جایی که هنوز به پذیرش ابر نیاز است

[ad_1]

COVID-19 تماس بیدار رهبران برای پذیرش فناوری ابر است. صنایعی که از پذیرش ابری بهره مند شوند هنوز مخالف پذیرش هستند.

در طول 20 سال گذشته ، رایانش ابری به عنوان یک فناوری مدیریت شرکت به طور گسترده مورد استفاده قرار گرفته است. امروزه ، بیش از 91٪ از کل مشاغل از یک راه حل ابری عمومی ، خصوصی یا ترکیبی استفاده می کنند – و آنها همچنان از ابر ابر برای بهبود انعطاف پذیری ، کارایی و نوآوری استقبال می کنند.

تصویر: بیت ها و انشعابات - stock.adobe.com

تصویر: بیت ها و انشعابات – stock.adobe.com

بیشتر صنایع ابر را به عنوان ابزاری لازم برای مدیریت نیروی کار – خصوصاً در محیط COVID-19 که همه چیز از راه دور یا دیجیتال است – می شناسند. با توجه به ارزش ابر ، از هر سه سازمان دو موفق به بدست آوردن ارزش کاملی که ابر می تواند برای تجارت آنها به ارمغان بیاورد نیستند ، و طبق مطالعه ابر ابر Accenture 2020 ، از هر چهار سازمان یکی از عوارض غیر منتظره را تجربه می کند.

در حالی که مشاغل همچنان به ادغام ابر در روند کار خود ادامه می دهند ، این چالش های جدید منجر به افزایش شک و تردید در مورد روند مهاجرت می شوند. در مراقبت های بهداشتی – صنعتی که با استفاده کند از فناوری های نوظهور شناخته می شود – رایانش ابری تفاوتی ندارد. موارد زیر مهمترین چالشهای پیش روی امکانات بهداشتی درمانی در میزبانی ابری است:

  • زیرساخت به عنوان یک مانع: صنعت مراقبت های بهداشتی نیروی کار “سرورها” را آماده کرده است – ایجاد زیرساخت های میراثی که باید برای یک نسل بدون تغییر باقی بمانند. اما فناوری که امروز از آن استفاده می کنیم حتی در دو دهه قبل قابل تشخیص نیست. در نتیجه ، زیرساختهای منسوخ شده با ایجاد وقفه در روند کار و تأثیر منفی بر ایمنی بیمار ، می توانند بیش از سود آن آسیب برسانند.
  • عدم مهارت ابر در داخل سازمان: سازمانهای بهداشتی به سادگی استعداد استفاده از ابر را به عنوان ابزاری ندارند. این صنعت با کمبود فزاینده ای از کارکنان متخصص فناوری اطلاعات مراقبت های بهداشتی روبرو است ، که اغلب به دلیل سیستم های بهداشتی است که ترجیح می دهند متخصصانی را که تجربه پزشکی گسترده ندارند استخدام کند.
  • پیچیدگی تغییرات تجاری و عملیاتی: رهبران بهداشت اغلب فن آوری های جدید را خطرناک می دانند و بهبودها نیز در بهترین حالت افزایش می یابد. این صنعت این فکر را عذاب می دهد که “اگر شکسته نشود ، آن را اصلاح نکنید”.

اگرچه COVID-19 مانع صنعت مراقبت های بهداشتی می شود ، اما همچنین فرصتی را که یک بار در زندگی می دهد به تجار برای تجدید نظر در فعالیت ها می دهد. فرزندخواندگی آسان نیست و برای پیشبرد کل سازمان به مشارکت از بالا به پایین نیاز دارد. برای جاسازی موفقیت آمیز ابر در عملیات تجاری ، مشاغل باید سه کار انجام دهند:

  1. مدل های جدید تجاری را اتخاذ کنید. مشاغل باید اهداف تهاجمی از بالا به پایین را شروع کنند که توسط مدیران ارشد پشتیبانی می شوند.
  2. جای مدیران IT را در میز بگذارید. CIO ها را قادر می سازد تا با دادن جایگاهی در میز ، تصمیمات مهم تجاری را که باعث فرآیندهای شرکت است ، بگیرند.
  3. مهارت های جدید ایجاد کنید. نیروی کار خود را به مهارت های مورد نیاز برای تلفیق فن آوری ها و فرآیندهای جدید ابر مجهز کنید.

با استفاده از قدرت ابر ، مشاغل در موقعیت بهتری برای دستیابی به اهداف خود در این محیط چالش برانگیز ، ایجاد زیرساخت فناوری قوی تر و ایجاد انعطاف پذیری بیشتر برای آنچه در آینده به وجود می آید ، هستند.

Cloud نقش اصلی خود را در عملیات پایدار و پایدار شرکت ها و مزایای رقابتی آینده اثبات کرده است. اگر اساساً در فضای ابری نیستید ، نمی توانید امیدوار باشید که فرصت های یک سازمان مدرن را باز کنید – انعطاف پذیری بیشتر ، انعطاف پذیری بیشتر و فرصت های جدید برای نوآوری برای کمک به شما در صنعت خود را مختل کنید مشاغلی که در مقیاس وسیعی همچنان روند انتقال به ابر را کند می کنند ، نه تنها متحمل هزینه های فرصت می شوند بلکه خطر بقا را نیز دارند.

اولگ کوچریاونکو، MD ، MPH ، یک رهبر جهانی در فناوری بهداشت و مشاوره در Accenture Cloud First و یک پزشک اجرایی است که به مشتریان کمک می کند تا شرکت بهداشت و درمان را تغییر دهند و از طریق نوآوری ، بهبود بهره وری و انعطاف پذیری ارائه شده توسط ابر ، جریان های درآمد جدید ایجاد کنند. اولگ بیش از 12 سال تجربه بالینی و صنعتی به عنوان چشم پزشک و مشاور استراتژی و مدیرعامل در Oxfam ، بانک جهانی و گروه بهداشت و سلامت دارد. وی همچنین با دانشگاه هاروارد ، مجمع جهانی اقتصاد و بانک جهانی مقاله منتشر کرده است.

انجمن هفته اطلاعات متخصصان فناوری اطلاعات و متخصصان صنعت را با مشاوره ، آموزش و نظرات فناوری اطلاعات گرد هم آورده است. ما تلاش می کنیم رهبران فن آوری و متخصصان موضوع را برجسته کنیم و از دانش و تجربه آنها برای کمک به مخاطبان IT خود استفاده کنیم … بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsال در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers