راههای رساندن نمایندگی زنان به فناوری به سطوح جدید

[ad_1]

علی رغم تلاش های مداوم برای تنوع بیشتر افرادی که در ردیف مشاغل فنی قرار دارند ، دیدن نتایج واقعی مدت زمان زیادی طول می کشد.

امروز روز جهانی زن است ، بار دیگر با تمرکز بر حقوق زنان و برجسته کردن جنبش های بهبود برابری جنسیتی در نقش های فناوری. این موضوع بسیار جدید نیست ، اما به جای یک تظاهرات یکبار مصرف ، به یک فراخوان قوی برای بحث و گفتگوهای درون سازمانی تبدیل شده است. برخی از ذینفعان SAP ، McAfee ، Dataminr و Workforce Logiq اطلاعاتی در مورد چگونگی ایجاد سازمانها برای ایجاد تغییرات پایدار و پیشرونده که به نفع مشاغل است در حالی که به عدم تعادل جنسیتی در صحنه فناوری می پردازند ، ارائه داده اند.

تصویر: denisismagilov - stock.Adobe.com

تصویر: denisismagilov – stock.Adobe.com

در اوایل کار ، حقوق و فرصت ها ممکن است احساس تعادل کنند ، اما ممکن است با بالا رفتن از نردبان شغلی ، شکاف جنسیتی بیشتر مشخص شود. “وقتی وارد نیروی کار می شویم اینقدر تفاوت ایجاد نمی کند. فقط 6٪ اختلاف سطح ورود وجود دارد. “گفت Joan Hild ، معاون فروش اطلاعات در SAP National Security Services (NS2). “وقتی به سطح C-suite رسیدید ، 47٪ تفاوت در مردان بیشتری در آن سطح نسبت به زنان وجود دارد.”

وی گفت ، پیشرفت کند به سمت برابری شغلی واقعی نیاز به پشتکار در حفظ تنوع را نشان می دهد. وی گفت: “اگر ما این کار را مدام انجام ندهیم ، پیشرفتی حاصل نمی شود.” هیلد گفت از اوایل دهه 1970 ، به ازای هر مرد 59 دلار به زنان پرداخت می شد. وی گفت ، تا سال 2020 این نسبت به ازای هر دلار به 81 سنت بهبود یافته است. “حدود 40 سال طول کشید تا 22 سنت کسب کنیم. مطالعات نشان می دهد که تا سال 2052 برای حقوق و دستمزد سرمایه نخواهیم داشت. این برای من دیوانه است. “

هلد همچنین برای مشاوره و توسعه حرفه ای ، رئیس شبکه ابتکارات زنان NS2 (WIN) است و برابری جنسیتی را یک اولویت فزاینده در بین سازمان ها می داند. وی گفت: “شركتهای فنی بسیار متمرکز بر اطمینان از جذب و فراهم كردن فرصتهای زنان در زمینه فناوری هستند.” “این واقعاً بخش مهمی از رشد و استراتژی اکثر شرکت هاست.” Heald می گوید WIN پس از ارسال نامه ای توسط مارک تستونی ، مدیر عامل SAP NS2 ، دو سال پیش برای اقدام به کمک زنان به یک بستر در سازمان ، راه اندازی شد. وی گفت: “ما با منشور عدالت و نوآوری شروع کردیم.”

این شامل ارائه مثالها و راهنمایی از یک سری سخنرانها برای زنان است. هلد همچنین می گوید ، مهم است كه تلاش هایی كه از تنوع حمایت می كند و برابری را بهبود می بخشد ، از سنین پایین برای رسیدگی به منبع مسئله آغاز شود. وی می گوید: “ما باید اطمینان حاصل كنیم كه چیزهایی مانند دختران كد كودك رشد می كنند.” ما باید بیش از این کارها را ادامه دهیم.

اگرچه نشانه هایی از پیشرفت در کاهش شکاف جنسیتی در استخدام به طور کلی وجود دارد ، لین دوهرتی ، معاون ارشد فروش و بازاریابی در مک آفی ، می گوید که سطح بعدی در حال توسعه شغل است. او می گوید: “این فقط داشتن اعداد نیست.” “این در مورد فرصت های شغلی سالم است تا همه این افراد بتوانند پیشرفت کنند.” آگاهی از عدم تطابق ، بهبود نمایندگی و فرصت های شغلی عناصر اصلی هستند که دوهورتی باید بخشی از تلاش های ایجاد تغییر باشد.

عناصر دقیق تر شامل در نظر گرفتن شیوه های استخدام ، مانند جمله شرح وظایف است که ممکن است افراد واجد شرایط را منحرف کند. مثلا، صحبت در مورد توقف مخالفان و مقابله با تهدیدها در موقعیت امنیت سایبری ، به جای تهیه کارهایی برای محافظت از مردم ، غیر معمول نیست. دوهورتی می گوید: “بعضی اوقات زبان مردم را به خود جلب می کند یا نمی کند.”

با این حال ، فقط شروع یک برنامه یا گروه اشتیاق برای رسیدگی به نابرابری جنسیتی و سایر موضوعات تنوع در محل کار کافی نیست. تلاش ها باید به نتایج ثبت شده در جبران خسارت ، پیشرفت و ارتقا مرتبط باشد. دوهورتی گفت: “این باید در اعداد و معیارهای واقعی منعکس شود.”

جن جونز ، مدیر ارشد بازاریابی داتامینر ، می گوید که اگرچه او در طول زندگی حرفه ای خود شاهد پیشرفت در زمینه فناوری بوده است ، اما باید کارهای بیشتری به روش های بزرگتر ، بهتر و سریعتر انجام شود. جونز گفت: “اگرچه من از دیدن پیشرفت مداوم تشویق می شوم ، اما به مدت 20 سال این رنگین کمان آرام است.”

طبق گفته های شرکت های آمریکایی ، در بخش فناوری نیز با تلاش های قابل توجهی ، بخش متنوعی از خدمات تنوع وجود دارد. جونز می گوید داتامینر گروه های منابعی را برای کارمندان ایجاد کرده است که برای تغییر در داخل و خارج فشار می آورند. او می گوید ، این شرکت همچنین یک برنامه بهداشت روان جامد را ارائه می دهد ، با یادآوری و تشویق برای استفاده از چنین منابع.

جونز گفت ، همچنین در Dataminr مرخصی والدین طولانی است ، و به همه والدین برای تولد فرزندان خود استراحت می دهد ، و به والدین برای بهبودی پزشکی زمان طولانی می دهد.

وی گفت ، شركتهایی كه پیشرفت ملموسی را در محدود كردن جنسیت مشاهده می كنند ، معمولاً این تلاشها را بخشی از تمام سطوح سازمان می كنند. “باید از مدیریت عالی پشتیبانی یکسانی داشته باشید … تا جوانترین کارمند شما.”

جونز می گوید ، وقتی هنگام استخدام به آژانس مراجعه می کنیم ، کافی نیست که بگوییم سازمان کاندیداهای مختلفی می خواهد. “شما باید در واقع به تیم استخدام خود فرصت دهید تا فعالانه نامزدهای متنوع تری را برای همه مشاغل خود جستجو و پیدا کند.”

همچنین پیشنهاد می شود آموزش مداوم در موضوعاتی مانند سوگیری های ضمنی و پرخاشگری خرد سازمان دهی شود.

کریستی پطروسو ، دانشمند ارشد داده و اقتصاد استعداد در Workforce Logiq می گوید ، کل نیروی کار حرفه ای می تواند تقریباً 50 تا 50 مشارکت داشته باشد ، اما وقتی صحبت از زنان در زمینه های فنی و صنایع می شود ، نابرابری جنسیتی همچنان مشهود است. وی گفت: “ما هنوز تفاوت چشمگیری در فناوری مشاهده می کنیم ، جایی که فقط حدود 20-25٪ از این بخش را زنان تشکیل می دهند.” “هنوز فضای زیادی برای پیشرفت وجود دارد.”

پتروسو گفت ، این بیماری همه گیر بر زنان شاغل نیز تأثیر بیشتری دارد ، در حالی که حدود 2.4 میلیون زن در مقایسه با 1.8 میلیون مرد ، بازار کار را ترک کردند. وی گفت: “زنان در مورد مراقبت از خانواده مسئولیت بیشتری دارند ، چه کودک باشند و چه والدین مسن.”

با صحبت در سال های اخیر در مورد تمایل به پیشرفت در تعادل جنسیتی ، به نظر می رسد وظایف بسیار دشواری در بخش فناوری وجود دارد. پطروسو که به طور کلی در چنین سازمانهایی نقش دارد ، گفت: “برخی از پنج شرکت بزرگ فناوری روی کره زمین فقط حدود 35٪ از کل کارکنان را زنان تشکیل می دهند.”

وی اظهار داشت: برای پیشرفت ممکن است سرمایه گذاری اساسی لازم باشد و تلاش برای شروع فرصتهای بالقوه شغلی و تشویق زنان جوان برای علاقه به برنامه درسی STEM (علوم ، فناوری ، مهندسی و ریاضیات) باید از سنین پایین آغاز شود.

به گفته پطروسو ، افزایش دید تغییر نیز بخشی از این معادله است ، زیرا می تواند مستاجران بالقوه را به پیوستن به دنیای فناوری ترغیب کند. وی گفت: “مطالعاتی وجود دارد که نشان می دهد 38٪ از زنان به دلیل عدم نمایندگی از رفتن به مشاغل فنی عصبی هستند.” پطروسو گفت ، سازمان ها همچنین می توانند با ایجاد تنوع بیشتر در تیم های خود ، از مزایای آن استفاده کنند. “تنوع به طور کلی یک فضای تولیدی و فراگیرتر را ایجاد می کند که به مردم امکان می دهد از نوآوری و همچنین بهره وری بیشتری برخوردار باشند.”

برای اطلاعات بیشتر ، این داستان ها را دنبال کنید:

کشف انواع استعدادها برای ایجاد شغل در فناوری و امنیت سایبری

پیمانکار فنی مناسب برای هدایت تنوع و تلاش های فراگیر

آیا هوش مصنوعی می تواند به افزایش تنوع در فناوری اطلاعات کمک کند؟

Joao-Pierre S. Ruth کار خود را غرق در روزنامه نگاری تجارت و فن آوری گذراند ، ابتدا در صنعت محلی در نیوجرسی ، بعداً به عنوان سردبیر Xconomy در نیویورک فعالیت های خبری خود را آغاز کرد و به انجمن راه اندازی فناوری شهر پرداخت و سپس به عنوان فریلنسر برای این موارد فعالیت کرد. سایت ها به عنوان. .. بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers