان IT خود استفاده کنیم … بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر