تحول ، اختلال و تنوع جنسیتی در فناوری

[ad_1]

در اجلاس اجلاس Axway در آمریكا عناصری مورد بحث قرار گرفت كه می توانند به بهبود برابری جنسیتی در صحنه فناوری كمك كنند.

چگونگی اینکه زنان در فناوری می توانند ترانسفورماتور ، تخریب کننده یا ترکیبی از این دو باشند ، بحث پنل مرکزی بود که این هفته در اجلاس مجازی Axway در آمریکا برگزار شد. این گفتگو شامل تجارب شرکت کنندگان در بحث ها به عنوان زنان در فن آوری و روش هایی است که سازمان ها می توانند شکاف جنسیتی را در این زمینه بیشتر کاهش دهند.

آن لو لوید ، معاون موفقیت و تجربه مشتری با Axway ، ارائه دهنده ابزارهای نرم افزاری سازمانی ، پانل Transformers یا Destroyers: Women in Technology را تعدیل کرد. چاوی ​​بهارگاوا ، مدیر خدمات تبادل داده در شرکت فورد موتور به وی پیوست. فرناندا توسکانو ، مدیر ارشد فناوری اطلاعات در بیمه HDI ؛ و سوزان شوتز ، معاون ارشد مشتری اطلاعات و تجارت در DB Schenker.

اعتبار: metamorworks از طریق Adobe Stock

اعتبار: metamorworks از طریق Adobe Stock

اگرچه در افزایش نمایندگی زنان و فرصت های شغلی در فن آوری دستاوردهایی به دست آمده است ، لوید اشاره کرده است که هنوز جای پیشرفت دارد. وی گفت: “طبق IDC ، درصد زنان در سمت های مدیریت ارشد از سال 2018 تا 2019 از 21 به 24 درصد افزایش یافته است.” لوید گفت که در سمت Axway ، 29٪ از موقعیت های رهبری آن توسط زنان انجام می شود و این شرکت از سازمان هایی مانند شبکه زنان حرفه ای در اروپا و راه اندازی مجدد زنان در ایرلند پشتیبانی می کند.

شرکتها می توانند از حمایت نیروی کار متنوعی بر اساس تحقیق ذکر شده توسط لوید بهره مند شوند. وی گفت: “گزارش مکنزی برای سال 2020 نشان می دهد که شرکت های مختلف عملکرد بهتری دارند ، استعدادهای بهتری استخدام می کنند ، کارمندان بیشتری دارند و کارگران را بهتر از شرکت هایی که روی تنوع و شمول تمرکز ندارند حفظ می کنند.”

سطح دسترسی به فرصت های شغلی فناوری به طور طبیعی می تواند عاملی در نمایندگی جنسیت باشد. در ابتدا ، توسكانی گفت كه قصد دارد مانند مادرش به عنوان یك پزشك شغل خود را دنبال كند ، اما به زودی او به دنبال منافع فن آوری شد. وی گفت: “بعد از ماه اول حضورم در دانشگاه ، فهمیدم این همان کاری است که می خواهم انجام دهم.”

در ابتدا ، خانواده بهارگاوا انتظار داشتند که وی حرفه پزشکی را دنبال کند ، اگرچه او ایده های متفاوتی داشت. وی گفت: “من به هیچ یک از آنها علاقه ندارم.” “آنچه مرا مورد توجه قرار داد فناوری های جدید بود.” به دلیل کنجکاوی ، بهارگاوا به یک برنامه آموزش فناوری اطلاعات پیوست. وی گفت: “وقتی اولین قطعه کد خود را نوشتم و نتیجه ای فوری به من داد ، باعث خوشحالی من شد.”

نجوم و فیزیک نظری از علاقه های اولیه شویتز قبل از این بود که در IT شرکت کند. وی گفت: “من همیشه انگیزه فناوری یا علم بوده ام.” شوتز گفت ، مطالعه فیزیک نظری شامل استفاده گسترده از رایانه است و او را با فرصت های رشد در فضای IT آشنا می کند. او با گذر زمان آموزش خود را تغییر داد تا روی IT تمرکز کند.

چالش هایی که متخصصان در آغاز کار خود با آن روبرو شدند شامل سازگاری با کشور جدید ، ایجاد تعادل در زندگی خانه با کار و در مورد توسکانی ، تصدی سمت رهبری در سنین نسبتاً جوانی بود. وی گفت: “هنگامی که 22 ساله بودم ، بیش از 100 نفر را مدیریت کردم.” اگرچه افرادی که مشاهده می کرد بزرگان وی بودند ، توسکانی گفت که او روی کار تمرکز کرده و نمونه ای از آن است.

شوتز گفت که او همچنین جوانترین تیم خود و همچنین شگفتی هایی مانند تور اتریشی در اروپای شرقی را تجربه می کند. وی گفت: “در کشورهای شرقی ، برخلاف کشور من ، زنان در محل کار همیشه بسیار معمول بوده اند.” “آنها چیز خاصی در زن بودن من پیدا نکردند.”

بهارگاوا گفت وقتی اولین کار IT خود را در اینجا آغاز کرده و از طرف مربیان مرد حمایت کرده است زنان زیادی را ندیده است. شوتز گفت كه مربیان وی نیز از جنسیت وی س questionال نمی كنند. وی گفت: “اگر ایده های خوبی داشتم ، اگر انگیزه حرکت به جلو را داشتم ، آنها با من مثل یکسان رفتار می کردند.”

همه اعضای این گروه مادر بودند و شوتز گفت که وقتی دخترش به دنیا آمد ، ممکن است احساس چالش در زندگی حرفه ای او وجود داشته باشد ، اما او به کار خود در تعادل با زندگی در خانه ادامه داد. وی گفت: “تشویق زنان برای پیگیری احساساتشان بسیار مهم است – این كه در مورد تشکیل خانواده” نه “یا” یا “این امر مهم است.

از آنجا که زنان هنوز در بخش فناوری کم نماینده هستند ، عوامل اجتماعی را نمی توان به طور کامل منتفی دانست. بهارگاوا گفت وقتی بزرگ شد ، کلیشه های جنسیتی قابل مشاهده بود ، اما والدینش به او اجازه دادند در انتخاب مسیرش آزادی عمل کند. تلاش های شرکت ها برای حمایت از برابری جنسیتی نیز می تواند به بهبود نمایندگی کمک کند. وی گفت: “با ورود بیشتر زنان به محل کار ، یافتن پذیرش مفید است.”

مطالب مرتبط:

چگونه نابرابری جنسیتی را در بین نقش های علم داده تغییر دهیم

AWS پشتیبانی از دختران را در تلاشهای ورود Tech تقویت می کند

چگونه بورس های تحصیلی می توانند از تنوع و گنجاندن فناوری پشتیبانی کنند

راه های غلبه بر مشکلات جنسیتی در حرفه امنیت سایبری

چگونه CIO ها می توانند زنان بیشتری را در IT استخدام کنند

راههای رساندن نمایندگی زنان از فناوری به سطوح جدید

کشف انواع استعدادها برای ایجاد شغل در فناوری و امنیت سایبری

Joao-Pierre S. Ruth کار خود را غرق در روزنامه نگاری تجارت و فن آوری گذراند ، ابتدا در صنعت محلی در نیوجرسی ، بعداً به عنوان سردبیر Xconomy در نیویورک فعالیت های خبری خود را آغاز کرد و به انجمن راه اندازی فناوری شهر پرداخت و سپس به عنوان یک فریلنسر برای این موارد فعالیت کرد. سایت ها به عنوان. .. بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با س questionsال در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers