به این صورت که با استفاده از تنظیمات و تعیین محدوده به محض خروج یا ورود حیوانات به محدوده مورد نظر یک آلارم یا یک پیامک ارسال می شود. با استفاده از جی پی اس حیوانات می توان به صورت آنلاین مسیر حرکت و تمام مسیر های قبلی چند روز گذشته که حیوانات تردد کرده اند را کنترل نمود. اما با استفاده از جی پی اس گربه و سگ و یا دیگر حیوانات خانگی نگهداری این حیوانات بسیار ساده خواهد شد.

یکی از بهترین ویژگی های موقعیت یاب حیوانات GK130 عیق بندی بسیار عالی محصول در برابر آب، بخار، رطوبت، ضربه و گرد و غبار است. به لحاظ تکنیکال و امکانات تفاوتی میان ردیاب های شخصی و ردیاب حیوانات وجود ندارد، کاربرد هر دو یکی است اما ردیاب حیوانات به طور معمول در طراحی و ساخت ابعاد کوچک تری دارد که امکان بسته شدن به گردن یا پای حیوانات را فراهم می آورد. قیمت نهایی ردیاب حیوانات به عواملی همچون کیفیت ساخت دستگاه، شرکت و برند تولید کننده، قدرت باطری داخلی و همچنین امکانات و قابلیت های دستگاه بستگی دارد.

در تمام گله ها قوچ هایی وجود دارد که گله به دنبال آنها حرکت می کند پس می توان به تمام این قوچ ها ردیاب بست و همچنین گوسندانی هم هستند که قابل توجه چوپان ها هستند که معمولاً از مسیر گله حرکت نمی کنند و به هر دلیلی مدام از گله جدا می شوند، آنها هم به ردیاب احتیاج دارند.

حیوانات خانگی به دلیل روحیه بازیگوشی که دارند فرار کرده و گم می شوند و در برخی موارد ربوده می شوند. سادگی نصب، راه اندازی و استفاده از هر دو ردیاب شخصی و حیوانات بدون نیاز به نصب یکسان بوده و به آن شهرت دارند. نگهداری از یک حیوان خانگی و حفظ امنیت آن ها یکی از سخت ترین کارهایی است که افراد زیادی با آن درگیر هستند. ردیاب قلاده ای سگ به راحتی قلاده ی خود سگ خواهد بود و مزاحمت و حساسیتی برای حیوان خانگی شما ایجاد نخواهد کرد. با استفاده از یک ردیاب حیوانات می توان از موقعیت جغرافیایی دقیق حیوانات خانگی آگاهی یافت و به صورت خود به خودی مساله گم شدن و یا سرقت حیوانات رفع می گردد.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از فروش ردیاب حیوانات خانگی دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر