[ad_1]

شهری که بیشترین تعداد مشاغل پردرآمد را دارد دیگر یک شهر نیست. این یک کار از راه دور است. و تمایل به ماندن در اینجا است.

اعتبار: آهنگ تابستانی - Adobe Stock

اعتبار: آهنگ برای تابستان – Adobe Stock

اگر یک متخصص فن آوری هستید و به دنبال بهترین بازار پرداخت در آمریکای شمالی هستید ، ممکن است فکر کنید که سانفرانسیسکو ، نیویورک یا بوستون بهترین انتخاب شما است. اما واقعیت این است که در بازار امروز نیازی به فراتر از چهار دیوار خانه خود ندارید.

گزارش جدید Ladders نشان می دهد که برای اولین بار ، شهری با بالاترین درآمد شغل موجود یکی از این سه مرکز فناوری نیست. اصلاً حتی یک شهر نیست. بلکه یک کار دورافتاده است.

مدیر عامل شرکت Ladders ، مارک سندلا ، به InformationWeek گفت: “این تأییدی است بر اینکه ما در زمانهای فوق العاده جدیدی زندگی می کنیم.” پله ها داده های 50000 کارفرمای آمریکای شمالی را به صورت هفتگی تجزیه و تحلیل می کنند تا این تحلیل بازار کار را برای مشاغلی که 100000 دلار یا بیشتر پرداخت می کنند ، ایجاد کند. قبل از همه گیری ، کار از راه دور فقط درصد کمی از پردرآمدترین مشاغل را تشکیل می داد. طبق گفته های Ladders ، اکنون 80،360 شغل از این مشاغل را تشکیل می دهد ، بسیار بالاتر از بزرگترین شهر بعدی سانفرانسیسکو با 68،777 شغل.

چنیدلا گفت: “اگر این شهر دور افتاده بود ، بزرگترین شهر بود و رشد می کرد.” “حتی با کاهش COVID ، می بینیم که پست های شغلی از راه دور همچنان افزایش می یابند.”

درست است ، حتی وقتی برخی از کارفرمایان مانند Google در مورد بازگشت به دفتر صحبت می کنند ، آگهی های استخدام نشان می دهد که کار از راه دور اینجا است ، به گفته Ladders ، و نه اولین شرکتی است که به این نتیجه رسیده است.

مارک شندلا ، پله ها

مارک شندلا ، پله ها

تیم بونتینگ ، تحلیلگر Omdia ، به InformationWeek گفت ، تحقیقات Omdia در مورد آینده کار نشان می دهد که نیاز به حرکت از دفتر مرکزی به کار از راه دور منجر به تغییر مداوم و نگرش بازتر نسبت به حمایت از سبک های جایگزین کار می شود.

بانتینگ گفت: “بیماری همه گیر COVID-19 نمونه ای از نوع موتور اقتصاد کلان است که کسب و کارها را مجبور می کند تا در مورد DNA سازمانی خود تجدید نظر کنند.” “بسیاری از سازمانها به عنوان بخشی از الزامات راه اندازی مجدد ، راه اندازی مجدد و از سرگیری تجارت خود ، ابتکارات خود را در زمینه تبدیل دیجیتال تسریع کرده اند.”

همچنین تغییرات بیشتری در این دوره جدید کنترل از راه دور وجود دارد. به عنوان مثال ، سیندلا گفت که رهبران شرکت ها در مورد پس اندازهایی که با کاهش ردپای املاک و مستغلات خود می گیرند صحبت می کنند. همانطور که مشاغل از حضور خود در شهرهای بزرگ می کاهند ، احتمال معکوس کردن روند بزرگ شهرنشینی وجود دارد که پیش بینی می کند افراد بیشتری به شهرها کوچ خواهند کرد. چنیدلا گفت ، در عوض ، افراد بیشتری می توانند به شهرهای کوچک در آمریکای شمالی نقل مکان کنند.

تغییر بالقوه دیگر در نحوه دریافت حقوق کارمندان است. چنیدلا گفت: بسیاری از کارفرمایان قصد دارند با توجه به محل کارمند از راه دور ، متفاوت پرداخت کنند. اگر در سانفرانسیسکو زندگی و کار کنید ، جایزه خواهید گرفت. اگر در یک شهر کوچک در آرکانزاس زندگی کنید ، درآمد کمتری خواهید داشت.

Chenedella گفت: “در کوتاه مدت ، این کار می کند ، اما در 12 تا 18 ماه آینده از بین می رود.” “برای مشاغلی که می توانند از راه دور باشند ، یک نرخ ملی و یک سطح ملی پرداخت می شود. کارفرمایان در صورت شوخی اگر فکر می کنند شکاف دستمزد باقی خواهد ماند ، شوخی می کنند.”

با این حال ، این ممکن است در مورد برخی از غول های فناوری در سیلیکون ولی صدق نکند.

سندلا گفت: Google از این قاعده مستثنی است. اگر گوگل دستمزد کارمندان از راه دور را کاهش دهد ، احتمالاً “بسیار بالاتر از رده بالای شرکت های کوچکتر” خواهد بود.

گوگل برخی از کارمندان خود را ملزم به بازگشت به دفتر می کند. در ماه مه ، این شرکت برنامه هایی را برای یک برنامه کاری ترکیبی اعلام کرد که برخی از کارمندان آن را انعطاف ناپذیر و ناعادلانه دانستند ، زیرا مدیر عامل اعلام کرد که برای کار از راه دور به نیوزیلند می رود.

در همین حال ، وقتی بسیاری از شرکت ها بر روی این بازار کار جدید تمرکز کرده اند ، جایی که می توانند از استخر استعدادی بزرگتر که کل یک قاره را در بر می گیرد استخدام کنند ، نه فقط مترو آنها ، تغییرات برای کل جامعه چه معنایی خواهد داشت؟

چنیدلا گفت: “این تغییر نسل است.” “این شاید ثابت ترین تغییر در زمینه های اشتغال از زمان جنگ جهانی دوم است. ناکافی است. تأثیرات بعدی این موارد چیزی است که ما هنوز نمی توانیم پیش بینی کنیم.”

آنچه در ادامه بخوانید:

نظرسنجی IT Pro Salary: آنچه در سال 2020 به دست آوردید
کار دورتر منجر به نظارت بیشتر کارمندان می شود
به یک متخصص امنیت سایبری خودآموخته تبدیل شوید

جسیکا دیویس سردبیر ارشد در InformationWeek است. این شامل مدیریت فناوری اطلاعات شرکت ها ، مشاغل ، هوش مصنوعی ، داده ها و تجزیه و تحلیل ها و نرم افزارهای سازمانی است. او کار خود را صرف پوشاندن دوراهی تجارت و فناوری کرده است. او را در توییتر دنبال کنید: … بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر