در بیدار کردن خط لوله هکرهای استعماری چه باید کرد

[ad_1]

حملات سایبری بیش از یک سازمان را تحت تأثیر قرار می دهد. این یکی از بدترین اسرار در صنعت انرژی است که آنها پشت منحنی تحول دیجیتال قرار دارند.

اعتبار: تومان از طریق Adobe Stock

اعتبار: تومان از طریق Adobe Stock

وقتی تهدیدات سایبری خاصی به شرکت های نفت و گاز برخورد می کند (و حتی آنها را متوقف می کند) ، این نشان دهنده نیاز به بحث های عمیق تری در مورد امنیت سایبری در دنیایی است که به طور فزاینده ای به هم پیوسته است. برای شرکتهای مبتنی بر عملیات مانند Colonial Pipeline ، این نوع حمله می تواند چیزی بیش از سیستم های تجاری مانند سرورهای ایمیل را هدف قرار دهد. آنها سیستم هایی را با دقت و طراحی پیچیده طراحی کرده اند که ایستگاه های پمپاژ را کنترل می کنند ، شیرهای الکترونیکی را فعال می کنند و به طور مداوم دما و سرعت جریان را به سیستم کنترل لوله هاب ثبت می کنند. این سیستم عامل ها به گونه ای طراحی شده اند که از سیستم های تجاری جدا و ایمن باشند ، اما هر سیستم دارای آسیب پذیری است.

اگر پالایشگاه های تأمین کننده خط لوله استعمار با سرعت فعلی تولید خود ادامه دهند ، تأثیر آن چیست؟ بدون خط لوله استعماری برای حمل و نقل محصولات خام و تصفیه شده ، بایگانی موارد به سرعت آغاز شد. گزارش شده است که دو پالایشگاه خلیج فارس به دلیل عدم توانایی خط لوله در انتقال محصول ، در حال حاضر تولید سوخت را کاهش داده اند. علاوه بر این ، پالایشگاه ها در تلاشند کشتی ها و کشتی ها را فراهم کنند تا به عنوان واحدهای ذخیره سازی تولید فعلی عمل کنند. قبل از شروع فصل رانندگی در تابستان ، سریعتر خواهد آمد

چقدر سریع؟ لوسی و ایتل را در صحنه نمادین “من لوسی را دوست دارم” در کارخانه تولید آب نبات معرفی کنید ، زیرا آنها سعی می کنند بسته بندی همه آب نبات های پایین خط مونتاژ را اداره کنند. نوار نقاله جریان را افزایش می دهد و آنها برای یافتن مکان هایی برای قرار دادن آب نبات تلاش می کنند و در نهایت کارخانه را تعطیل می کنند. در مورد حادثه خط لوله استعمار ، در پالایشگاه ها نیز همین اتفاق رخ می دهد – جدا از توقف و راه اندازی مجدد پالایشگاه ها ، مسئله فقط خاموش و روشن شدن مجدد نیست.

چرا استعمار و چرا اکنون؟

عناوین اصلی جواب سوال “چرا استعمار؟” سوال را نشان می دهد:

  • 45٪ از سوخت مصرف شده در ساحل شرقی ایالات متحده از طریق خط لوله استعمار عبور می کند.
  • این خط لوله از 17 کشور به شرق و جنوب شرقی عبور می کند.
  • تعطیلی بیش از چند روز منجر به جهش در قیمت سوخت خواهد شد.

تأکید بر حجم ، اهمیت جغرافیایی و تأثیر اقتصادی در مجموعه ای از گلوله ها ، س ofال “چرا استعماری” را پوشش می دهد. اما یک س anotherال دیگر باقی مانده است: چرا اکنون؟

یک پاسخ احتمالی ممکن است این باشد که دوره قبل از روز یادبود آغاز تابستان و در نتیجه اصلاح مجدد بنزین است تا بتواند از پس رانندگی در تابستان برآید. این بدان معناست که عملیات اختلاط و موجودی در یک “تغییر” طبیعی است که متکی به ظرفیت ذخیره سازی و خطوط لوله برای تبادل مواد اولیه و اجزای سازنده برای فصل رانندگی در تابستان است. از آنجا که سهام خام هنوز در حال کاهش است ، تقاضای تابستان می تواند سهام بنزین را تحت فشار قرار دهد. این پشتیبان گیری همچنین باعث وحشت در خرید و انباشت سوخت توسط مصرف کنندگان در سواحل جنوب شرقی و شرق می شود ، زیرا قیمت بنزین بسیار بالاتر از 3 دلار در هر گالن است. با این حال ، آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده (EPA) معافیت های طولانی مدت از الزامات کیفیت بنزین را در طول تابستان برای بخش های 12 ایالت و منطقه کلمبیا صادر کرده است. وزارت حمل و نقل همچنین اجازه حمل سوخت های دارای اضافه وزن به 10 کشور جنوب شرقی را داده است تا تحویل بدون استفاده از شبکه خط لوله مجاز باشد.

این چگونه بر شرکای تجاری تأثیر می گذارد؟

حملات سایبری بیش از یک سازمان را تحت تأثیر قرار می دهد. این یکی از بدترین اسرار نگهداری شده در صنعت انرژی است که آنها پشت منحنی تحول دیجیتال قرار دارند. در پس زمینه همه گیری ، تقریباً هر سازمان “محکم بستن کمربند” را دارد و در بیشتر موارد این به معنای اخراج یا اخراج کارگران است. سازمان ضعیف تری را با ابزاری ترکیب کنید که فقط می تواند از عملیات عادی پشتیبانی کند و چالش حتی بیشتر شود.

مشکل چند وجهی است و با کاربر شروع می شود (یا بسته به دیدگاه شما پایان می یابد):

بنزین و گازوئیل را جستجو کنیداز پمپ بنزین های خرده فروشی گرفته تا مشتریان صنعتی و تجاری ، می توان تقاضا را در اوایل فصل تابستان ارزیابی کرد. برای افراد بیشتری که به مسافرتهای روزانه بازمی گردند ، متغیر را وارد کنید ، زیرا کشورها محدودیت های مربوط به بیماری همه گیر را کاهش می دهند ، همراه با امکان خرید هراس بر اساس چرخه اخبار ، جستجوی صحیح می تواند یک چالش باشد. اگر سازمانی هنوز از برنامه جستجوی دستمال یا پیش بینی های ساده از دو تا چهار هفته گذشته استفاده کند ، ممکن است با یک چالش واقعی روبرو شوند. حتی اگر برنامه ریزی تقاضا پیچیده تر باشد ، باید در سطح بعدی در برنامه ریزی و برنامه ریزی زنجیره ای ادغام شود.

برنامه ریزی و برنامه ریزی تحویل – دانستن اینکه چه تقاضایی باید به موقع تأمین شود ، بخشی اساسی در برنامه ریزی و برنامه ریزی عرضه است. اگر گروه ارائه دهندگان برای دستیابی به قالب قابل استفاده ، منتظر ورود جستجو بمانند یا مجبور شوند داده ها را پس از دریافت پردازش کنند ، ممکن است در شرایط کلیدی زمان ارزشمندی از دست برود. و گروه تأمین کنندگان همچنین باید سهام فعلی را ، هم در مخزن و هم در حمل و نقل ، برای تعدادی از محصولات بدانند. پنج تا هفت سال پیش ، ردیابی روزمره موجودی کالا یک صفحه گسترده بود ، که باعث می شد همکاری و اشتراک اطلاعات در زمینه های تأمین در هنگام یک واقعه ناراحت کننده بسیار چالش برانگیز باشد. سازمانها برای دسترسی به اطلاعات موجودی به روز و بدون اتکا به صفحات گسترده ذخیره شده در دستگاههای شبکه ، به فناوری و فرآیندهایی نیاز دارند. این مربوط به کل زنجیره تأمین است – از منبع در پالایشگاه ها یا نقاط اولیه تأمین تا پایین ترین سطح (ترمینال یا مخزن).

پالایش – این مراکز تولیدی منبع تأمین هستند. اگر خط لوله طبیعی برداشت ظرفیت وجود نداشته باشد ، ذخیره سازی در محل به سرعت پر می شود. این دو گزینه باقی می گذارد – کاهش سرعت کار برای تولید کمتر از آنچه که دیدیم ، یا یافتن راه حل دیگر برای حمل و نقل و ذخیره سازی. هر دو شامل همکاری با تامین کنندگان و سازمان های تجاری برای به اشتراک گذاشتن این است که چه تعداد از محصولات در چه زمانی و کجا منتقل می شوند. در عملیات عادی ، این ممکن است یک کار ساده باشد که به نظر می رسد مقدار کمی دارد ، اما وقفه ها دقیقاً همین کار را می کنند – روند طبیعی را مختل می کنند. تحول دیجیتال تنها راه دستیابی به فرآیندی پایدار نیست که بتواند خود را با تغییرات عملیاتی سازگار کند ، اما می تواند نقشی بزرگ در ایجاد نیروی کار ضعیف به طور م atثر در شرایط غیرمعمول تجاری ایفا کند.

تجارت – همکاری نزدیک با برنامه ریزی و پالایش عرضه ، سازمان تجارت باید بداند که کجا تلاش خود را متمرکز کند. در جایی که امکان تحویل به موقع وجود ندارد و نیاز به خرید محلی است؟ آیا برای جلوگیری از بیش از ظرفیت ذخیره سازی و حفظ سرعت کار ، لازم است که پالایشگاه کالایی را ذخیره یا بفروشد؟ آیا تعرفه های عملیاتی کاهش می یابد تا خریدهای نفت خام ورودی باید تخلیه شوند؟ یک دید گسترده در سیستم و عرضه و تقاضا ، همراه با اطلاعات اصلی قیمت گذاری (کالاها ، تدارکات و مشتقات) ، برای تصمیم گیری سریع ، با گسترش اطلاعات جدید و تغییر بازار ، بسیار مهم است.

دنیای امروز نه تنها در شکل دیجیتال ، بلکه در دنیای فیزیکی نیز به هم پیوسته است. شرکت ها برای پاسخگویی به اختلالات ناشی از حملات به شرکای اصلی تجاری ، باید به توانایی دفاع در برابر حملات سایبری و ثبات عملیاتی تأکید فراوان داشته باشند. آخرین حادثه حمله سایبری خط لوله استعماری می تواند به عنوان یک استدلال تجاری برای آن سازمانهایی که فقط انگشتان خود را به تحول دیجیتال فرو می برند ، مورد استفاده قرار گیرد – چگونه تأثیرات بالقوه هزینه های عملیاتی در مقایسه با سرمایه گذاری در افراد ، فرایندها و فناوری مورد نیاز برای اداره مشاغل مضطرب شرایط؟

برای جلوگیری از چنین حملات سایبری چه کاری می توان انجام داد؟

در حالی که حملات سایبری در مقیاس حادثه خط لوله استعماری نادر است ، سازمانهایی که این حملات را ادامه می دهند خلاق تر و پیچیده تر می شوند. با وجود زیرساخت های حیاتی مانند خطوط لوله ، سیستم های تولید برق و نیروگاه های تصفیه که بطور منظم در معرض خطر قرار دارند ، لازم است در هر سطح برنامه های کاهش خطر تهیه شود.

حداقل شرکت ها باید:

  • شبکه های کنترل مانند سیستم های کنترل نظارت و جمع آوری داده ها (SCADA) را از شبکه های تجاری جدا کنید. شبکه های کنترل تجاری و عملیاتی معمولاً به یکدیگر متکی هستند ، اما باید به اندازه کافی از یکدیگر جدا شوند.
  • کاربران را با حسابهای ممتاز با کمترین امتیاز و دسترسی به نیازهای امنیتی تنظیم کنید شرکتها اغلب برای راحتی کار به همه امکان دسترسی می دهند ، اما این امر تأثیر بیشتری در هنگام هک کردن خواهد داشت.

علاوه بر این ، این شرکت های زیرساختی ممکن است منابع امنیتی اختصاصی گران قیمت برای نظارت بر حملات سایبری 24 x 7 نداشته باشند ، اما هیچ تضمینی وجود ندارد که یک تیم امنیتی تمام وقت بتواند از همه این حملات جلوگیری کند. حمله سایبری خط لوله استعمار توسط یک گروه جنایی سازمان یافته به دنبال پول آغاز شد. لزوماً به دنبال برهم زدن زیرساخت های خط لوله نیست.

اقدامات قوی پیشگیرانه ، تشدید آموزش امنیت سایبری و نظارت و هوشیاری مداوم به کاهش یا شناسایی حملات سایبری در آینده کمک خواهد کرد. کاربران تحصیل کرده و یک طرح امنیت سایبری قوی باید بخشی از این راه حل باشد.

راب رابرتز مدیر فرآیند و فناوری در LLP فرصت است. راب بیش از 20 سال تجربه در صنعت انرژی (بالادست ، خدمات پایین دست ، حوزه های نفتی) با تمرکز بر ارائه استقرار ERP در مقیاس متوسط ​​و بزرگ ، از جمله بهینه سازی فرآیند ، یکپارچه سازی سیستم و اتوماسیون برنامه ها دارد. تمرکز آن بر معماری ، طراحی و اجرای راه حل های چند منظوره است ، از جمله ادغام فرآیند ، تحرک و تجزیه و تحلیل تجارت. وی در پیاده سازی های متعدد سیستم ها با چرخه عمر کامل از پیش فروش و برنامه ریزی منظم تا اجرا و نگهداری شرکت کرده است. قبل از پیوستن به Opportune ، راب مسئول ERP و خدمات فناوری تعدادی از شرکت های مشاور خصوصی بود.

استیو رابرتز مدیر فرآیند و فناوری در Opportune LLP است. استیو بیش از 20 سال تجربه مشاوره در صنعت انرژی ، ارائه فرآیند تجارت و مدیریت ریسک ، پیاده سازی سیستم ، بهینه سازی زنجیره تامین ، ادغام کسب دارایی و تجزیه و تحلیل تجارت به مشتریان دارد. قبل از پیوستن به فرصت ، استیو در مشاوره و توجه آندرسن در تمرین انرژی کار می کرد. استیو در طول زندگی حرفه ای خود با شرکت های فوق العاده بزرگ نفتی ، شرکت های طبقه متوسط ​​انرژی ، پالایشگاه های تجاری و بانک های جهانی کار کرده است. استیو لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه تگزاس A&M دارد.

گلن هارتفیل مدیر فرآیند و فناوری در فرصت است. گلن بیش از 25 سال تجربه در زمینه ارائه استراتژی ، معماری ، مدیریت پروژه و ارزیابی به مشتریان در تمام زمینه های فناوری اطلاعات (IT) دارد. مناطق اصلی تمرکز آن شامل ادغام و ادغام ، عملیات فناوری اطلاعات ، خدمات موقت فناوری اطلاعات ، طراحی زیرساخت های شرکت ، معماری امنیتی و مدیریت عملیات است. قبل از پیوستن به Opportune ، گلن در Sirius Solutions کار می کرد ، جایی که وی پروژه های پیچیده ای را شامل می شد ، از جمله دعاوی کشف الکترونیکی ، ادغام ها و ادغام ها ، و پروژه های ادغام فناوری اطلاعات برای مشتریان مختلف.

انجمن هفته اطلاعات متخصصان فناوری اطلاعات و متخصصان صنعت را با مشاوره ، آموزش و نظرات فناوری اطلاعات گرد هم آورده است. ما تلاش می کنیم تا رهبران فن آوری و متخصصان موضوع را برجسته کنیم و از دانش و تجربه آنها برای کمک به مخاطبان IT خود استفاده کنیم … مشاهده بیوگرافی کامل

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers