خاطرنشان می نماییم که سروو ولو هیدرولیکی نسبت به آلودگی های محیطی و آلودگی سیال بسیار حساس است و شیرهای سروو ولو هیدرولیکی باید در یک محیط ایزوله نسبت به رطوبت، گرد و خاک محیطی نگهداری و انبار شوند و هزاران البته به دور از هرگونه مواد خورنده یا بخارات و این شرایط باید مرتبا کنترل شود . پدال/ لامبورگینی یکی از معدود سوپراسپرتسازانی است که روی به ساخت یک کراساوور آورده است. خب سروو موتور ها یکی از قطعاتی هستن که روی هر ماشین رادیو کنترلی پیدا میشن و کمتر ماشین کنترلی هست که آثاری از سروو در اون یافت معنی تراتل نشه. این خودرو این روزها نیز به امکانات گسترده ای به فروش می رسد اما مدل 1967 آن یکی از بهترین ها بود که کمتر خودرویی را می توان با آن مقایسه کرد. این خودرو که اوروس نام دارد، یکی از سریعترین شاسیبلندهای دنیا محسوب میشود و میتوان آنرا یک سوپراسپرت قدبلند دانست؛ اما اوروس در بازار تنها نبوده و با رقبایی مثل بامو X6 M کامپتیشن و مرسدس GLE63 S AMG مواجه است. ببینید در اینگونه ولوها تنها پورت فشار تنظیم شده یا پورت های خروجی سمت عملگر باز است و خوب پورت های ورودی مسدود !

و بودن فشار هیدرولیک و لوازم آبندی لاستیکی از جنس پلی اورتان و کوتین سطح شافت جکها در ساعت کارکردهای بالا موجب نشتی های کم و زیاد میگردد گاها خود جکها نیز چه غلاف و چه شافت اصلی نیز صدمه میبینند که نیازمند تعمیرات میگردند ضمن شناسایی نوع خرابی جکها میتوان اقدام لازم را در این خصوص صورت داد. میگ -۳۵ برای اولین بار بطور رسمی در سطح بینالمللی در نمایشگاه هوانوردی Aero India ۲۰۰۷ معرفی شد. داماد آقاقنبر حرف های پدرزنش را شنید و سکوت کرد و چند دقیقه بعد از خانه بیرون رفت تا این که فردا ظهر در روستایشان غلغلهای بر پا شد. به محض ورود جریان الکتریکی حرکت اسپول به سمت وضعیتی خواهد بود که دقیقا عکس وضعیت ذکر شده اتفاق بیفتد یعنی وضعیتی که در آن هد دو پورت فشار تنظیم شده و پورت فشار ورودی به هم متصل هستند خوب در این مرحله زمانیکه جریان الکتریکی ثابت باشد کاهش فشار در پورت فشار تنظیم شده بدون تاثیر از هرگونه تغییرات در جریان یا فشار ثابت خواهد ماند. موقعیت قرارگیری دکمه ها، دسته کنترل فرمان و گاز به صورتی بر روی این ریموت در نظر گرفته شده است تا به راحتی بتوانید هم زمان از آنها استفاده کرده و یک درایو لذت بخش را تجربه نمایید.

در واقع این زمان از تقسیم حجم مخزن بر حسب لیتر بر جریان تولیدی پمپ بر حسب لیتر بر دقیقه بدست می آید به شرطی که باقیمانده را در عددی بین ۲/۵ تا ۵ ضرب نماییم. البته در هنگام راه اندازی تمامی مسیرهای مکش و فشار باید شستشو داده شوند البته در این مورد خالی از لطف نیست که همواره بدانیم زمان دقیق شستشوی سیستم با حجم مخزن بر حسب لیتر نسبت مستقیم و با حجم جریان تولیدی پمپ رابطه عکس دارد . که از آن جمله مزایا میتوانیم به قابلیت مونتاژ تمامی قطعات و تمامی سایزها با هم بر اساس استاندارد DIN 24340 ، قابلیت تعویض آسان موتور گشتاوری و قابلیت تنظیم ولو به صورت خارجی اشاره کنیم . به خاطر داشته باشید که کمپانی های سازنده تمامی منافظ ورودی ولو ها را مملو از روغن نموده و سپس صفحه محافظ شیر را نصب و بسته بندی می نمایند پس در صورت امکان از وجود روغن در داخل شیر به صورت کامل اطمینان حاصل نمایید . بدون در نظر گرفتن تغییرات فشار جریان ورودی موجب باز شدن جریان عبوری از ولو همواره ثابت باقی بماند طریقه عملکرد به این صورت است که خوب در حالت بدون تحریک الکتریکی جریان وارد شده از طریق پورت ورودی به سمت پورت بای پس هدایت می شود و به محض برقرار شدن سلونوئید دهانه داخلی افزایش یافته و جریان با فشار به سمت پورت اولویت دار (پورتی غیر از پورت ورودی و بای پس)هدایت میشود در صورت وجود اضافه جریان به سمت پورت بای پس دوم منتقل میشود .

زمانی که فشار مخازن تحت فشار و یا خطوط لوله بالاتر از فشار کاری باشد، احتیاج است که سریعاً سیال موجود از مسیر فرایند تخلیه شود و فشار درون تجهیزات و خطوط سریعاً پایین بیاید. مکانیزم عملکرد کوادکوپتر چگونه است؟ پروپرشنال هیدرولیک تاثیر مستقیم دارد و هرگز خواص روغن در نحوه و میزان عملکرد پروپرشنال ولو تاثیری نخواهد داشت . در اینجا لازم میدانیم یکسری موارد را عنوان نماییم که در تناسب با شیرهای سروو پروپرشنال مطرح می باشد. مشترک وجود دارد که ما راغبیم مفتخرانه آنها را در اینجا عنوان نماییم . سومین ویژگی اینکه اغلب از اسپول های نسبتا بلند در طراحی این پروپرشنال ولوها استفاده میشود . بیشتر اینگونه نیاز ها را در تغییرات قدرت سیستم های انتقال نیرو pto مشاهده کرده اید وکسی چه میداند شاید این ولو ها به عنوان یک کنترلر پیلوت برای سایر شیرهای کنترل جهت مورد استفاده قرار گیرد . و درجه سوم همواره با توجه به تغییرات نسبت جریان ناشی از P سرعت عملگر تغییر میکند . نکته مهم اینجاست که این فشار مستقل از تغییرات جریان ورودی میباشد! و در سیستم های کنترل حلقه بسته دمای پیشنهادی روغن ۵ درجه سانتی گراد خواهد بود استفاده از فیلتراسیون کامل در مدار شامل فیلترهای با ظرفیت ۱۰ میکرون برای خط مکش و فیلتر های خط برگشت و فشار به شدت توصیه میگردد.

ایندکسر