داده ها درمانی است برای آنچه زنجیره تأمین را دشوار می کند

[ad_1]

با تغییر لرزه ای به سمت خرید آنلاین ، مصرف کنندگان می خواهند آنچه را که می خواهند و زمانی که انتظار دارند بدست آورند.

زنجیره تامین رنج می برد و داده ها می توانند درمان کنند. COVID سرعت خرید مشتریان را تسریع کرده و زنجیره های تأمین را تقریباً تا نقطه شکست خود کشانده است. با تغییر لرزه ای به سمت خرید آنلاین ، مصرف کنندگان می خواهند آنچه را که می خواهند و زمانی که انتظار دارند بدست آورند.

اعتبار: leowolfert از طریق Adobe Stock

اعتبار: leowolfert از طریق Adobe Stock

با تغییر در خریدها در سال 2021 ، 20 تا 25 درصد کالاها اکنون بصورت آنلاین خریداری می شوند. این درصد همچنان افزایش خواهد یافت ، و زنجیره های تأمین فشار مداوم برای پاسخگویی به تقاضای روزافزون برای تحویل سریع از آخرین مایل است. علاوه بر این ، مصرف کنندگان عادت دارند که تحویل آنها در مدت زمان بسیار کمتری انجام شود. مصرف کنندگان انتظار دارند که خریدهای آنها در طی یک روز یا حتی همان روز در آستانه آنها ظاهر شود.

تصمیم برای تعمیر و بازیابی زنجیره تأمین برای دستیابی به این واقعیت جدید باید بر روی داده ها باشد:

  • جمع آوری داده های مربوطه در هر نقطه از زنجیره تأمین
  • ذخیره داده در ابر
  • دسترسی به داده های همه مدیران و کارمندان از تولید تا توزیع تا تحویل

راه حل داده های RFID

راه حل هویت فرکانس رادیویی (RFID) امکان جمع آوری ، ذخیره سازی و دسترسی به داده ها را فراهم می کند ، که در نهایت شفافیت زنجیره تامین از پایان به پایان را تضمین می کند.

رهبران زنجیره تأمین دریافتند كه با اتخاذ یك راه حل كامل RFID ، آنها می توانند زنجیره های تأمین را بهینه كرده و شفافیت پایان به پایان را برای هر بسته فراهم كنند: محل قرارگیری آن ، محتویات آن ، مقصد و زمانی كه انتظار می رود. رویکردهای خودکار داده محور در زنجیره تأمین برای حفظ حرکت سریع و دقیق کالاها ضروری است.

از تولید به مقصد نهایی ، RFID نقش برجسته تری را به عهده می گیرد ، در نهایت زنجیره های تأمین را قادر می سازد تا تقاضای روزافزون تجارت الکترونیکی و تغییر جهت از B2B به عملکرد مستقیم به مصرف کننده را برآورده کنند.

RFID به عنوان یک راه حل زیرساخت ها و منابع انسانی را بهینه می کند:

  • یک راه حل کامل RFID توانایی حفظ هوش و همچنین تفسیر آن را در سراسر زنجیره تأمین دارد.
  • RFID می تواند قابلیت های اضافی را در کل زنجیره تأمین – به ویژه مرتب سازی خودکار هوشمند در مایل آخر – فعال کند.
  • داده های بدست آمده از طریق راه حل RFID دقت را کنترل می کند. دقت ضروری است زیرا تاجران توانایی ارسال چیز اشتباهی را برای شخص اشتباه ندارند.

با اتوماسیون کامل حرکت کالاها ، راه حل RFID سطح جدیدی از اتوماسیون را ارائه می دهد که فراتر از تسمه نقاله است.

منابع انسانی که قبلاً به کارهای مرتب سازی دستی و بارگیری اختصاص داده شده است ، می تواند برای مناطقی آموزش داده شود که یک منطقه ارزش ایجاد می کنند که وابستگی بیشتری به استفاده از داده ها برای بهینه سازی فرآیند بارگیری و مسیریابی کامیون دارد.

RFID و مرتب سازی هوشمند

RFID با فراهم آوردن توانایی مرتب سازی هوشمندانه می تواند حتی نقش بزرگتری داشته باشد.

در واقع ، عنصر اصلی مرتب سازی هوشمند ، در دسترس بودن داده های قابل توجهی است که توسط RFID در سطح پارکت فعال می شوند ، و این همکاری با هوش مصنوعی (AI) است.

استفاده از فناوری RFID برای مرتب سازی هوشمند تکرار بعدی یک راه حل کامل RFID است. قابلیت انعطاف پذیر ارائه شده توسط RFID و مرتب سازی هوشمند در آخرین مایل به شما اجازه می دهد تا حجم فزاینده ای از بسته ها سریعتر و با دقت بیشتری هدایت شوند.

داده ها باعث پایداری می شوند

داده های تولید شده توسط یک راه حل کامل RFID یک مزیت اصلی دیگر فراهم می کند: انعطاف پذیری.

واقعیت: با پیشرفت دهه ، فشارهای فزاینده ای بر شرکت ها برای کمک به دستیابی به اهداف آب و هوایی جهانی و در عین حال پاسخگویی به تقاضای روزافزون مصرف کنندگان وجود دارد. بر اساس گزارش اخیر مک کینزی ، “شرکت های مصرف کننده نیاز به کاهش چشمگیر هزینه های طبیعی و اجتماعی محصولات و خدمات خود دارند تا از افزایش تقاضای آنها بدون مالیات بر محیط زیست یا رفاه انسان استفاده کنند.”

از آنجا که داده های گرفته شده توسط راه حل RFID برای افزایش سرعت جابجایی کالاها در کامیون ها استفاده می شود ، همچنین می توان از آنها برای پیکربندی و بهینه سازی فضای کامیون استفاده کرد. با توجه به کارآمدترین مسیر به مقصد بسته ها. تجمع داده ها به بسته ها امکان می دهد تا در کارآمدترین مسیر حرکت کنند.

بسته بندی و حمل بسته بندی مناسب باعث می شود تعداد کامیون در جاده و هواپیما در هوا کم شود. به زبان ساده ، رد پای کربن از طریق داده ها به حداقل می رسد: فقط دانستن اینکه چه چیزی دارید و به چه ترتیبی برای تحویل آن نیاز دارید.

درمان آنچه زنجیره تأمین را دشوار می کند داده ها است. یک راه حل کامل RFID امکان جمع آوری ، ذخیره و اتوماسیون داده ها را در هر نقطه از زنجیره تأمین فراهم می کند که منجر به شفافیت و بهینه سازی پایان به پایان می شود. در حالی که مصرف کنندگان به تقاضای بیشتر ادامه می دهند ، RFID به زنجیره های تأمین امکان تحویل را می دهد.

رایان یوست معاون رئیس جمهور / مدیر کل سازمان است بخش راه حل های چاپگر (PSD) برای شرکت اوری دنیسون. وی در نقش خود ، مسئولیت رهبری جهانی و استراتژی بخش راه حل های چاپگر را متمرکز بر ایجاد مشارکت ها و راه حل هایی در صنایع غذایی ، پوشاک و تولید دارد.

انجمن هفته اطلاعات متخصصان فناوری اطلاعات و متخصصان صنعت را با مشاوره ، آموزش و نظرات فناوری اطلاعات گرد هم آورده است. ما تلاش می کنیم رهبران فن آوری و متخصصان موضوع را برجسته کنیم و از دانش و تجربه آنها برای کمک به مخاطبان IT خود استفاده کنیم … بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers