زایمان مداوم: چرا به آن نیاز دارید و نحوه شروع کار

[ad_1]

تحویل مداوم در حال شتاب گرفتن است زیرا IT تلاش می کند ویژگی های جدید را ارائه دهد و سریعتر و با ثبات تر عیب یابی کند.

تصویر: Colores Pic - stock.adobe.com

تصویر: Colores Pic – stock.adobe.com

تحویل مداوم (CD) یک رویکرد توسعه به طور فزاینده ای محبوب است که اجازه می دهد نرم افزار در هر زمان و نه بر اساس برنامه منتشر شود. این CD با تشویق از اتوماسیون و نیاز روزافزون به بروزرسانی های مکرر نرم افزار ، در شرف تبدیل شدن به یک روش اصلی توسعه نرم افزار است.

تریسی میراندا ، مدیر اجرایی بنیاد تحویل مداوم ، یک منبع خنثی برای ابزارهای CD ، پشتیبانی و اطلاعات ، گفت: ارائه سریع ویژگی های جدید نرم افزار ضمن اطمینان از ثبات و ایمن بودن خدمات ، عامل اصلی افتراق برای هر مشاغل است. وی گفت: “تحویل مداوم برای چگونگی تحویل ارزش تیم ها و چگونگی حفظ انعطاف پذیری تجارت توسط سازمان ها بسیار مهم است.”

تریسی میراندا ، بنیاد تحویل مداوم

تریسی میراندا ، بنیاد تحویل مداوم

بسیاری از مزایا

برای دهه ها ، فروشندگان نرم افزارهای سازمانی بر تهیه نسخه های سه ماهه بزرگ تمرکز کرده اند. اریک جانسون ، معاون اجرایی مهندسی کد منبع باز ، گفت: “این سیستم کند است زیرا اگر در چنین نسخه بزرگی اشکال وجود داشته باشد ، توسعه دهندگان باید به روز رسانی کاملاً پیاده شده را غربال کنند تا مشکلی برای رفع مشکل پیدا شود.” . کمپانی های تولید کننده CD به سرعت در حال تحویل مجموعه ای از نسخه های بسیار دانه ریز هستند. “به این ترتیب ، اگر خطاهایی در یک نسخه جداگانه جدید وجود داشته باشد ، به راحتی و به سرعت توسط تیم های توسعه دهنده برطرف می شوند.

بیشتر توسعه دهندگان به CD ها اهمیت می دهند زیرا به آنها کمک می کند کارهای با کیفیت بالاتر ارائه دهند در حالی که خطر ایجاد تغییرات ناخواسته در محیط تولید را کاهش می دهد. سی دی تضمین می کند که کل چرخه زندگی تحویل نرم افزار از کنترل منبع ، ساخت و آزمایش ، انتشار مصنوعات و در نهایت استقرار در دنیای واقعی به صورت خودکار و سازگار است ، توضیح داد برنت آستین ، مدیر مهندسی بیمه متقابل لیبرتی.

سطح بالایی از اتوماسیون آزمون برای CD ها حیاتی است ، به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا با اطمینان خاطر سریع و با کیفیت بالاتر تغییرات را سریع انجام دهند. آستین گفت: “این CD همچنین به توسعه دهندگان کمک می کند تا در اندازه های دسته ای کوچک فکر کنند ، در صورت شناسایی مشکلات ، سناریوهای بازگشت آسان تر و م effectiveثرتر امکان پذیر می شوند و تغییرات ایمن تر را ایجاد می کنند.” وی خاطرنشان کرد: “در نهایت ، توسعه دهندگان وقتی می دانند که می توانند نیازهای تجاری خود را برآورده کنند بدون اینکه جلوی روندها و رویه های ناکارآمد و ناسازگار تحویل نرم افزار را بگیرند ، قدرت و شادی بیشتری دارند.”

برنت آستین ، لیبرتی متقابل

برنت آستین ، لیبرتی متقابل

CD با ارائه سریعتر ویژگی ها و در بسیاری از موارد با هزینه کمتر ، از کاربران نهایی سود می برد. آستین گفت: “وقتی انتشار نرم افزار به روشی ثابت و خودكار انجام می شود ، زمان چرخه از ایده تا منبع تا تولید به طور قابل توجهی كاهش می یابد.” نتیجه محصولاتی است که ارزش بیشتری دارند. وی خاطرنشان كرد: “با یك فرآیند تحویل خودكار و سازگار ، بسیاری از هزینه های ثابت تحویل اضافی را از بین می برید ، كه باید به مرور زمان هزینه های پایین تری را به همراه داشته باشد.”

CD همچنین به کاهش خطر سوختن سازندگان کمک می کند. میراندا گفت: “تحقیقات … نشان می دهد که CD رضایت شغلی کارکنان را بهبود می بخشد و فرهنگ اعتماد بالا را ایجاد می کند که در آن توسعه دهندگان نزدیکتر به سازمان خود را شناسایی می کنند.”

ظهر

موفقیت آمیزترین انتقال CD با شناسایی گلوگاه ها و سایر مشکلات رایج که با خطوط انتقال نرم افزار موجود تداخل دارند آغاز می شود. جانسون گفت: “شركت ها به راحتی می توانند با بررسی پرچم هایی از قبیل مدت كار ، مراحل و زمان كلی اجرای خود خط لوله ، سكته بان در خطوط لوله ناكارآمد را تشخیص دهند.” وی توصیه می کند: “بنابراین شرکت ها باید … اتوماسیون را در خط لوله برای سهولت این گلوگاه ها ادغام کنند.”

اریک جانسون ، GitLab

اریک جانسون ، GitLab

در همین حال ، فروشندگان نرم افزار باید برنامه بهینه انتشار CD را برای تیم های خود تهیه کنند. جانسون توصیه می کند که برای یک فرکانس پخش ثابت ، از جمله رفع اشکال که به راحتی قابل تشخیص هستند ، تلاش کنید. به عنوان مثال GitLab نسخه های ماهانه را ارائه می دهد. وی گفت: “این چیزی را به مشتریان می دهد که منتظر آن باشند ، به ما امکان می دهد محصول خود را به طور مداوم توسعه دهیم و برای توسعه دهندگان یک هدف مشترک برای کار می کند.”

گام اولیه مهم دیگر انتخاب ابزار ارکستراسیون CD است – برای ایجاد و ایجاد گردش کار قابل اعتماد و کارآمد ضروری است. ونکی چناپراگادا ، معمار DevOps در شرکت مشاوره تجارت و فناوری Capgemini در آمریکای شمالی توصیه کرد: “پس یک محیط تولید ایجاد کنید و آزمایش مداوم را پیاده سازی کنید.” “سپس دروازه های کیفیت ارتقا را از محیط های تضمین کیفیت و محیط های تولید طراحی و پیاده سازی کنید و در نهایت گردش کار را خودکار کنید.”

ونکی شناپراگادا ، کاپژمینی

ونکی شناپراگادا ، کاپژمینی

آستین توصیه می کند از ادغام مداوم (CI) به عنوان روشی برای خودکار سازی ادغام تغییرات کد از چندین شرکت کننده در یک پروژه نرم افزاری استفاده کنید. وی گفت: “اصول اولیه را کسب کنید ، به تیم های خود قدرت و مزایای یک روند سازگار و اتوماتیک ساخت ، آزمایش و راه اندازی را نشان دهید.” “اتوماسیون آزمون ، آزمایش مداوم را معرفی کنید و تیم های خود را از درمان آزمایشات به عنوان یک فرایند جداگانه به فرآیند دیگری که به طور خودکار روی خط لوله شما اتفاق می افتد ، انتقال دهید.”

اطمینان از موفقیت

هزینه های ادغام و نگهداری می تواند به سرعت به عنوان مانعی در برابر پذیرش CD ظاهر شود. جانسون گفت: “مشاغلی كه می خواهند این انتقال را انجام دهند ، باید اطمینان حاصل كنند كه برای حمایت از تیم مهندسان مورد نیاز برای ادغام و نگهداری زنجیره ابزار پیچیده ، چه میزان از بودجه كل IT خود را دست كم می گیرند.” “دست کم گرفتن هزینه و کمبود تیم های تعمیر و نگهداری مورد نیاز برای نگهداری زنجیره های ابزار که می توانند به خوبی نگهداری شوند ، می تواند از بهره مندی یک شرکت از CD حتی قبل از شروع آن جلوگیری کند.”

بیل بلو ، لینود

بیل بلو ، لینود

یک اشتباه حیاتی که بسیاری از سازمانهای نرم افزاری مرتکب می شوند این است که باور دارند یک مجموعه نرم افزاری جادویی وجود دارد که هرگونه نیاز یا چالشی را که در راه رسیدن به CD موفق وجود دارد ، برطرف می کند. ویل بلو ، مدیر مهندسی نرم افزار در Linode Cloud Hosting ، گفت: “بسیار مهم است که به تیم های مهندسی و تیم های DevOps خود گوش فرا دهید … و ارزیابی کنید که از چه پشته ای استفاده می کنید زیرا در سازمان شما مورد قبول واقع می شود.” “اگر چیزی کار نمی کند ، قبل از اینکه مشکل باشد به جای راه حل ، آن را تغییر دهید.”

سرانجام ، نقش اساسی را که امنیت باید در چرخه حیات تحویل نرم افزار ایفا کند و اهمیت آن در ابتکار موفق CD را بخاطر بسپارید. آستین گفت: “فکر کردن به عنوان یک ویژگی جداگانه ، امنیت همچنان بر توانایی توسعه دهندگان در افزایش سرعت تحویل ، به ویژه در صنایع واجد شرایط سنگین تأثیر می گذارد.” وی توصیه کرد که تست های امنیتی را خودکار کرده و آنها را به بخشی جدایی ناپذیر از فرایند تحویل نرم افزار تبدیل کنید و اطمینان حاصل کنید که توسعه دهندگان در مورد مسائل امنیتی به سرعت و با بازخورد بازخورد می گیرند. وی گفت: “این به آنها این امکان را می دهد که زودتر با مشکلات کنار بیایند و در نهایت محصولی با کیفیت بالاتر به تجارت تحویل دهند.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد زایمان مداوم ، این مقالات را دنبال کنید:

اجرای کار CI / CD برای تیم های DevOps

مراقب موانع جدید توسعه سریع نرم افزار باشید

Netflix ، Google Talk تحویل مداوم در DevOps World

جان ادواردز یک روزنامه نگار کهنه کار فناوری تجارت است. کارهای وی در نیویورک تایمز ، واشنگتن پست ، و در نشریات تجاری و فناوری متعددی ، از جمله Computerworld ، مجله CFO ، مجله مدیریت داده IBM ، RFID ژورنال و الکترونیک منتشر شده است … مشاهده کامل بیوگرافی

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsالات در مورد سایت.

مقالات بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers