سایت گلاس آمونیاکی 

شیشه­های سایت گلاس­ (Sight Glass Window) و نمایشگر­های شیشه­ای (Sight Flow Indicator) دو دسته کلی از سایت گلاس­ ها می باشند. سایت گلاس (sight glass) یا شیشه رویت، وسیله ای جهت مشاهده حرکت، رنگ و میزان شفافیت مایع عبوری از آن است.

در صورت کارکرد صحیح سیستم، مبردی که به صورت مایع در جریان است در سایت گلس به شکل ستون جامدی ازمایع رویت می شود. رنگ سبز فسفری: نشان دهنده وجود مشکل در سیستم است. رنگ سبز نشان دهنده عدم وجود رطوبت و رنگ زرد نشان دهنده وجود رطوبت می باشد. نوع SGR نشانگر رطوبت ندارد و عمدتا برای نشان دادن وضعیت مبرد و همچنین سطح مایع در رسیور یا سطح روغن در کمپرسور استفاده می شود.

سایت گلاس وسیله ای برای نشان دادن مقدار مبرد و نشان دادن میزان رطوبت درون سیستم است. رنگ زرد: فیلتر رطوبت گیر می بایست تعویض شود. برای محافظت موثر، لازم است که نشانگر را به دقت کنترل کرده و در صورت تغییر رنگ به زرد، درایر را سریعاً تعویض کنید. حاوی حسگر رطوبت که به هنگام وجود رطوبت در سیستم رنگ آن از سبز به زرد تغییر می یابد.

درصورتی که به رنگها و ضخامتهای بیشتری نیاز دارید که در سایت مشاهده نمی کنید حتما با ما تماس بگیرید… برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از قیمت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید. انواع ورق پلی گلاس رامی توانید از طریق سایت ایچوب با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت خریداری نمایید. می باشد. قیمت ورق پلی گلاس با بهترین کیفیت و مقاومت را در سایت ایچوب بیابید. سایت گلاس یا آب نما از اتصالات صنایع غذایی یکی از بهترین محصولات استیل ربیعی می باشد.

سایت گلاس رسیور 

با توجه به نیاز صنایع و بازار داخلی اقدام به تولید انواع سایت گلاس جریان جوشی و پیچی در انواع سایز ها و استاندارد ها نموده است این تولید از جنس کربن استیل ، استنلس استیل ۳۰۴ و ۳۱۶ می باشد. شرکت صنعت سازان نوین سما ( SSNS ) با تکیه بر تجربه و نیروهای متخصص و با توجه به نیاز صنایع مختلف از قبیل صنایع نفت و و شیمیایی و غذایی و… باید توجه داشت که مدل تمام دید برای خطوطی که در دما یا فشار بالا کار میکنند مناسب نمیباشند. در برابر خط و خش بسیار مقاوم است.

در سیستم های سالم و بدون مشکل مایع مبرد سیال شفاف و بدون حباب دیده می شود.در صورتی که داخل خط مایع حباب دیده شود نشان دهنده ی این است که سیستم مشکل دارد.

در برخی سایت گلاس ها از نمایشگر مکانیکی استفاده شده است، که از انواع این نمایش ها می توان به integral spout ، figer ، ball ، propeller و flapper اشاره کرد. این ورق ها تیز و برنده نیستند به همین دلیل امنیت بالایی دارند. هزینه تمام شده و نهایی ورق های پلی گلاس برای مصرف کننده، بسته به موارد زیادی دارد. این ورق ها ویژگی های زیادی دارند که از جمله این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

جنس این ورق را نوعی ترموپلاستیک تشکیل داده است که در رنگ ها و طرح های مختلف تولید می شود. سایت گلاس یا محفظه رویت شیشه ای قطعه ای است که نمایشگر محتویات خط مایع است و مایع یا حباب که ترکیبی از مایع و بخاراست را در خط مایع نشان می دهد. رنگ آنها در طول زمان تغییر نمی کند و در مقابل عوامل جوی بسیار مقاوم است .

 

فروش سایت گلاس 

 

درون محفظه سایت گلاس وضعیت خط مایع نشان داده شده است به این صورت که در اثر تغییر رنگ ماده ای که در وسط آن است وجود رطوبت را نشان میدهد به این صورت که در صورتی که به رنگ سبز در بیاید نشانگر عدم وجود رطوبت و رنگ زرد نشان دهنده وجود رطوبت می باشد.

در هر سیستم برودتی، فاصله ی بین کندانسور تا اواپراتور، مبرد به صورت مایع در جریان است، به همین دلیل به این مسیر خط مایع گویند. امروزه فروش آنلاین در بین مردم جایگاه ویژه ای باز کرده است ، گروه لیزر ستاره بعد از بررسی جوانب مختلف و آماده سازی زیرساختها مناسب، این امکان را فراهم آورده است

تا در صفحهی فروشگاه آنلاین شما می توانید برخی از موارد پرمصرف ورق های پلکسی گلاس را به صورت آنلاین و با نازلترین قیمت روز خرید کنید. از ویژگی های خوب این اتصال می توان به سهولت در پاک شدن، اشاره کرد. سایت گلاس جوشی دانفوس SGI12S سایز 1/2 از برنج ساخته شده است و متریال اتصالات به کار رفته از جنس فلز مس می باشد. ضمنا از با کیفیت ترین و پر فروش ترین سایت گلاس های موجود در بازار، می توان سایت گلاس های ساخت کمپانی دانفوس را نام برد.

ایندکسر