درمان ژنیکوماستی در طب سنتی و اسلامی

بسیاری از مردان، سعی میکنند با استفاده از روشهای کاهش چربی موضعی یا عدم انجام تمرینات قفسه سینه، سینههای مردانهی خود را کوچک کنند، که البته هر دو روش هرگز نتیجهای نخواهند داشت. آیا عمل جراحی کوچککردن سینه مردان میتواند در درمان نوکهای پفکرده ی سینههای موثر باشد؟ جراحی یکی از روش های درمان بزرگی پستان یا همان ژنیکوماستی در مردان است. این تغییرات می تواند به شکل قرمز شدن پوست یا یک راش پوستی و ورم یا انباشت مایعات در بافت عضله ی قفسه ی سینه باشد. گاهی اولین نشانه ی سرطان سینه، بروز تغییر در پوست قفسه ی سینه است. در برخی موارد ترشح از نوک پستان می تواند نشانه ای از یک بیماری باشد. این نشانه ها شبیه به علائم بیماری های عفونی هستند. جواب: دکتر جهانگیر تقی پور طی سال ها تجربه یکی از بهترین طریق کوچک کردن سینه مردان را به کار می برد. احتمالاً یکی از دلایل تفاوت این نتایج تعریف پژوهشگران از اندازه یک پستان طبیعی در پسران نوجوان و تفاوت سنی پسران مورد مطالعه در پژوهشهای مختلف بوده است. البته آمار ابتلا به سرطان سینه در مردان به میزان قابل توجهی کمتر از زنان است و میتوان گفت از هر 100 مورد سرطان سینه یکی در مردان اتفاق میافتد اما لازم است که مردان در مورد علائم سرطان سینه در مردان آگاه باشند تا با اقدام به موقع بتوانند سلامتی خود را حفظ کنند.

یک مطالعه میزان بروز این پدیده را در 4% پسران برآورد کرده در حالی که مطالعه دیگری آن را تا 69% بیان کرده است. برای مصرف آن مقدار یک قاشق چایخوری گل ساعتی خشک شده را به مدت ده دقیقه در یک لیوان آب جوش قرار دهید و پس از دم کشیدن، آن را میل کنید. با توجه به این موضوع ممکن است افراد نگران مصرف این مواد باشند، اما بررسی ها نشان دهنده این بوده که فیتواستروژن ها اصلا موجب افزایش سطح استروژن نمی شوند و هیچ تاثیری بر ژنیکوماستی نخواهند داشت. بیش از نیمی از پسران در طول دوران بلوغ درجاتی از ژنیکوماستی را تجربه میکنند، ژنیکوماستی میتواند با برخی از شرایط بهداشتی، از جمله سوء مصرف مواد، برخی بیماریها و استفاده از برخی مواد دارویی همراه باشد. هر دارویی که به طور مرتب مصرف کنید: داروهای تجویزی، استروئید، ویتامین، مکمل های غذایی، الکل، تنباکو، یا مواد مخدر تفریحی مانند کوکائین.

این ترشحات می تواند شفاف یا همراه با خون باشد و بیمار از روی لکه های روی لباسش متوجه آن می شود. معمولا مردان نسبت به این ترشحات بی توجه نیستند و همین مسأله است که آن ها را متوجه مشکل اصلی می کند. ترشح سینه در زنان، حتی آن هایی که باردار نیستند یا فرزندشان را شیر نمی دهند، می تواند امری طبیعی باشد. بیشتر مردان مبتلا به سرطان سینه متوجه وجود یک توده ی سفت و بدون درد روی عضلات سینه ی خود، در پشت یا نزدیکی ناحیه ی نوک سینه می شوند. دیگر تغییرات قابل توجه پوست، ظاهر شدن یک برآمدگی کوچک سفت یا زخم روی نوک سینه یا در نزدیکی آن هستند. این غده ها متفاوت از توده های ناشی از بیماری ژنیکوماستی (بزرگ شدن خوش خیم سینه ها در مردان) یا رشد بافت سینه در اثر بر هم خوردن تعادل هورمون ها است. همه افراد، مرد یا زن، هر دو هورمون مردانه (آندروژن) و زنانه (استروژن) را دارند. در اغلب موارد راش های پوستی یا قرمزی مبهم پوست جدی گرفته نمی شوند چون ممکن است بیمار این علائم را ساییدگی ناشی از یک فعالیت فیزیکی یا حتی یک زخم درمان نشده بداند.

برای درمان ژنیکوماستی اگر علت آن وجود چربی در سینه باشد، میتوان از ماساژ بهره برد. 2- اگر همراه با بافتهای چربی نیاز به برداشت پوست و غدد باشد از روشهایی برشدار استفاده میشود. پزشک در صورت نیاز آزمایش خون و ماموگرافی، سی تی اسکن، MRI، اولتراسوند بیضه ای و بیوپسی را نیز ممکن است تجویز نماید. برای اطمینان از سرطانی بودن توده، به تصویربرداری پزشکی و گاهی نمونه برداری سوزنی نیاز است. بخشی از این مسأله ناشی از بی اطلاعی از این موضوع است که سرطان سینه در مردان هم وجود دارد. اگر متوجه تغییری در ظاهر، شکل و بافت نوک سینه های خود شدید، به یک پزشک مراجعه کنید چون تغییرات نوک سینه در ۴۰ تا ۵۰ درصد مردان مسأله ی قابل توجهی است. به احتمال زیاد تا چند روز پس از جراحی احساس خستگی میکنید. سینه شما ممکن است 10-7 روز درد داشته باشد و باید در این مدت دارو مصرف کنید. نکته مهمی که در مصرف این دارو ها وجود دارد این است که نباید خودسرانه و بدون اطلاع پزشک دوز آن را تغییر داد زیرا مشکلات زیادی را برای فرد وجود می آورد. در این روشها بعد از برداشتن چربی و بافت سینه ، می توان هاله اطراف سینه را نیز جا به جا کرد و افتادگی آن را اصلاح کرد.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از ژنیکوماستی و ورزش ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers