ساتیا نادلا از مایکروسافت در مورد دموکراتیک کردن فناوری ها در Ignite صحبت می کند

[ad_1]

نوآوری ابری نسل بعدی می تواند کاربران بیشتری را قادر به برقراری تعادل جدید بین ایجاد و مصرف کند.

مدیرعامل مایکروسافت در سخنرانی اصلی خود در کنفرانس مجازی مایکروسافت Ignite روز سه شنبه ، برخی از نوآوری هایی را که به گفته وی به تغییر جهان نیاز دارد ، از ابر گرفته تا فناوری را در دسترس جوامع بیشتر قرار داد.

وی گفت: “ما باید به طور اساسی نحوه ابر را تحریک کنیم که بتواند سطح بعدی رشد اقتصادی گسترده را که در آن همه می توانند شرکت کنند تحریک کند.”

تصویر: عکس های مختلف - stock.Adobe.com

تصویر: عکس های مختلف – stock.Adobe.com

نادلا پنج ویژگی اصلی را که انتظار دارد برای ایجاد نوآوری در ابر باشد ، بیان کرد:

محاسبات همه جا و غیرمتمرکز. وی گفت: “هر سازمانی ، كوچك یا بزرگ ، در هر صنعت در هر كشور به قدرت محاسباتی فراگیر و غیرمتمرکز بیشتری احتیاج دارد.” “ما در حال تغییر اساسی در معماری محاسبات هستیم ، از مواد به نیمه هادی ها گرفته تا سیستم از ابر تا لبه آن.”

نادلا گفت این امر منجر به ادامه رشد نمایی ظرفیت محاسبات خواهد شد ، حتی اگر جهان در اوج تمرکز است. با محاسبه بیشتر در جنبه های بیشتر زندگی روزمره و مکان ها ، وی گفت که به حاکمیت بیشتر و کنترل غیرمتمرکز احتیاج دارد. “رایانش ابری و نهایی برای پاسخگویی به همه این نیازهای واقعی تکامل می یابد.

داده های حاکمیت و هوش محیطی. حجم ، سرعت و تنوع داده ها برای رشد انفجاری در ابر آماده است ، نادلا گفت ، به ویژه در لبه ، منجر به عدم تمرکز معماری محاسبات می شود. وی گفت: “در این جهان ، داده ها شخصی تر و حاکم تر خواهند بود.” “مدیریت و مشیت داده ها معنای جدیدی پیدا می کنند.”

نادلا گفت ، این می تواند منجر به تبدیل شدن مدل های چند منظوره در مقیاس بزرگ به سیستم عامل هایی برای خود شود. همچنین این روش توسعه روشهای جدید یادگیری ماشین فدرال را برای پیشبرد خدمات شخصی و محرمانه نسلهای جدید در نظر گرفته است. نادلا گفت: “منطق تجارت از کدی که نوشته می شود به کدی تبدیل می شود که از داده ها آموخته می شود.”

این می تواند راه را برای فرآیندهای جدید تجاری و سیستم های عملکرد هموار کند. وی گفت: “در هوش مصنوعی که ایجاد می کنیم ، با استفاده از تمام قدرت عظیم ابر ، به دنبال افزایش سطح قدرت قابل پیش بینی و تحلیلی ، عقل سلیم ، انطباق با ترجیحات انسانی و شاید مهمتر از همه ، افزایش توانایی های انسانی خواهیم بود.” گفت

به سازندگان و انجمن ها در همه جا قدرت دهید. نادلا گفت که اقتصاد تعادل جدیدی بین مصرف و ایجاد ایجاد خواهد کرد. به گفته وی ، دهه گذشته پیشرفت های فن آوری داشته است که با مرور منابع آنلاین برای خرید بیشتر و تماشای فیلم ، مصرف بیشتری را افزایش داده است.

نادلا گفت: “ما معتقدیم كه دهه آینده به پیشرفت های فن آوری كه به طور بنیادی خلقت را ایجاد می كند ، نیاز دارد.” “ما باید دسترسی به مهارت ها ، ابزارها و سیستم عامل ها و همچنین ارتباطات و همکاری بین جوامع را گسترش دهیم تا همه بتوانند ایجاد کنند.” این را می توان توسط دانش آموزانی که در تکالیف ویدئویی کوتاه کار می کنند در این زمینه شکل می گیرد. فرمول های ایجاد دانش وی گفت: و صفحات گسترده و متخصصان دامنه از ابزارهای کم کد برای ساخت برنامه ها استفاده می کنند.

فرصت اقتصادی گسترده برای هر یک از اعضای نیروی کار جهانی. نادلا خواستار چرخه بازخورد مداوم شامل کار ، مهارت ، آموزش و اقتدار برای مشاغل فعلی و آینده است. وی گفت: بهره وری باید به طور گسترده تر تعریف شود تا شامل همکاری ، یادگیری و رفاه برای تقویت پیشرفت شغلی باشد.

اعتماد به طراحی. نادلا گفت: “در اصل ، یک ارائه دهنده فناوری فقط زمانی باید موفق شود که به موفقیت پیرامون جهان کمک کند.” “هیچ کس نمی خواهد فناوری بسازد که مقیاس آن سریع باشد ، اما دنیای اطراف ما را می شکند.” وی همچنین گفت: “مشتریان همچنین نمی خواهند به تهیه کننده ای وابسته باشند که از یک طرف به آنها فناوری بفروشد و از طرف دیگر با آنها رقابت کند.”

نادلا گفت: “ما باید اصول اخلاقی داشته باشیم تا بر طراحی ، توسعه و اجرای هوش مصنوعی حاکم باشد.” “فن آوری ما باید با طراحی محافظت شود و اصول معماری با اعتماد به نفس صفر را ارتقا بخشد.” وی گفت: طراحی این فناوری می تواند از حقوق اساسی همه مردم محافظت کرده و نهادهایی را که جامعه به آنها وابسته است تقویت کند.

با رشد ابر در مسیرهای جدید ، نادلا معتقد است که به سازمانها امکان می دهد مازاد اقتصادی در بخشها و کشورها ایجاد کنند. وی گفت: “هر سازمانی برای ایجاد شدت فناوری دیجیتال خود به منظور ایجاد فناوری مورد نیاز خود برای ایجاد مزیت رقابتی پایدار ، باید از این پنج ویژگی استفاده کند.”

برای اطلاعات بیشتر ، این داستان ها را دنبال کنید:

آیا ابر می تواند انقلابی در تجارت و معماری نرم افزار ایجاد کند؟

چشم انداز 2021: پرداختن به گزینه تغییر ابر

آیا آموزش مجدد می تواند منجر به مشاغل پایدار در دیجیتال و ابر شود؟

جایی که هزینه های ابر می تواند در سال 2021 و پس از همه گیری افزایش یابد

Joao-Pierre S. Ruth کار خود را غرق در روزنامه نگاری تجارت و فن آوری گذراند ، ابتدا در صنعت محلی در نیوجرسی ، بعداً به عنوان سردبیر Xconomy در نیویورک فعالیت های خبری خود را آغاز کرد ، و به انجمن راه اندازی فناوری شهر پرداخت و سپس به عنوان فریلنسر برای این موارد فعالیت کرد. سایت ها به عنوان. .. بیوگرافی کامل را ببینید

ما از نظرات شما در مورد این موضوع در کانال های رسانه های اجتماعی خود استقبال می کنیم [contact us directly] با س questionsال در مورد سایت.

بینش بیشتر[ad_2]

منبع: tasiveh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum labradorhtml nullednulled themes1xbet-girişbuy instagram followers