مطمئن شوید که کویل های شما به درستی نصب شده اند و هیچ چیزی بین عنصر کویل و اجاق گاز گیر نکرده است. یکی از علل شایع این مشکل اتصال شل شده بین کویل ها و اجاق گاز است. اجاق گازهای برقی سنتی دارای مشعل کویل برقی هستند. همچنین ممکن است اتصالات سیم شل در اطراف مشعل های سیم پیچ برقی وجود داشته باشد که باعث ایجاد جرقه می شود. در صورت شکست این آزمایش ها ، ممکن است بخواهید برای تعمیر پریز برق با برق تماس بگیرید. صرف نظر از علت آن ، باید برای تعمیر این مشکل با خدمات تعمیر اجاق گاز اخوان تماس بگیرید.

از جمله قطعات اصلی این دستگاههای حیاتی زندگی امروزی برای آشپزی، میتوانیم به عایق، چند راههها، شیرها، نازلها، لولههای رابط، مشعلها، شمعک (پیلوت)، ترموکوپل، فندک و ترموستات اشاره کنیم. بیشتر بخوانید: زرد سوختن شعله نشانه چیست و چطور آن را رفع کنیم؟ عیب۵- نوک مشعل ها زرد رنگ می سوزد. وقتی دستگاه را روشن می کنید ، انتظار دارید که کویل ها برای پخت گرم شوند.

اگر دیگ بخار شما تغذیه می کند ، اما کویل ها گرم نمی شوند ، ممکن است مشکلات متعددی را تجربه کنید. اگر پریز برق شما را تأمین می کند ، اما هنوز اجاق گاز کار نمی کند ، احتمالاً در قطعات داخلی دستگاه مشکلاتی وجود دارد. مسرهای هوا و فیلتر را تمیز و باز کنید. علت: ژِیگلور یا تنظیم هوا یا سوراخهای شعله پخش کن عیب دارد (هر چیزی که سوخت از آن رد شود، ژیگلور نام دارد).

این مشکل می تواند به تنهایی حل شود و درخواست کمک از متخصصان تعمیر گاز رومیزی اخوان دارای مجوز قیمت اجاق گاز فردار ترموکوپل دار کارخانه هوشمند است. مشکلی در سوئیچ بی نهایت واحد ممکن است باعث این مشکل شود. همچنین ممکن است با سوئیچ احتراق داخلی اجاق گاز مشکلی داشته باشید که اقدامات لازم برای گرم کردن مشعل ها را انجام می دهد. پس از خرید گاز رومیزی شرایط نگهداری از گاز را به دقت بخوانید و با رعایت این نکات از خراب شدن گاز و نیاز به تعویض شیشه گاز رومیزی جلوگیری کنید و در صورت خراب شدن تعمیر گاز رومیزی را به تعمیرکار گاز رومیزی متخصص بسپارید.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد نقشه ترموکوپل اجاق گاز بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

ایندکسر