[ad_1]

همه گیرها شرایط فوق العاده ویران کننده ای را به رهبران فناوری اطلاعات ارائه می دهند. اما این چالش ها فرصت های جدیدی را نیز به همراه داشت.

قبلی

1 از 11

بعدی

نامگذاری سال 2020 به عنوان یک سال تغییر غیرمنتظره بسیار ناچیز است. بیماری همه گیر COVID-19 و انسداد ناشی از آن تقریباً همه زندگی را که ما می شناسیم ، از جمله نقش مدیر ارشد اطلاعات شرکت ، مختل کرد.

برای رهبران فناوری اطلاعات ، سال 2020 یک سال چالش است که می تواند فرصت های بزرگی را به دنبال داشته باشد. تیم های فنی باید از یک تغییر چشمگیر از اکثر متخصصانی که عمدتا در دفتر کار می کنند و بیشتر کارمندان کاملاً از خانه کار می کنند ، حمایت کنند. و برای بسیاری از سازمان ها ، این تغییر به معنای واقعی کلمه یک شبه اتفاق افتاد. CIO ها مجبور بودند با نیازهای جدید مشتری ، تنش های جدید در شبکه خود و سیل حملات سایبری جدید کنار بیایند. کسانی که به خوبی از پس این عوامل استرس زا برآمدند به تجارت خود ادامه دادند و باعث احترام مدیریت ارشد شدند.

تصویر: Kotangens - stock.adobe.com

تصویر: Kotangens – stock.adobe.com

این CIO های هوشمند می فهمند که پاسخ آنها به وقفه های سال 2020 راه های جدیدی را برای دستیابی به اهداف سازمانی و شخصی خود باز می کند. گارتنر در گزارش دستور کار خود در سال 2021 خاطرنشان کرد: “در طول محاصره Covid-19 ، بسیاری از CIO به نجات مشاغل خود کمک کردند. آنها اکنون توجه مدیرعامل را به روشی که قبلاً انجام نداده اند ، دارند. “

اما CIO ها برای استفاده از فرصت هایی که به وجود می آورند ، باید استراتژی های خود را تطبیق دهند و آنها را به گونه ای اجرا کنند که آنها را از رقابت متمایز کند. تحلیلگران Forrester در گزارش خود با عنوان “پیش بینی های سال 2021” هشدار دادند: “بیشتر موفقیت شما به سرعت و سرعت استفاده از فناوری برای فعال کردن نیروی کار خود در محیط طبیعی جدید و ایجاد بسترهای نرم افزاری بستگی دارد. که شرکت شما را متمایز می کند “.

این نرمال جدید دقیقاً چه شکلی است؟ و در چه شرایطی CIO ها در آینده نزدیک کار خواهند کرد؟

اسلایدهای زیر 10 روشی را که نقش CIO در سال 2020 تغییر کرده است برجسته می کند ، توجه ویژه ای به این تغییرات دارد ، که حتی پس از پایان همه گیری نیز احتمالاً مهم خواهد بود.

سینتیا هاروی نویسنده و ویراستار مستقل مستقر در منطقه دیترویت است. بیش از پانزده سال است که صنعت فناوری را تحت پوشش قرار داده است. بیوگرافی کامل را مشاهده کنید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsال در مورد سایت.
قبلی

1 از 11

بعدی

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر