دوره های اصلی برای CIO در سال 2021

[ad_1]

حتی CIO های شلوغ نیز برای ادامه تحصیل به زمان نیاز دارند. در اینجا برخی از موضوعات و دوره های اصلی آورده شده است که ارزش آن را دارد که در سال 2021 وقت خود را صرف کنید.

اعتبار: peshkov از طریق Adobe Stock

اعتبار: peshkov از طریق Adobe Stock

ادامه تحصیل برای همه یک ضرورت است. اما برای بسیاری از ما ، به ویژه کسانی که IT را اجرا می کنند ، زمان کالایی ارزشمند است. بیرون آمدن از خواسته های بی امان کسب و کار دشوار است.

س ofالات آموزش مداوم که بسیاری از مدیران فناوری اطلاعات در ذهن دارند این است که به چه نوع آموزش مداوم نیاز دارم و آیا می تواند در زمانی که می توانم اختصاص دهم متناسب باشد؟

بیایید نگاهی به سال 2021 بیندازیم.

ما تازه شروع به ظهور از بیماری همه گیر COVID-19 کرده ایم. کارمندان شروع به بازگشت به دفاتر آجرپزی می کنند ، اگرچه تعداد قابل توجهی از آنها از راه دور به کار خود ادامه می دهند – و ممکن است این کار را به صورت دائمی انجام دهند. ما همچنین در شرایطی قرار می گیریم که امنیت سایبری و تهدیدات علیه آن در حال افزایش است.

با توجه به پروژه های IT ، بسیاری از آنها به تعویق افتاده اند و اکنون باید با بودجه های محافظه کارانه تری تکمیل شوند. این پروژه ها شامل DevOps ، IoT ، AI و بسیاری دیگر از فناوری های جدید هستند که تکرار شونده هستند و به طور مداوم در حال پیشرفت هستند. این بدان معنی است که آنها نمی توانند به راحتی نقاط پایانی پروژه (و بازگشت سرمایه) را به مدیریت ارائه دهند. در عین حال ، یافتن مجموعه مهارت های “آماده” در اجاره نامه های جدید برای مقابله با این فن آوری های جدید ، به طور فزاینده ای دشوار می شود ، بنابراین کارکنان موجود باید دوباره آموزش ببینند. بخشهای تجاری از توسعه دهندگان شهروندی استفاده می کنند و مهارتهای همکاری و IT لازم است. با تکامل این پروژه ها و تغییرات فرهنگی ، CIO ها باید مدیریت تغییرات را بر عهده بگیرند.

در سطح بالایی ، CIO ها از این روندها آگاه هستند. آنها همچنین نیاز به همراهی با تغییرات و همه نیروهایی را که دائماً بر فناوری اطلاعات و تجارت تأثیر می گذارند درک می کنند. دوره های آموزشی که CIO ها در سال 2021 انتخاب می کنند باید منعکس کننده این نیازها باشد.

در اینجا برخی از موضوعات برجسته آموزش فناوری اطلاعات با دوره های نمایندگی یا مطالب بسیار مهم در سال 2021 آورده شده است:

1. بررسی مشکلات و اولویت های IT در سال 2021

شرکت های تحقیق و تجزیه و تحلیل فناوری اطلاعات به طور منظم جلسات توجیهی سطح بالایی را درباره فناوری های مربوطه و گرایش های تجاری برای CIO ارائه می دهند. برای سال 2021 ، گردهمایی رهبری گارتنر CIO بر فرهنگ سازی مشتری مداری ، تسریع فناوری دیجیتال در زمان های نامشخص ، ایجاد نیروی کار آماده تحول ، بازنگری در مدل تأمین مالی فناوری و دستیابی به نتایج موفقیت آمیز تجاری متمرکز است.

گارتنر سال گذشته این جلسات را به صورت عملی پیشنهاد کرد. این جلسات همچنین شبکه سازی و به اشتراک گذاری ایده ها و حل مشکلات بین CIO را ارائه می دهد. ارزش دوره هایی مانند این رویکردهای مشترک آنها است. آنها از CIO ها و سایر مدیران سطح بالا که مسئولیت های گسترده ای دارند پشتیبانی می کنند.

2. هکر اخلاقی برای CIO ها

هک سایبری در حال افزایش است و مالکیت معنوی شرکت ها ، امنیت و اعتبار را تهدید می کند. ایده جدیدی نیست که با جدیدترین تکنیک ها و فن آوری های هک کردن و چگونگی مقابله کارمندان با آنها سرعت بگیرید.

یک دوره آنلاین ارائه شده توسط انستیتوی فناوری ماساچوست ، امنیت سایبری برای مدیران: یک کتاب آموزشی یک دوره 6 هفته ای طول می کشد و بر ایجاد یک چارچوب جامع امنیت سایبری برای امنیت عملیات تجاری تمرکز دارد. عناوین شامل مدیریت ریسک امنیت سایبری ، حریم خصوصی ، رویکردهای امنیت سایبری و مدیریت واژگان و زبان برای مکالمه آگاهانه با CTO ها و CISO است. شرکت کنندگان به تکنیک های مکانیسم امنیت سایبری دسترسی پیدا می کنند تا بتوانند یک چارچوب پیشرفته امنیت سایبری را مطابق با استانداردهای صنعت ایجاد کنند. این برنامه هم برای مدیران فناوری اطلاعات و هم برای مدیران غیرفنی طراحی شده است. گزینه دوم ، دوره سه ساعته رایگان فیلم ویدئویی اخلاق هک است که توسط Simplilearn ارائه شده است.

3. امور مالی برای مدیران غیر مالی

بسیاری از CIO ها آموزش مالی رسمی ندارند ، اما آنها باید بودجه های فناوری اطلاعات را کنترل کنند و اطلاعات مالی کسب و کار را درک کنند.

Coursera یک دوره آنلاین مالی برای مدیران غیر مالی ارائه می دهد که اصول مالی تجارت ، تجزیه و تحلیل و نسبت ها را پوشش می دهد و توسط دانشگاه اموری توسعه داده شده است.

4. قانون قرارداد

CIO ها وکیل نیستند – اما امضای و اجرای قرارداد برای کاری که انجام می دهند ضروری است.

برای ارتقا skills مهارت های قرارداد ، دانشگاه ایالتی آریزونا مواد کمک آنلاین ، قراردادهای 101 را برای غیر وکلا ارائه می دهد که به عناصر و اصول قانونی قراردادها پرداخته است.

5. ساخت تیم

همکاری و رهبری تیمی قدرتمند بیشتر از هر زمان دیگر مهم خواهد بود زیرا کارمندان از دفاتر دور افتاده و در پروژه های بین رشته ای شرکت می کنند. IT در قلب این فعالیت قرار خواهد گرفت ، طراحی شده برای نشان دادن رهبری و تعهد به همکاری. ترویج فرهنگ کار دوستانه به عهده CIO ها است تا این اتفاق بیفتد.

xTEAMS مواد سازنده تیم را ارائه می دهد که بر رهبری خلاق و تیم سازی در یک محیط کار متنوع و متنوع تمرکز دارد.

6. قانون اینترنت

این قانون همیشه از فناوری عقب است ، اما برای قانون اینترنت رهنمودهای قانونی و نمونه های قضایی وجود دارد و درک آنها از سوی CIO ها مهم است. به طور خلاصه قانون جهانی اینترنت ، یک کتاب مفید و آموزنده در این زمینه است.

7. گرایش های فنی

در مورد پیش بینی آینده نقشه راه فناوری شما ، Forrester بینش بسیار خوبی در پیش بینی های سال 2021 برای رهبران IT ارائه می دهد. بحث امسال ایده ای در مورد اینکه چرا فقط 10٪ از CIO ها در استراتژی هوش مصنوعی شرکت خود ، ظهور رهبران جدید C-suite مانند CISO و CTO نقش دارند ، و چگونگی فعال سازی کار از همه جا به جذب استعدادها کمک می کند. آن

فرصتهای بسیار خوبی برای ادامه تحصیل برای CIO ها در سال 2021 وجود دارد. بهترین خبر این است که اکثر دوره ها انعطاف پذیر هستند و می توانند در پنجره های زمانی که CIO ها در دسترس هستند استفاده شوند.

مطالب مرتبط:

آنچه CIO ها باید درباره فناوری پایگاه داده گرافیکی بدانند
IT به امور مالی پاسخ می دهد: CFO چگونه موفقیت دیجیتال را به همراه دارد
نقش فناوری اطلاعات در فرهنگ شرکت و تجربه مشتری در حال گسترش است
پیش بینی آینده کار از سمپوزیوم CIT در MIT Sloan

ماری ای.شکلت مفسر فناوری شناخته شده بین المللی و رئیس Transworld Data ، یک شرکت خدمات بازاریابی و فناوری است. او پیش از تأسیس شرکت خود ، معاون تحقیقات محصول و توسعه نرم افزار در راس بود … رزومه کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers