راه های غلبه بر مشکلات جنسیتی در حرفه امنیت سایبری

[ad_1]

تغییر تصویر و برداشت از امنیت سایبری می تواند به جذب استعدادهای متنوع تری در این زمینه کمک کند.

شکافهای جنسیتی در بین متخصصان امنیت سایبری می تواند برای رشد بیشتر در این زمینه مضر باشد ، به ویژه با افزایش تقاضا برای استعداد ، سهامداران Open سیستم و Tessian می گویند.

هیچ رازی نیست که تمرکز بر امنیت سایبری افزایش یافته است ، زیرا بیماری همه گیر سازمان ها را مجبور به اجرای سریع عملیات از راه دور از طریق ابر کرده است. شرایط ، پتانسیل شرکت کنندگان بد را برای استفاده از تغییرات ناگهانی در عملیات با کارکنان خارج از زیرساخت های امنیتی معمول خود نشان داده است. اگرچه این نیاز همچنان زیاد است ، اما هنوز هیچ ارتقا h گسترده ای یا استخدام متخصصانی از افراد غیر مرد به نقش امنیت سایبری برای انجام وجود ندارد.

اگرچه ممکن است سازمان ها سعی کنند تیم های امنیتی سایبری خود را در کنار سایر نقش های فناوری متنوع کنند ، اما نتایج ممکن است تحت تأثیر فرهنگ داخلی آنها باشد. Aureli Gerieri ، مدیر ارشد بازاریابی در Open Systems ، ارائه دهنده امنیت سایبری برای شرکت ابری ، گفت: “مردم درباره تنوع بسیار صحبت می کنند ، اما گاهی اوقات مسئله شامل شدن از بین می رود.”

تصویر: Gorodenkoff - stock.Adobe.com

تصویر: Gorodenkoff – stock.Adobe.com

وی می گوید گرچه شرکت ها اغلب برای توصیف فرهنگ خود زبان منتشر می کنند ، این رفتار کارکنان است که فرهنگ آنها را تعیین می کند. این ممکن است باعث دلسرد شدن یا تشویق زنان برای ایفای نقشهایی شود که همچنان تحت سلطه مردان هستند. گریری گفت: “یك كارمند این سخنان را كه باعث می شود احساس كند گویی هست ، انجام می دهد و صدای او شنیده می شود.”

از بسیاری جهات ، نقش های امنیت سایبری به دلیل اهمیت کد برای جنسیت ، باید یک بازی عادلانه برای استخدام و تبلیغ باشد ، اما این در عمل همیشه صدق نمی کند. وی گفت: “پشت صفحه ، از نظر تئوری ، همه برابرند.” “بدیهی است که چنین اتفاقی نمی افتد.” گوئریری مایل است شبکه های بیشتری بین زنان در امنیت سایبری برای تسهیل ایجاد سیستم های پشتیبانی برای تشویق آنها به ماندن و پیشرفت در این مسیر شغلی بین زنان ایجاد کند.

Sabrina Castiglione ، مدیر ارشد مالی در Tessian ، یک شرکت ارائه دهنده نرم افزار امنیت ایمیل ، گفت: برخی از زنان دیده اند که فرصت های امنیت سایبری در واکنش به همه گیری ظاهر می شود. شرکت وی اخیراً یک نظرسنجی انجام داده است که شامل پاسخ 200 زن متخصص امنیت سایبری ، 100 نفر در انگلیس و 100 نفر در ایالات متحده بوده است. Castiglione می گوید با مقابله با بیماری همه گیر COVID-19 ، برخی از پاسخ ها احساس امنیت در محل کار در میان زنان در امنیت سایبری را افزایش می دهد.

وی گفت: “در امنیت سایبری ، زنان می گویند احساس امنیت بیشتری می كنند یا تأثیر همه گیری در واقع امنیت شغلی آنها را افزایش داده است.” Castiglione گفت ، از زنان مورد بررسی در این نظرسنجی ، 49٪ احساس امنیت بیشتری در محل کار خود داشتند. وی همچنین می گوید 94٪ از زنان مصاحبه شده در تیم های مربوطه خود کارمندان جدید استخدام کرده اند.

Castiglione گفت ، انتقال به ارتباط از راه دور در مدت كوتاهی انجام شد ، و این تمرکز بر سازمان هایی بود كه می فهمند چگونه می توانند در خارج از دفتر خود را ایمن نگه دارند. وی گفت: “دنیا مجبور شد عجله کند تا با فضای امنیتی جدید سازگار شود ، که با مشاهده شخصی کمتر توزیع می شود و بیشتر به امنیت ابر متکی است.”

این همه گیری تغییرات دیگری را نیز ایجاد کرده است که به گفته وی ممکن است به زنان در رسیدن به تعادل بین زندگی و زندگی کمک کرده باشد. Castiglione می گوید در مقایسه با آخرین باری که Tessian نظرسنجی را انجام داد ، بیشتر پاسخ دهندگان گفتند که اکنون از کار خود رضایت بیشتری دارند زیرا سازمان های آنها مدل های کاری را انطباق داده و انعطاف پذیری را در مکان و ساعات کار افزایش می دهند.

وی همچنین به برخی از کارمندان این امکان را داده است که در خارج از مراکز گران شهر زندگی کنند در حالی که هنوز از راه دور کار می کنند. Castiglione می گوید: “بسیاری از شركتها پس از شناخت ارزش ، در سال گذشته تأكید بسیار بیشتری بر برخی از مزایای كیفیت زندگی خود كرده اند.”

وی گفت ، اگرچه چنین فرصت هایی وجود دارد ، اما به دلیل کمبود مهارت ، بازی در نقش امنیت سایبری هنوز هم می تواند یک چالش باشد ، دستیابی به نیروی کار متعادل تر دشوار است. اگر سازمان ها از تلاش برای بازآموزی برای افراد حرفه ای كه می خواهند شغل خود را تغییر دهند ، فرصت هایی را برای گروه هایی كه به چنین آموزش هایی دسترسی نداشته اند یا از داخل تلاش می كنند حمایت كنند ، حمایت می كنند ، وی می گوید این می تواند به حذف چنین موارد حذفی كمك كند. Castiglione گفت: “این واقعیت که هنوز چنین تفاوتی بین تعداد زنان و مردان در این صنعت وجود دارد مانع رشد آن می شود.” “تقاضا وجود دارد ، اما عرضه کارکنان وجود ندارد.”

وی می گوید ، بخشی از موضوع ممکن است درک از امنیت سایبری باشد که ممکن است برخی از زنان را از ادامه چنین شغلی منصرف کند. به عنوان مثال ، Castiglione می گوید که جنبه های مکانیکی تجارت تمرکز بر فرصت های خلاقیت و کارآفرینی اجتماعی برای انجام کارهای خوب ، از جمله محافظت از افراد و مشاغل است. وی گفت: “علاوه بر این ، زنان در صنعت امنیت سایبری هنوز معتقدند که کارهای زیادی در رابطه با حقوق برابر باید انجام شود.”

بین نتایج نظرسنجی تسیا با پاسخ دهندگان از انگلستان و ایالات متحده که دیدگاههای کاملاً متفاوتی داشتند ، تقسیم جغرافیایی کمی وجود داشت.

براساس این نظرسنجی ، 73 درصد از زنان در ایالات متحده مورد بررسی قرار می گیرند که حقوق برابر لازم است ، در حالی که تنها 21 درصد از پاسخ دهندگان در انگلیس از این شرایط برخوردارند.

علاوه بر این ، 60٪ از پاسخ دهندگان زن در ایالات متحده می گویند که آنها معتقدند که یک نیروی کار متعادل جنسیتی باعث تشویق بیشتر زنان به دنبال حرفه امنیت سایبری می شود. فقط 26٪ از زنان در انگلیس به این عقیده پاسخ می دهند.

Castiglione گفت ، قوانین و شیوه های مختلف استخدام ملی در این کشورها ممکن است عاملی در پاسخ ها باشد. وی گفت: “به طور کلی ، انگلیس از حمایت کارمندان بسیار بیشتری برخوردار است.” Castiglione گفت ، این کشور همچنین از پرداخت حقوقی زایمان قانونی ملی حمایت می كند و بیشتر شركت های انگلیسی نسخه های بهتری از چنین سیاست هایی را ارائه می دهند.

وی گفت: “در ایالات متحده ، شما معمولاً شغل مورد نظر خود را دارید ، حمایت از کارمندان کمتر است.” Castiglione گفت ، ایالات متحده همچنین شرایط لازم برای مرخصی زایمان ملی را محدود و یا اجباری ندارد ، زیرا ایالت ها چنین تصمیماتی می گیرند.

او می گوید ، برای نسل ها یک چالش وجود دارد که بیشتر یک استخر استعداد متنوع برای امنیت سایبری ایجاد کنند. Castiglione گفت: “ما باید اطمینان حاصل کنیم که درک امنیت سایبری و الگوهای قابل مشاهده به وضوح نشان می دهد که این نقش برای افراد مختلف است.” “این یک نقش برای زنان است. این نقشی برای افرادی است که ریشه غیر سنتی دارند. “

یافتن راه هایی برای دوستانه تر شدن امنیت سایبری ، زیرا مسیر شغلی می تواند تا حد زیادی در ارتقا طیف وسیع تری از نامزدها برای چنین مشاغلی کمک کند. بسیاری از سازمان ها ممکن است بخواهند تیم های خود را بیشتر متنوع کنند ، اما کاستگلیونه می گوید یافتن اجاره های واجد شرایط یک چالش است. وی گفت: “استخر استعدادها در حال حاضر خیلی کوچک است.” “زنان و اقلیت ها جذب برخی از این مشاغل و صنایع نمی شوند که بسیار سودآور هستند. فناوری ، فناوری اطلاعات ، نقش در InfoSec ، برخی از پردرآمدترین حوزه های شغلی که می توانید در آنها شرکت کنید ، آنها معمولاً تحت سلطه مردان هستند. “

مطالب مرتبط:

چگونه CIO ها می توانند زنان بیشتری را در IT استخدام کنند

راههای رساندن نمایندگی زنان به فناوری به سطوح جدید

چرا شما باید تنوع جنسیتی را در رهبری IT پرورش دهید؟

Joao-Pierre S. Ruth کار خود را غرق در روزنامه نگاری تجارت و فن آوری گذراند ، ابتدا در صنعت محلی در نیوجرسی ، بعداً به عنوان سردبیر Xconomy در نیویورک فعالیت های خبری خود را آغاز کرد ، و به انجمن راه اندازی فناوری شهر پرداخت و سپس به عنوان یک فریلنسر برای چنین مواردی فعالیت کرد. سایت ها به عنوان. .. بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers