[ad_1]

AWS دوباره: سخنرانان این اختراع دیدگاه های خود را در مورد تغییر موتور در سازمان های خود به اشتراک گذاشتند.

در این ماه در کنفرانس AWS شرکت کنندگان: کنفرانس مجازی اختراع ، JPMorgan Chase و Snap از جمله شرکت هایی بودند که اطلاعاتی در مورد چگونگی تحول و نوآوری بخشی از استراتژی های IT خود ارائه دادند.

لوری بیر ، مدیر فنی JPMorgan Chase ، در طی یادداشت اصلی درباره چگونگی کشف مجدد AWS توسط بانک سرمایه گذاری برای خدمات دهی به مشتریان صحبت کرد. وی گفت ، راه حل های ارائه شده توسط این بانک به طور فزاینده ای از نظر فناوری هدایت می شود و طیف گسترده ای از خدمات مالی مانند وام ، بانكداری ، بازارها و مشاوره را پوشش می دهد. بیر گفت: “هر کاری که می کنیم ، در مقیاس عظیم انجام می دهیم.” ما 28 تریلیون دلار دارایی داریم و روزانه 6 تریلیون دلار پرداخت می کنیم. “

تصویر: Quardia Inc.  - سهام. Adobe.com

تصویر: Quardia Inc. – سهام. Adobe.com

وی گفت که JPMorgan Chase با توسعه بیشتر مقیاس خود ، با 50٪ از خانوارهای آمریکایی ارتباط برقرار می کند ، از طریق بانک مصرف کننده و جامعه خود و خدمت به 54 میلیون مشتری فعال دیجیتال. بیر گفت که فناوری اهرم به بانک سرمایه گذاری کمک می کند تا علاوه بر تجربه مالی و دسترسی مشتری ، خود را متمایز کند. وی بخشی از تاریخچه 200 ساله جمعی و توسعه JPMorgan Chase را با فناوری از روزهای ابتدایی بودجه برای اختراعات معروف توماس ادیسون مانند لامپ تا معرفی دستگاههای خودپرداز بیان کرد.

وی گفت ، تنها تجربه قبلی برای مقابله با توسعه سریع دنیای مالی کافی نیست. بیر گفت: “ما ده ها سال است که صنعت خدمات مالی را دوباره کشف کرده ایم ، اما امروز این موضوع متفاوت شده است.” “سرعت تغییرات شتاب گرفته ، نوآوری در حال شتاب گرفتن است و سیستم عامل های ابری به طور روزمره مدل های تجاری را مختل می کنند.”

وی گفت: JPMorgan Chase تصمیم گرفته است تا به طور کامل در محیط خود تجدید نظر کند تا تلاش های مدرن سازی را شامل شود ، که شامل 250،000 کارمند ، حدود 35،000 توسعه دهنده ، استقرار 6،000 برنامه کاربردی و 450 پتابایت داده است. بیر گفت ، انجام چنین اقدامی عظیم شامل تمرکز بر استعدادهای فناوری است و مالکیت مسیرهای بانک های سرمایه گذاری در یک فضای ابر ترکیبی است.

وی گفت ، JPMorgan Chase همچنین با فروشندگان برجسته فناوری در حال کار در زمینه نوآوری است و تحول آن را با AWS و شیوه های مدرن مهندسی پیش می برد. این تلاش ها شامل بازسازی همه برنامه های JPMorgan Chase می باشد که بومی ابر هستند و با استفاده از AI و تجزیه و تحلیل پیشرفته تر ، ضمن حفظ یکپارچگی امنیت.

وی گفت ، بانک سرمایه گذاری همچنین در فناوری ذخیره سازی ابری سرمایه گذاری می کند ، با آمازون Redshift به منظور تجزیه و تحلیل قابلیت های تجزیه و تحلیل خود در محیط امروز.

جری هانتر ، معاون ارشد مهندسی ، به ویژه هنگامی که صحبت از اولین تلاش این شرکت برای محاسبه است ، گفت: شرکت دوربین و رسانه های اجتماعی Snap سهم خود را در تکامل سریع دیده است. وی گفت: “این بزرگترین چیزی بود که به فناوری ضربه زد.” بسیاری از بخشهای صنعت را مختل کرده است.

هانتر گفت اسنپ در ابر به دنیا آمده و از نوآوری هایی مانند پردازنده AWS Graviton2 و منابع بدون سرور برای حفظ رقابت ، به ویژه پس از مشاهده نوآوری های بیشتر در محاسبات ، بهره می برد. وی گفت: “هر بار كه نوآوری جدیدی ظاهر می شود ، ما از اولین کسانی هستیم كه آن را اتخاذ می كنیم زیرا باعث كاهش هزینه ها و بهبود بهره وری می شود.”

راه پیش رو حتی بیشتر تغییر خواهد کرد ، اما طبق گفته مدیر عامل AWS اندی ایاسی ، هنوز کاملاً آشنا خواهد بود. وی گفت: “در حین صحبت ، محاسبه همچنان کشف می شود.” وی محاسبات را از طریق سه حالت اصلی که در حال حاضر استفاده از آنها را می بینند ، توصیف کرد که ممکن است به آینده نیز اشاره داشته باشد.

  • نمونه ها ، روش سنتی انجام محاسبات است.
  • کانتینرهایی که در آن افراد خدمات خرد کوچکتری ایجاد می کنند که به آنها امکان می دهد سریعتر حرکت کنند و قابلیت حمل و نقل بیشتری داشته باشند
  • محاسبات بدون سرور مبتنی بر رویداد ، جایی که شما اصلاً نگران سرورها یا خوشه ها نیستید.

جسی گفت: “این سه روش محاسبه برای ماندن در اینجاست.” “آنها مدت طولانی اینجا خواهند بود.”

برای محتوای بیشتر درباره ابر و تحول ، این داستان ها را دنبال کنید:

اندی جسی: سرعت از پیش تعیین نشده است. این یک انتخاب است

مطالعه: مهاجرت ابرها شتاب بیشتری می گیرد

آیا برای تبدیل شدن به ابر به هوش مداوم نیاز است؟

استراتژی های ابر دیگر فقط مربوط به تحول دیجیتال نیستند

Joao-Pierre S. Ruth کار خود را غرق در روزنامه نگاری تجارت و فن آوری گذراند ، ابتدا در صنعت محلی در نیوجرسی ، بعداً به عنوان سردبیر Xconomy در نیویورک فعالیت های خبری را آغاز کرد ، و به جامعه راه اندازی فناوری شهر پرداخت و سپس و به عنوان یک فریلنسر برای سایتهایی از جمله. .. بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

بینش بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر