تغییرات آینده در C-Suite – هفته اطلاعات

[ad_1]

مجموعه C گسترش یافته است ، اما آیا روند ادامه خواهد داشت؟ احتمالاً بله ، اما اینکه چگونه این امر به آنچه شرکت شما بیشترین ارزش را دارد بستگی دارد.

اعتبار: Rawpixel.com از طریق Adobe Stock

اعتبار: Rawpixel.com از طریق Adobe Stock

آرایش مجموعه C متنوع تر از همیشه است. اگرچه برخی از نقش های معاون رئیس جمهور و مجموعه C در برخی از شرکت ها وجود دارد ، اما در موارد دیگر عناوین C جایگزین عناوین VP شده اند.

ترکیبی از عناوین مجموعه C به دلایل مختلف از جمله اندازه ، درآمد ، صنعت و اولویت ها از یک شرکت به شرکت دیگر متفاوت است. به گفته جف وونگ ، مدیر ارشد نوآوری در شرکت خدمات حرفه ای چندملیتی EY ، عنوان جدید C-suite نشان دهنده اهمیتی است که سازمان به این نقش می دهد.

“ما یک سازمان 150 ساله هستیم. برای 145 نفر از آنها [years]وونگ گفت: “ما به طور جداگانه به یک کار نوآوری برای ادامه روند تکامل و تکامل خود احتیاج نداریم.” مدیر عامل شرکت ناگهان متوجه شد سرعت انجام این تغییر به این معنی است که او مجبور است مفهوم این تغییر را در سازمان من بالا ببرد.

تفاوت نوآوری با تحقیق و توسعه چیست؟ از نظر فنی ، هر دو شامل نوآوری هستند. تفاوت در این است که مورد اول بر زنده ماندن در دنیای واقعی متمرکز است.

وونگ گفت: “من پزشك ارشدي دارم كه بسيار باهوش تر از من هستند و در تيمي كار مي كنند كه از لحاظ تاريخي در يكي از آن آزمايشگاه هاي شگفت انگيز باشد. “اما یک تشخیص وجود داشت که شما باید اتفاقات آنجا را با نتیجه ای در دنیای واقعی مرتبط کنید.”

عناوین نسبتاً جدید C-Suite

برخی از موارد جدیدتر اضافه شده به مجموعه C علاوه بر مدیر ارشد نوآوری عبارتند از:

  • مدیر ارشد داده (CDO)
  • مدیر ارشد تحلیل (CAO)
  • مدیر ارشد دیجیتال
  • مدیر اجرایی تحول
  • مدیر ارشد اخلاق AI
  • مدیر ارشد تنوع و شمولیت (معروف به مدیر ارشد تنوع و شمولیت)
  • مدیر ارشد امنیت اطلاعات (CISO)

نقش CDO و CAO ممکن است در یک شرکت وجود داشته باشد یا نداشته باشد. اگر چنین کنند ، یکی می تواند به دیگری گزارش دهد.

وونگ گفت: “ما به مدیر داده احتیاج داریم زیرا داده ها واقعاً بسیار مهم هستند ، و سپس شما متوجه این واقعیت می شوید كه در واقع با داده ها كاری انجام نمی دهید ، بنابراین به مدیر تجزیه و تحلیل نیاز دارید.” “آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم [realization that] این فقط داده ها و تجزیه و تحلیل ها نیست ، بنابراین ما به یک مدیرکل دیجیتال نیاز داریم. گاهی اوقات آنچه تحت عناوین مختلف مشاهده می کنید ، تحول در درک شرکت از آنچه برای تغییر ، توسعه ، توسعه و نوآوری نیاز دارند ، بنابراین به همین دلیل است که شاهد افزایش همه این عناوین هستید. “

جف وونگ ، چشم

جف وونگ ، چشم

گاهی اوقات نقش CIO به نقش مدیرعامل دیجیتال تبدیل می شود ، زیرا این شرکت در تحول دیجیتالی خود به نقطه عطفی رسیده است. در موارد دیگر ، یک مدیر عامل دیجیتال درگیر است زیرا نقش CIO به عنوان یک حرکت کندتر دیده می شود یا شرکت فاقد تخصص دیجیتال است.

مدیرکل تحول همچنین می تواند تحول دیجیتال را تحریک کند و وقتی این کار را انجام می دهد ، آنها معمولاً نقش گسترده تری در اطمینان از وقوع مدیریت مناسب تغییر دارند. بوشن ستی ، یک شریک جهانی برای مردم و سازمان ها در شبکه خدمات حرفه ای چند ملیتی PwC ، گفت که این “نقشی کلاسیک برای مردم ، فرایندها و فناوری ها” است.

نقش مدیر اخلاقی هوش مصنوعی این روزها نادر است. برخی از شرکت ها از قبل مدیرعامل اخلاق دارند اما برخلاف مدیر عامل هوش مصنوعی ، این فرد ممکن است از دانش یکسانی در مورد هوش مصنوعی و یادگیری ماشین برخوردار نباشد.

نقش مدیر اجرایی تنوع و شمولیت یا مدیر اجرایی تنوع ، شمول و برابری به طور فزاینده ای محبوب می شود ، زیرا اکنون یک شناخت روزافزون وجود دارد که نیروی کار باید متنوع باشد – نه فقط به دلایل انصاف ، بلکه به دلیل تنوع منجر به مجموعه ای غنی از دیدگاه ها می شود. همچنین می تواند به حداقل رساندن برخی از تعصبات سنتی “پسران سفیدپوست پیر” کمک کند که امروزه چنان توهین آمیز شده اند که شامل تبعیض نژادی و نژادپرستی است.

نقش مدیر ارشد امنیت اطلاعات جدیدتر از نقش مدیر ارشد امنیت است. اولی به طور خاص بر امنیت سایبری متمرکز است ، در حالی که دومی بر امنیت و امنیت جسمی تمرکز دارد. با این حال ، دوباره هیچ مطلقی وجود ندارد ، زیرا شرکت ها می توانند نقش ها را متفاوت تعریف کنند. همچنین ، هر دو نقش می توانند به طور همزمان در یک شرکت وجود داشته باشند.

نقش های C-suite که تکامل یافته اند

نقش مدیر کل دیجیتال در برخی از سازمان ها تا حد نابودی تکامل یافته است.

“حدود پنج سال پیش ، شرکتهای بیشتری مدیر عامل دیجیتال را منصوب کردند [they] “او می خواست یک استراتژی دیجیتال واقعی در همه رابط های مشتری خود ، در همه افرادش ، در تمام تعاملات خود با سهامداران مختلف داشته باشد ،” Sethi به PwC گفت. “پنج سال سریع جلو بروید و همین شرکت ها مدیر عامل دیجیتال ندارند زیرا دیجیتال است فقط راه تجارت آنها. “

بوشن ستي ، PwC

بوشن ستي ، PwC

ستي همچنين گفت كه مديران ارشد توسعه پايدار در حال جابجايي به سمت مدير عامل هستند تا اهداف يا نقش مشابهي را كه مسئول مسئوليت اجتماعي است ، در بر گيرد.

ترکیب نقش های C-Suite در مورد شرکت شما چیزی می گوید ، اما مراقب باشید

عناوین جدید مجموعه C بیانگر این واقعیت است که مشاغل تأکید بیشتری بر چیزی دارند. ایجاد نقش های C-suite فقط برای اجراها ایده بدی است

ستی گفت: “شما می توانید نقش مدیر ارشد نوآوری را ایجاد کنید ، اما ممکن است فرهنگ بسیار ابتکاری نداشته باشید …” “اگر مشوق های مناسب ، فرایندهای صحیح و اعتماد درست در بین کارمندان و سایر ذینفعان نداشته باشید ، این می تواند بیش از فایده آسیب برساند زیرا مردم آن را می بینند. شما چیزی خلق کرده اید که نمی توانید به آن برسید. “

عناوین دیگر C-Suite که ممکن است ظاهر شوند

برخی از نقش های مجموعه C که در بالا ذکر شد ممکن است برای برخی از شرکت ها “جدید” باشد ، اما به عنوان یک مفهوم جدید نیست. برخی دیگر ممکن است کاملاً جدید باشند. به عنوان مثال ، ستی گفت که او می تواند مدیر عامل ذی نفعانی را ببیند که مسئول برند ، شهرت و تأثیر بر سهامداران است. و حدس بزنید چه؟ Airbnb از قبل یکی دارد.

“همه این موارد – ESG ، پایداری ، تحول ، رشد ، ادغام ها و ادغام ها – اگر مواردی نباشند که بتوانید اندازه بگیرید و نیرویی در راه اداره تجارت شما نخواهد بود ، پس فقط افراد را در آن قرار دهید. “دلایل مختلفی مورد نیاز خواهد بود ، اما قطعاً کافی نیستند.” “اگر شما رئیس ادغام و ادغام هستید و نمی توانید محرک خریدها را بکشید یا نقشی جهانی دارید که در نهایت به صورت داخلی کار می کند ، کمی مبارزه است. شما واقعاً باید مطمئن شوید که سیگنال های درستی را ارسال می کنید و در حال اجرا هستید. “

ساختارهای گزارشگری نیز در مورد یک شرکت چیزی می گویند. به عنوان مثال ، در شبکه بهداشت جامعه ، CIO به CAO گزارش می دهد زیرا این شرکت برای تجزیه و تحلیل داده ها بسیار ارزش قائل است. با این حال ، ساختارهای گزارش دهی C-Suite نیز از یک شرکت به شرکت دیگر متفاوت است.

خط پایین

آپارتمان های C در حال تکامل هستند ، اما لزوماً یکسان نیستند. ما فقط باید روندهای تجارت و فناوری را بررسی کنیم تا بفهمیم چرا نقش هایی که امروزه وجود دارند وجود دارند.

با این وجود ، نیاز واقعی به نقش در هر شرکت خاص و همچنین توانایی اهمیت آن نقش وجود دارد. چگونگی توسعه مجموعه C شرکت شما به اولویت های کاری آن بستگی دارد.

مطالب مرتبط:

CIOs: آیا امروز برای فناوری فردا آماده هستید؟

رهبری فناوری اطلاعات: 10 راهی که نقش CIO در سال 2020 تغییر کرده است

CIOs: ستاره های جدید راک سازمانی

لیزا مورگان یک نویسنده مستقل است که داده های بزرگ و BI را برای InformationWeek پوشش می دهد. وی در مقالات ، گزارش ها و انواع دیگر مطالب در نشریات و سایت های مختلف شرکت کرده است ، از SD Times تا واحد اطلاعات هوشمند. مناطق مشترک پوشش شامل … بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با س questionsال در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers