راه های ایجاد نیروی انسانی با استعداد و قابل اعتماد در خانه

[ad_1]

COVID-19 بسیاری از سازمان ها را مجبور به ایجاد تیم های فناوری اطلاعات مجازی کرده است. اوضاع آنچنان خوب رقم خورده است که اکنون رهبران IT بیشتر و بیشتر در تلاشند تا یک نیروی کار داخلی دائمی ایجاد کنند.

اعتبار: insta_photos از طریق Adobe Stock

اعتبار: insta_photos از طریق Adobe Stock

COVID-19 رهبران فناوری اطلاعات را به چالش کشید تا ضمن اطمینان از ایمنی کارکنان ، عملیات اصلی را با اطمینان و ایمنی عملیاتی کنند. اکنون که بیماری همه گیر به تدریج در حال عقب نشینی است ، بسیاری از رهبران در حال ارزیابی عملکرد خود هستند و به این نتیجه می رسند که حتی در زمان های عادی ، تیم هایی که در خانه کار می کنند می توانند هم به صورت کارآمد و هم به صورت مثر کار کنند.

کریس فیلدینگ ، CIO از ارائه دهنده خدمات زیرساخت فناوری اطلاعات پایدار Sungard ، گفت: هنگامی که همه گیری اتفاق افتاد ، رهبران برای اطمینان از اینکه همیشه راهی برای همکاری تیم ها وجود دارد ، صرف نظر از مکان ، قدم خود را افزایش دادند. “در ابتدا ، گردهم آوردن مردم از طریق صفحه نمایش رایانه کمی بیشتر از آنچه در حضور شخصی بود احساس اجبار می کرد ، اما ایجاد پویایی در جلسات مجازی راحت تر و مشابه مکالمات رو در رو گام مهمی در آوردن بود تیم ها با هم کار می کنند. با هم به روشی زیرکانه کار می کنند ، “توضیح داد.

کریس فیلدینگ ، دفتر در دسترس بودن سانگارد

کریس فیلدینگ ، دفتر در دسترس بودن سانگارد

اکنون که دورکاری دائمی در حال تبدیل شدن به یک گزینه است ، بسیاری از رهبران فناوری اطلاعات شروع به تفکر می کنند ، یاد می گیرند که تیم های پراکنده چگونه کار می کنند و یاد می گیرند که چگونه افراد می توانند در حالی که از خانه کار می کنند ، خودکفا باشند و به تنهایی وظایف را انجام دهند.

عبرت های آموخته شده

دانشگاه DeVry ، یک م educationalسسه آموزشی غیرانتفاعی با پردیسهای مستقر در ایالات متحده ، مدتها قبل از ورود COVID-19 ، عملیات کاملاً از راه دور فناوری اطلاعات را تمرین می کرد. در طول این جلسات کریس کمبل ، CIO DeVry گفت ، این سازمان آموخته است که نیروی کار IT در خانه باید با هم کار کنند ، به ویژه هنگامی که به مقدار قابل توجهی برای حل مسئله نیاز باشد. اعضای تیم که از خانه کار می کنند باید دائماً با شرکای اصلی صحبت کنند تا اطمینان حاصل شود که تصمیمات مشترک است و تفکر آنها برای مدیران و سایر سهامداران قابل مشاهده است. كمبل گفت: “این خصوصیات خود هدایت شده ، خود هدایت شده و مشترك است كه رهبران فناوری اطلاعات باید به دنبال اعضای تیم خود باشند.”

کریس کمپبل ، DeVrie

کریس کمپبل ، DeVrie

در حالی که بیشتر رهبران IT موافقند كه برقراری ارتباط آزاد برای یك ابتكار موفق از راه دور ضروری است ، یافتن تعادل مناسب بین ارائه حمایت دوستانه و بررسی بیش از حد می تواند دشوار باشد. “گرفتن تعادل درست وقتی که به زمان ، چگونه و هر چند وقت یکبار پایه را با تیم خود لمس می کنید [can be] چالش برانگیز ، “آنتونی کامینگز ، مدیر زیرساخت ها و عملیات استخدام میسون فرانک را پذیرفت.” شما نمی خواهید کارمندان احساس انزوا یا درگیر شدن داشته باشند ، اما همچنین نمی خواهید تماس های ویدیویی را مدیریت کنید یا خسته شوید. “

وی خاطرنشان کرد: بزرگترین درسی که میسون فرانک در طی همه گیری آموخت این بود که بفهمد چگونه با کارمندان در خانه از طریق انواع روشهای ارتباطی ارتباط برقرار می کند و اطمینان حاصل می کند که آنها کانال صحیح پیام درست را در زمان مناسب شنود می کنند.

آنتونی کامینگز ، میسون فرانک بین المللی

آنتونی کامینگز ، میسون فرانک بین المللی

سارا پوپ ، معاون رئیس جمهور ، آینده مشاور فناوری ، تجارت و شرکت مشاوره فناوری اطلاعات Capgemini Invent ، توصیه می کند رهبران فناوری اطلاعات باید با تقویت مکالمات اجتماعی و فراهم آوردن فرصت هایی برای شناخت و پاداش ، تیم های خود را توانمند و توانمند کنند. وی گفت: “استخدام کارمندی که از قبل بخشی از تیم IT برای هدایت اقدامات اجتماعی و فرهنگی است ، معرفی فریادهای هفتگی در مکالمات تیمی و ارائه گزینه های اجتماع شخصی چندین روش است که رهبران می توانند فرهنگ تعهد را پرورش دهند.” توصیه شده. علاوه بر این ، رهبران باید به کارمندان خود کمک کنند تا در پیشرفت شغلی خود هیجان زده و متعهد بمانند. پاپ گفت: “اگرچه آنها ممکن است از نظر جسمی بیشتر از هم جدا شوند ، اما در طول مسیر احساس تعامل و ارتباط می کنند.”

برنامه ریزی دقیق

کامینگز گفت: ایجاد یک نیروی کار دائمی فناوری اطلاعات در خانه نیاز به برنامه ریزی دقیق دارد. وی توضیح داد: “بیشتر سازمانها چیزهایی را كه می روند اختراع می كنند و در طول مسیر چیزها را تغییر می دهند و تغییر می دهند.” “با این حال ، اگر اکنون به یک روش طولانی مدت کار در خانه وفق می دهید ، وقت آن است که هرگونه ابهام را برطرف کرده و خلا the سیاست های خود را پر کنید.” زمان اجرا و پاسخ قابل قبول نامه های الکترونیکی و متن و درخواست ها و دستورالعمل ها.

سارا پاپ ، مخترع Capgemini

سارا پاپ ، مخترع Capgemini

ویژگی های کلیدی که رهبران فناوری اطلاعات باید در کارگران فناوری اطلاعات در خانه جستجو کنند شامل خود انگیزشی ، مدیریت موثر زمان ، آمادگی سازمانی ، مالکیت شغل و توانایی برقراری ارتباط است. پاپا گفت: “IT بخشی از مشاغل است كه هر واحد تجاری افقی و عمودی را لمس می كند ، بنابراین بدون توانایی برنامه ریزی موثر و برقراری ارتباط با حجم كار ، اثرات موجی بر عملکرد و فرسودگی شغلی بالقوه کارکنان وجود خواهد داشت.”

رهبران فناوری اطلاعات همچنین باید به دنبال کارمندان داخلی باشند که بتوانند پیشگام شوند و از بیان نظرات ، نگرانی ها یا ایده ها ترسی ندارند. وی توضیح داد: “پیگیری از همه افراد در یک محیط دورافتاده دشوارتر است ، بنابراین داشتن کارمندانی که می توانند ابتکار عمل را برای درخواست کار بیشتر در صورت نیاز ، یا ارائه ایده های جدید به میز کار داشته باشند ، می تواند از ویژگی های ارزشمندی باشد.” .

نقطه پایان

اگرچه اکثر کارهای IT را می توان با موفقیت از خانه انجام داد ، اما بعید به نظر می رسد که هدف داشتن یک نیروی کار کاملاً دور از فناوری اطلاعات به زودی ، اگر چنین باشد. “کار مجازی می تواند تا این حد و در یک لحظه پیش برود ، [some staff members] این باید عملی باشد “. دی آنتونی ، مدیر تحقیقات در تجزیه و تحلیل فناوری و شرکت مشاوره ISG گفت. این مشاغل عملی منجر به فاصله گرفتن نمی شود. “

مطالب مرتبط:

دسک تاپ از راه دور SF ، نیویورک برای پردرآمدترین مشاغل

از راه دور آینده کار را تغییر می دهد

یافتن تعادل مناسب بین کارگران فناوری اطلاعات در محل کار و خانه

8 از تجربه خانه کار کنید که سال گذشته انتظار نداشتیم

جان ادواردز یک روزنامه نگار کهنه کار فناوری تجارت است. کارهای او در نیویورک تایمز ، واشنگتن پست و نشریات تجاری و فناوری متعددی از جمله Computerworld ، CFO Magazine ، IBM Data Management Magazine ، RFID Journal و Electronic … مشاهده کامل بیوگرافی

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم ، یا [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers