[ad_1]

ذینفعان می گویند مهندسان و توسعه دهندگان باید از حوزه های تخصصی خود خارج شده و ترفندهای بیشتری را برای تأمین نیازهای استخدام یاد بگیرند.

بنا به گفته سرویس های وب کناک و آمازون ، خواه سازمان ها استعدادهای بیرونی را استخدام کنند و هم فرصت های آموزشی را برای کارمندان موجود بررسی کنند ، مهندسان بیشتر و متخصصان مدیریت ابر به تنوع مهارت بیشتری احتیاج دارند.

لروی وار ، مدیر عامل Knack ، هیئت مدیره فناوری ، می گوید وقت آن رسیده است كه مهندسان از مناطق راحتی خود خارج شده و مهارتهایی را كه در آینده به دنبال آن هستند انتخاب كنند. طبق گفته Knack ، علاقه زیادی به بازار برای استخدام مهندسین DevOps با مهارتهای کاملاً کامل وجود دارد که شامل مهندسی تمام پشته ، مجازی سازی ، کانتینرها و ماشین های مجازی برای پاسخگویی به تقاضای توسعه و استقرار کارآمد است. وار می گوید: “تمام شركتهایی كه امروز در زمینه تولید نرم افزار جدی هستند ، به دنبال مهندسانی هستند كه دارای مهارتهای روزافزونی باشند.”

او می گوید ، این یک تغییر از 10 به 15 سال پیش است ، زمانی که بسیاری از تیم های مهندسی از مشاغل کاملاً تخصصی تشکیل شده بودند. وار می گوید: “شما می توانید یک طراح محصول یا یک طراح رابط کاربری و سپس یک توسعه دهنده جلویی داشته باشید که ویندوز ، HTML و CSS را برش داده باشد.” سپس یک توسعه دهنده back-end برای کار با API وجود دارد. “آن زمان حتی DevOps نامیده نمی شد.”

تصویر: metamorworks - stock.Adobe.com

تصویر: metamorworks – stock.Adobe.com

در آن زمان ، غیر معمول نبود که یک فرد IT مسئولیت طراحی چگونگی استقرار برنامه در سرور را بر عهده داشته باشد. Ware می گوید ، این استقرار به ورودی دستی نیاز دارد ، مانند استفاده از ترمینال برای اتصال به سرور و تنظیم تعادل بار.

او می گوید ، نیازهای فعلی نیاز به جدا شدن از شرط بندی روی مهارت ها و در آغوش گرفتن به عنوان یک متخصص عمومی با طیف وسیع تری از مهارت ها را نشان می دهد. به عنوان مثال ، می توان انتظار داشت که توسعه دهندگان وب کمی درباره جلو و عقب اطلاعات داشته باشند. وار می گوید ، می توان از مهندسان خواست كه به جای كار روی قسمت كوچك ، مشكلات معماری ، معماری و سطح بالای تفكر را برای كل برنامه حل كنند. “این روند در حال حاضر در کل فضای مهندسی است.”

او می گوید مهندسان DevOps به عنوان یکی از باتجربه ترین افراد تیم ، از کار یا مهندسی رشد می کنند و بیش از سایر کارمندان شاهد هستند.

وار با نگاهی به مشاغل موجود و رشد مهندسی ، می گوید JavaScript تا حد زیادی این بخش را جذب کرده است. او می گوید این دلیل است که این زبان برنامه نویسی یک عنصر اولیه برای برنامه های وب بود. دریافت برنامه های وب در این اوایل ارتباط با پایگاه های داده نیاز به مداخله متخصصان دارد.

Ware با معرفی Node.JS ، که اجازه می دهد JavaScript در قسمت پشت اعمال شود ، می گوید که در 10 سال گذشته تغییر کرده است. وی می گوید: “جاوا اسکریپت بر کل فضا مسلط شد.” “شما همچنین می توانید در جاوا اسکریپت برنامه های تلفن همراه ایجاد کنید – تقریباً هر چیزی که فکرش را بکنید ، برنامه های تلویزیونی هوشمند است.” Ware می گوید: هر مهندس DevOps که تمرکز زیادی بر استقرار و زیرساخت دارد ، می داند که چگونه JavaScript را بخواند و اشکال زدایی کند.

وی گفت که جاوا اسکریپت همچنین در زمینه کیت بدون سرور و توسعه ابری AWS (CDK) پیشرفت داشته است تا مدیریت زیرساخت از طریق اتوماسیون از پیچیدگی کمتری برخوردار شود. “قبل از CDK. . . کارهای زیادی وجود داشت که در آن سعی کردید کل زیرساخت خود را با استفاده از تعاریف نرم افزاری تعریف کنید. وار می گوید: “CDK از چندین زبان برنامه نویسی پشتیبانی می كند و دسترسی به DevOps را افزایش می دهد و مهندسان را قادر می سازد تا هم برنامه ها را بسازند و هم نحوه اجرای آنها را توصیف كنند.

این برنامه به کسانی که می خواهند پیشرفت کنند همانطور که مهندسان DevOps دانش خود را در مورد JavaScript تقویت می کنند ، کامپیوترهای بدون سرور یاد می گیرند و با منابع ابری و ابزارهایی مانند Terraform یا AWS CDK آشنا هستند ، ارائه می دهد. Ware برای به دست آوردن چنین مهارت های فنی ، شرکت در دوره های آنلاین را از طریق سایت هایی مانند Udacity یا Udemy توصیه می کند.

وی می گوید ، گرفتن گواهینامه برای کار با منابع ابری همچنین می تواند به ایجاد حرفه ای در DevOps کمک کند ، به خصوص با توسعه فن آوری. وار گفت: “افرادی که مهارت های تخصصی زیادی دارند ، سخت تر و دشوارتر خواهند شد.”

به نظر می رسد که رهبری در سازمان ها مشتاقانه به دنبال استعداد فناوری با مهارت های تأیید شده است. در گزارشی به سفارش AWS و توسط گروه استراتژی سازمانی ، 97٪ از مدیران IT که از سازمانی که کارمندان دارای گواهینامه AWS را استخدام می کنند ، نظرسنجی کرده اند که داشتن چنین متخصصانی در شرکت ، موقعیت رقابتی بهتری را برای سه بعدی ارائه می دهد تا پنج سال برخی از مزایای ذکر شده توسط مدیران IT ناشی از گواهینامه ها شامل افزایش بهره وری ، افزایش نوآوری و استخدام و نگهداری کارکنان متمرکز بر ابر است.

کوین کلی ، مدیر برنامه های صدور گواهینامه و آموزش در AWS ، می گوید افرادی که به دنبال صدور گواهینامه هستند می خواهند در سیستم عامل اعتماد ایجاد کنند ، در حالی که سازمان ها به طور طبیعی از گواهینامه برای شناسایی استعداد فنی واجد شرایط استفاده می کنند. به گفته وی ، گواهینامه AWS به چهار سطح تقسیم می شود: گواهینامه های پایه ، مرتبط ، حرفه ای و ویژه برای موضوعات خاص.

این برنامه ثبت نشده است ، که به افراد امکان می دهد نوع گواهینامه ای را که فکر می کنند برای آن آماده شده اند دنبال کنند. کلی می گوید بسیاری از افراد با گواهینامه ابری شروع به کار می کنند ، که درک درستی از ابر و مزایای آن را برای مقیاس پذیری ، عملکرد و امنیت تأیید می کند. وی می گوید: “همچنین برخی از دانش ها در مورد اجرای راه حل مقرون به صرفه در محیط ابر را آزمایش می كند.”

سطوح مختلف صدور گواهینامه ، دانش پیچیده و فزاینده را تأیید می کند. کلی گفت: صدور گواهینامه در سطح حرفه ای نقش هایی مانند مهندسین DevOps ، توسعه دهندگان ، مدیران SysOps و معماران راه حل را هدف قرار می دهد. وی می گوید اگر متخصص بتواند ضمن استفاده از بسیاری از خدمات با هم سیستم های بسیار پیچیده ای بسازد ، این سطح قابل تأیید است.

دوره های آموزشی برای کمک به آماده سازی داوطلبان برای دریافت گواهینامه برای امتحانات خود وجود دارد ، اما کلی می گوید دانش عملی نقش بسزایی دارد. او می گوید: “هیچ چیز جایگزین تلاش برای اجرای تولید نیست.” دوره های مقدماتی می تواند خدماتی را پوشش دهد که مهندس ممکن است هر روز در حین کار از آنها استفاده نکند ، اما باید از امتحان مطلع باشد.

وقتی سازمان ها کارمندان را تشویق می کنند که چنین گواهینامه ای را که ممکن است شامل پرداخت شهریه باشد ، دنبال کنند ، کلی می گوید که این می تواند به رفع کمبود استعدادهای ماهر کمک کند که همچنان در بازار ظاهر می شود. وی می گوید: “تفاوت مهارت های فناوری اطلاعات ابری در ذهن آنها است.” كلی می گوید ، آموزش صدور گواهینامه می تواند راهی برای مقابله با این تقاضا باشد ، با استخدام تعدادی متخصص با مهارت های لازم به جای كانالیزه كردن بازار اجاره. وی گفت: “تجارت استعدادها ، از یک شرکت به شرکت دیگر ، و افزایش قیمت این استعداد افزایش نخواهد یافت.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد DevOps ، IT و مهارت های ابری ، این داستان ها را دنبال کنید:

کمک به توسعه دهندگان و مشاغل برای پاسخگویی به معضل مهارت

مرحله بعدی DevOps: ارتقا فرآیند و انسانیت

پیمایش در شکاف مهارت ها در دوره ابر ترکیبی

شما باید مهارت های IT مورد نیاز خود را برای حفظ رقابت داشته باشید

Joao-Pierre S. Ruth کار خود را غرق در روزنامه نگاری تجارت و فن آوری گذراند ، ابتدا در صنعت محلی در نیوجرسی ، بعداً به عنوان سردبیر Xconomy در نیویورک فعالیت های خبری را آغاز کرد ، و به جامعه راه اندازی فناوری شهر پرداخت و سپس به عنوان یک فریلنسر برای سایتهایی مانند. .. بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

بینش بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر