تلاش ها برای تنوع شرکت ها در حال واقعی شدن است

[ad_1]

Data Science For All آموزش و مشاوره رایگان ، به علاوه استخدام از شرکت های شریک مانند Accenture و Target را ارائه می دهد. این چیزی است که بنیانگذاران آن در مورد تنوع امروز می گویند.

Hunatorn از طریق Adobe Stock

Hunatorn از طریق Adobe Stock

در طول سال گذشته ، بسیاری از سازمان های سازمانی زمان بیشتری را صرف هر زمان دیگری در مورد تلاش های متنوع و فراگیر کرده اند. اما دستیابی به برنامه های مناسب همیشه آسان نیست. سازمان ها می توانند در مورد استخدام سیاه پوستان ، Latinx ، LBGTQ ، و زنان در مشاغل با همان سرعتی که در جمعیت عمومی ظاهر می شوند ، صحبت کرده و آنها را با همان نرخ به وظایف اجرایی ارتقا دهند. اما برای سالیان متمادی ، حتی وقتی شرکت ها در مورد آن به عنوان هدفی صحبت می کردند ، بازهم در رسیدن به آن ناکام بودند.

آخرین آمار اداره آمار کار برای سال 2020 نشان می دهد که در مشاغل رایانه و ریاضیات ، 9.1٪ از کارمندان سیاه پوست یا آمریکایی آفریقایی تبار هستند (در مقایسه با 13.4٪ از کل جمعیت ایالات متحده) و 8.4٪ نیز اسپانیایی تبار یا اسپانیایی تبار هستند (در مقایسه به 18.5 درصد کل جمعیت ایالات متحده) و 25.2 درصد نیز زنان هستند (در مقایسه با 50.8 درصد کل جمعیت آمریکا). (آمار عمومی جمعیت مربوط به سرشماری ایالات متحده است.)

برنامه های متنوع ، عدالت و شمول موفقیت آمیز برای موفقیت باید چند وجهی باشند. امسال به نظر می رسد شرکت های بیشتری در پشت اهداف تنوع خود عضلات بیشتری اضافه می کنند. شم مصطفی ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Correlation One ، شرکت ارزیابی ، آموزش ، کشف استعدادها و استخدام ، گفت که شیوه تفکر در اواسط سال 2020 تغییر کرد. مصطفی گفت: فوریت این تلاش ها کاری نبوده است که قبلاً انجام شده باشد ، اما پس از ترور جورج فلوید و جنبش عدالت اجتماعی ، شرکت های بیشتری به ارائه آموزش و مسیرهای شغلی جدید برای مستضعفان علاقه نشان داده اند.

شم مصطفی

شم مصطفی

به عنوان مثال ، جانسون و جانسون از جمله شرکت هایی است که سعی در انجام گفتگو دارد. این شرکت دارای یک برنامه تنوع و شمول سه ستونی است که برای تمرکز بر سه حوزه ای طراحی شده است که شرکت آنها را حیاتی می داند. اما جانسون و جانسون ، همراه با SoftBank ، Accenture ، BlackRock ، Workday ، Target و بسیاری دیگر ، با برنامه ای به نام Data Science for All / Empowerment که توسط Correlation One ایجاد شده است ، همکاری می کنند. این برنامه یک برنامه آموزش رایگان 16 هفته ای در علوم داده و تجزیه و تحلیل ارائه می دهد که توسط مربیان دانشگاه ها ، از جمله هاروارد و موسسه فناوری ماساچوست ، برای سیاه پوستان ، اسپانیایی / اسپانیایی زبان ها ، LGBTQ ها و دانشجویان دختر آموزش داده می شود. این برنامه به تازگی از گروه دوم متشکل از 1000 دانشجو استقبال کرده است که از بین 25000 متقاضی انتخاب شده اند. طبقه فعلی “رفقا” 58٪ سیاه پوست و 36٪ اسپانیایی یا آمریکای لاتین است. سال گذشته ، اولین گروه 500 نفر را فارغ التحصیل کرد.

Data Science for All / Empowerment همچنین با بیش از 25 کارفرما همکاری می کند تا بتواند هزینه های برنامه را تأمین کند ، مربیان را به برنامه بفرستد (زیرا هر یک از کارکنان برنامه به عنوان مربی تعیین می شوند) و سپس گروه استعدادها را استخدام می کند.

تارگت 17 نفر از کارمندان خود را برای راهنمایی برنامه فرستاد. آناپلان 75 نفر از کارمندان خود را اعم از کسانی که در بسیاری از مناصب ارشد به عنوان مدیر ارشد درآمد و مدیر بازرگانی بودند ، اعزام کرد.

به گفته راشد صبر ، بنیانگذار و مدیر اجرایی همبستگی یک و داده ها ، علاوه بر تمرکز بر جنبش عدالت اجتماعی ، سازمان ها در حال درک این موضوع هستند که وقتی تنوع در افرادی که روی هوش مصنوعی کار می کنند ، خطر بالایی دارد. علم برای همه به عنوان مثال ، عدم موفقیت در شناسایی چهره سیاه توسط الگوریتم های تشخیص چهره.

رشید صابر

رشید صابر

صابر گفت: “مردم در می یابند که تصمیمات عمومی بیشتری توسط الگوریتم ها گرفته می شود.” بدون تنوع در علم داده ، تجزیه و تحلیل و هوش مصنوعی ، جامعه با اختلالات و نارسایی های بیشتری مانند مشکل تشخیص چهره روبرو خواهد شد.

صابر گفت: “ما اکنون در مرحله دریافت اولیه اطلاعات و هوش مصنوعی هستیم.” اکنون زمان رسیدگی به موضوعات تنوع است تا در آینده نسبت به آن تعصب ایجاد نکنیم.

“ما این آگاهی شرکای خود را دیدیم و آنها واقعاً با کمک به ما در حرکت سوزن از ما حمایت کردند.”

به گفته صابر و مصطفی علاوه بر دریافت حمایت بیشتر از شرکا ، خود محیط شرکت نیز تغییر کرده است.

صابر به InformationWeek گفت: “به نظر می رسد روند موج معکوس است.” بنابراین ، احتمالاً هرگز فرصت بهتری برای نامزدهای سیاه پوستان ، لاتین ها ، دگرباشان جنسی و زنان برای رفتن به مشاغل رویایی خود نبوده است.

صابر گفت: “جهان امروز صدف شماست اگر امروز در آمریكا كاندیدای كمی باشید.” وی برای داوطلبانی که می خواهند در آن نفوذ کنند توصیه زیر است: “بهترین کاری که می توانید انجام دهید کسب مهارت های داده است.” به گزارش صابر ، اگر در سمت بازاریابی یا فعالیت یا مدیریت محصول باشید ، این درست است.

وی گفت: “ما داده ها را عمودی نمی دانیم. ما داده ها را افقی می پنداریم.” “این نقشها بیشتر و بیشتر تلاقی می کند.”

مصطفی گفت: تنها در شش ماه گذشته فضای استخدام نامزدهای کم نماینده تغییر چشمگیری کرده است. به عنوان مثال ، وی خاطرنشان کرد که چندین شرکت بزرگ خدمات مالی با استخدام KPI که به جبران خسارت رهبران شرکت وابسته است ، تفاوت ایجاد کرده اند.

وی گفت: “اگر كاندیدای كم نمایندگی هستید ، كارفرمایان برای استخدام شما صف می بندند.” “ما می بینیم که آگاهی تغییر کرده است ، شاخص های جبران خسارت تغییر کرده است ، آمریکا شروع به حل مسئله تنوع می کند. اگر شما یک کاندید هستید ، اکنون زمان آن است.”

مطالب مرتبط:

چگونه نابرابری جنسیتی بین نقش های علم داده را تغییر دهیم
AWS در حال افزایش حمایت از دختران در تلاش برای استفاده از فناوری است
چگونه بورس های تحصیلی می توانند از تنوع و گنجاندن فناوری پشتیبانی کنند
راه های غلبه بر مشکلات جنسیتی در مشاغل امنیتی سایبری

جسیکا دیویس سردبیر ارشد در InformationWeek است. این شامل مدیریت فناوری اطلاعات شرکت ها ، مشاغل ، هوش مصنوعی ، داده ها و تجزیه و تحلیل ها و نرم افزارهای سازمانی است. او کار خود را صرف پوشاندن دوراهی تجارت و فناوری کرده است. او را در توییتر دنبال کنید: … بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با س questionsال در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers