با وجود افزایش سرقت های خودرو، نیاز به لوازم افزایش امنیت خودرو نیز افزایش یافته است. از این ردیاب می توانید جهت یافتن موقعیت مکانی خودرو، موتور سیکلت، انواع لوازم آهنی و … این ردیاب را می توانید برای انواع خودرو، کامیون، سالمندان و … وجود دارد. این ردیاب ها جهت افزایش امنیت خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. با این سنسور، هر گونه لرزش، ضربه ای که به ردیاب وارد شود، توسط پیامکی از آن آگاه می شوید. در بسیاری از موارد ردیاب ها نیاز به سیم کشی دارند.

دقت مکانی خودرو ۳ متر می باشد که کمترین اشتباه را در میان دیگر برند ها دارد. ۳ نفر می توانند همزمان از موقعیت مکانی وسیله نقلیه آگاه باشند. ردیاب مگنتی ردیاب پرتابل ردیاب مغناطیسی در ابعاد مخلف با نگهداری شارژ متفاوت میباشد و قابلیت جاسازی در هر قسمت از خودرو و یا هر وسیله ی نقلیه ی دیگر را دارا می باشد و شما می توانید به جای خرید ردیاب خودرو مستقیما ردیاب آهنربایی خریداری نمایید.

با استفاده از ردیاب هوشمند GM2500 دیگر نگران امنیت خودروی خود نخواهید بودو با خیالی آسوده به امورات کاری و زندگی خود میپردازید. شما می توانید با خرید ردیاب مگنتی (آهنربایی) st-905 دیگر استرسی بابت از دست دادن سرمایه خود نداشته باشید. قیمت ردیاب آهنربایی GM2500 چقدر است؟ ردیاب های آهنربایی دارای دو حالت آنلاین و حالت آماده به کار می باشند به این صورت که در حالت آنلاین هر لحظه مکان ردیاب مشخص است و حتی بعدا نیز می توان گزارش هفته گذشته را نیر مشاهده کرد ولی در حالت آماده به کار فقط به صورت موردی می توان از موقعیت دستگاه در صورت نیاز اطلاع پیدا کرد.

از مزیت های این ردیاب نصب آسان آن است. اگر خودروی شما به سرقت رفته باشد، توسط این قابلیت می توانید حرف های سارقین را بشنوید. اگر آنتن دهی ممکن نباشد، در نتیجه تمامی زحمات جهت افزایش امنیت به هدر می رود. اگر خواهان خرید ردیاب مگنتی (آهنربایی) st-905 هستید، می توانید به فروشگاه اینترنتی سبدجت مراجعه کنید.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از ردیاب مگنتی خودرو ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر